Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 13.01.2019, Zakopane HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Luca Egloff Szwajcaria 396  
2 Fabian Seidl Niemcy 336 -60
3 Justin Nietzel Niemcy 330 -66
4 Maximilian Lienher Austria 253 -143
5 Stefan Rainer Austria 252 -144
6 Markus Rupitsch Austria 235 -161
7 Maximilian Steiner Austria 204 -192
8 Ren Nikaido Japonia 200 -196
9 Johannes Schubert Niemcy 188 -208
10 David Haagen Austria 166 -230
11 Jan Hoerl Austria 165 -231
12 Dominik Maylaender Niemcy 164 -232
13 Hiroaki Watanabe Japonia 160 -236
14 Claudio Moerth Austria 150 -246
15 Kacper Juroszek Polska 141 -255
16 Markus Schiffner Austria 135 -261
  Stefan Huber Austria 135 -261
18 Clemens Leitner Austria 134 -262
19 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -266
20 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -267
21 Naoki Nakamura Japonia 125 -271
22 Casey Larson USA 120 -276
  Julian Wienerroither Austria 120 -276
24 Dusan Dolezel Czechy 113 -283
25 Philipp Raimund Niemcy 112 -284
26 Thomas Hofer Austria 110 -286
27 Elias Tollinger Austria 109 -287
  Jaka Hvala Słowenia 109 -287
29 Joakim Aune Norwegia 105 -291
30 Matthew Soukup Kanada 100 -296
31 Zak Mogel Słowenia 96 -300
32 Mika Schwann Austria 92 -304
33 Cene Prevc Słowenia 86 -310
34 Paul Winter Niemcy 85 -311
35 Andrew Urlaub USA 81 -315
36 Federico Cecon Włochy 76 -320
  Tim Fuchs Niemcy 76 -320
  Vojtech Stursa Czechy 76 -320
39 Francesco Cecon Włochy 74 -322
40 Martti Nomme Estonia 72 -324
41 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -332
  Guang Yang Chiny 64 -332
43 Janni Reisenauer Austria 63 -333
  Luca Roth Niemcy 63 -333
45 Shinnosuke Fujita Japonia 62 -334
  Oscar P. Westerheim Norwegia 62 -334
  Greyson Scharffs USA 62 -334
48 Patrick Gasienica USA 57 -339
49 Lovro Vodusek Słowenia 56 -340
50 Przemysław Kantyka Polska 54 -342
51 Thomas Lackner Austria 51 -345
  Kevin Maltsev Estonia 51 -345
  Hunor Farkas Rumunia 51 -345
54 Julian Hahn Niemcy 48 -348
55 Yevgen Marusyak Ukraina 47 -349
56 Yukiya Sato Japonia 46 -350
  Tomas Vancura Czechy 46 -350
  Nigel Lauchlan Kanada 46 -350
59 Lukas Wagner Niemcy 45 -351
60 Andraz Pograjc Słowenia 44 -352
61 Jan Bombek Słowenia 42 -354
62 Mateusz Gruszka Polska 40 -356
  Adam Niżnik Polska 40 -356
  Anders Ladehaug Norwegia 40 -356
65 Julian Wackernell Austria 39 -357
  Florian Molnar Węgry 39 -357
  Krzysztof Biegun Polska 39 -357
  Adrian Sell Niemcy 39 -357
69 Decker Dean USA 38 -358
  Sam Bolton Wielka Brytania 38 -358
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 38 -358
72 Cedrik Weigel Niemcy 37 -359
73 Mattia Galiani Włochy 35 -361
74 Damian Skupień Polska 34 -362
  Gabriel Karlen Szwajcaria 34 -362
  Anton Schluetter Niemcy 34 -362
77 Tjas Grilc Słowenia 33 -363
  Hunter Gibson USA 33 -363
79 Matevz Samec Słowenia 32 -364
  Peter Resinger Austria 32 -364
81 Mico Ahonen Finlandia 31 -365
  Chao Li Chiny 31 -365
83 Shun Oi Japonia 30 -366
  Niko Kytosaho Finlandia 30 -366
  Jernej Presecnik Słowenia 30 -366
86 Kacper Stosel Polska 29 -367
87 Jingtao Hu Chiny 28 -368
88 Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -370
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 26 -370
