Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 13.01.2019, Zakopane HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Luca Egloff Szwajcaria 396  
2 Fabian Seidl Niemcy 336 -60
3 Justin Nietzel Niemcy 330 -66
4 Maximilian Lienher Austria 253 -143
5 Stefan Rainer Austria 252 -144
6 Markus Rupitsch Austria 235 -161
7 Maximilian Steiner Austria 204 -192
8 Ren Nikaido Japonia 200 -196
9 Johannes Schubert Niemcy 188 -208
10 David Haagen Austria 166 -230
11 Jan Hoerl Austria 165 -231
12 Dominik Maylaender Niemcy 164 -232
13 Hiroaki Watanabe Japonia 160 -236
14 Claudio Moerth Austria 150 -246
15 Kacper Juroszek Polska 141 -255
16 Markus Schiffner Austria 135 -261
  Stefan Huber Austria 135 -261
18 Clemens Leitner Austria 134 -262
19 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -266
20 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -267
21 Naoki Nakamura Japonia 125 -271
22 Julian Wienerroither Austria 120 -276
  Casey Larson USA 120 -276
24 Dusan Dolezel Czechy 113 -283
25 Philipp Raimund Niemcy 112 -284
26 Thomas Hofer Austria 110 -286
27 Elias Tollinger Austria 109 -287
  Jaka Hvala Słowenia 109 -287
29 Joakim Aune Norwegia 105 -291
30 Matthew Soukup Kanada 100 -296
31 Zak Mogel Słowenia 96 -300
32 Mika Schwann Austria 92 -304
33 Cene Prevc Słowenia 86 -310
34 Paul Winter Niemcy 85 -311
35 Andrew Urlaub USA 81 -315
36 Federico Cecon Włochy 76 -320
  Tim Fuchs Niemcy 76 -320
  Vojtech Stursa Czechy 76 -320
39 Francesco Cecon Włochy 74 -322
40 Martti Nomme Estonia 72 -324
41 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -332
  Guang Yang Chiny 64 -332
43 Luca Roth Niemcy 63 -333
  Janni Reisenauer Austria 63 -333
45 Oscar P. Westerheim Norwegia 62 -334
  Greyson Scharffs USA 62 -334
  Shinnosuke Fujita Japonia 62 -334
48 Patrick Gasienica USA 57 -339
49 Lovro Vodusek Słowenia 56 -340
50 Przemysław Kantyka Polska 54 -342
51 Thomas Lackner Austria 51 -345
  Kevin Maltsev Estonia 51 -345
  Hunor Farkas Rumunia 51 -345
54 Julian Hahn Niemcy 48 -348
55 Yevgen Marusyak Ukraina 47 -349
56 Yukiya Sato Japonia 46 -350
  Tomas Vancura Czechy 46 -350
  Nigel Lauchlan Kanada 46 -350
59 Lukas Wagner Niemcy 45 -351
60 Andraz Pograjc Słowenia 44 -352
61 Jan Bombek Słowenia 42 -354
62 Mateusz Gruszka Polska 40 -356
  Adam Niżnik Polska 40 -356
  Anders Ladehaug Norwegia 40 -356
65 Julian Wackernell Austria 39 -357
  Florian Molnar Węgry 39 -357
  Krzysztof Biegun Polska 39 -357
  Adrian Sell Niemcy 39 -357
69 Decker Dean USA 38 -358
  Sam Bolton Wielka Brytania 38 -358
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 38 -358
72 Cedrik Weigel Niemcy 37 -359
73 Mattia Galiani Włochy 35 -361
74 Anton Schluetter Niemcy 34 -362
  Damian Skupień Polska 34 -362
  Gabriel Karlen Szwajcaria 34 -362
77 Hunter Gibson USA 33 -363
  Tjas Grilc Słowenia 33 -363
79 Peter Resinger Austria 32 -364
  Matevz Samec Słowenia 32 -364
81 Mico Ahonen Finlandia 31 -365
  Chao Li Chiny 31 -365
83 Jernej Presecnik Słowenia 30 -366
  Shun Oi Japonia 30 -366
  Niko Kytoesaho Finlandia 30 -366
86 Kacper Stosel Polska 29 -367
87 Jingtao Hu Chiny 28 -368
88 Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -370
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 26 -370
90 Zhe Chen Chiny 25 -371
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 25 -371
  Tomasz Pilch Polska 25 -371
93 Nathaniel Mah Kanada 24 -372
94 Kalle Heikkinen Finlandia 23 -373
  Robert Lock Wielka Brytania 23 -373
96 Sebastian Rombach Niemcy 22 -374
97 Henri Kavilo Finlandia 21 -375
98 Benedikt Holub Czechy 20 -376
99 Stephane Tremblay Kanada 19 -377
  Richard Haukedal Norwegia 19 -377
  Mark Hafnar Słowenia 19 -377
102 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -378
  Nathan Mattoon USA 18 -378
104 Lucas Gasienica USA 17 -379
105 Jonas Gropen Soegard Norwegia 16 -380
  Guozheng Li Chiny 16 -380
  Gabriele Zambelli Włochy 16 -380
108 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 15 -381
  Aljaz Osterc Słowenia 15 -381
  Radek Selcer Czechy 15 -381
111 Sander Vossan Eriksen Norwegia 13 -383
112 Kiril Kotik Rosja 12 -384
113 Andreas Alamommo Finlandia 11 -385
  Noah Rolseth Kanada 11 -385
115 Jonne Veteläinen Finlandia 10 -386
  Miha Kveder Słowenia 10 -386
  Noah Valtiner Austria 10 -386
118 