90 Zhe Chen Chiny 25 -371
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 25 -371
  Tomasz Pilch Polska 25 -371
93 Nathaniel Mah Kanada 24 -372
94 Kalle Heikkinen Finlandia 23 -373
  Robert Lock Wielka Brytania 23 -373
96 Sebastian Rombach Niemcy 22 -374
97 Henri Kavilo Finlandia 21 -375
98 Benedikt Holub Czechy 20 -376
99 Stephane Tremblay Kanada 19 -377
  Mark Hafnar Słowenia 19 -377
  Richard Haukedal Norwegia 19 -377
102 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -378
  Nathan Mattoon USA 18 -378
104 Lucas Gasienica USA 17 -379
105 Jonas Gropen Soegard Norwegia 16 -380
  Guozheng Li Chiny 16 -380
  Gabriele Zambelli Włochy 16 -380
108 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 15 -381
  Aljaz Osterc Słowenia 15 -381
  Radek Selcer Czechy 15 -381
111 Sander Vossan Eriksen Norwegia 13 -383
112 Kiril Kotik Rosja 12 -384
113 Noah Rolseth Kanada 11 -385
  Andreas Alamommo Finlandia 11 -385
115 Jonne Veteläinen Finlandia 10 -386
  Miha Kveder Słowenia 10 -386
  Noah Valtiner Austria 10 -386
118 Axel Maylaender Niemcy 9 -387
  Christian Roeste Solberg Norwegia 9 -387
120 Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -388
121 Joergen Madsen Norwegia 7 -389
  Luka Robnik Słowenia 7 -389
  Kaito Nishimori Japonia 7 -389
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -389
125 Yuken Iwasa Japonia 5 -391
  Frantisek Holik Czechy 5 -391
  Szymon Jojko Polska 5 -391
  Andrii Vaskul Ukraina 5 -391
  Ernest Prislic Słowenia 5 -391
130 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 4 -392
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -392
  Giovanni Bresadola Włochy 4 -392
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -392
134 Sebastian Kellerman Czechy 3 -393
  Lovro Kos Słowenia 3 -393
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 3 -393
  Sota Kudo Japonia 3 -393
138 Bartosz Czyż Polska 2 -394
139 Andrei Feldorean Rumunia 1 -395
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 -395
  Nik Fabijan Słowenia 1 -395
  Łukasz Bukowski Polska 1 -395
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -395
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2519  
2 Niemcy Niemcy 1588 -931
3 Japonia Japonia 638 -1881
4 Słowenia Słowenia 588 -1931
5 Szwajcaria Szwajcaria 586 -1933
6 Norwegia Norwegia 504 -2015
7 USA USA 426 -2093
8 Polska Polska 410 -2109
9 Czechy Czechy 278 -2241
10 Włochy Włochy 205 -2314
11 Kanada Kanada 200 -2319
12 Chiny Chiny 164 -2355
13 Finlandia Finlandia 127 -2392
14 Estonia Estonia 123 -2396
15 Ukraina Ukraina 67 -2452
16 Wielka Brytania Wielka Brytania 61 -2458
17 Rumunia Rumunia 56 -2463
18 Węgry Węgry 39 -2480
19 Korea Pd. Korea Pd. 26 -2493
20 Rosja Rosja 12 -2507
21 Turcja Turcja 4 -2515

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2020 (niedziela)
06:45
P¦ kobiet Zao
08:00
P¦ kobiet Zao
09:00
CoC Klingenthal
09:00
FIS Cup Zakopane
09:30
YOG Lozanna
10:00
CoC Klingenthal
10:30
YOG Lozanna
10:30
FIS Cup Zakopane
13:00
YOG Lozanna
s. próbna M (odw.)
14:00
YOG Lozanna
14:15
P¦ Titisee-Neustadt
15:15
P¦ Titisee-Neustadt
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
seria próbna mix
10:30
YOG Lozanna
konkurs mix
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich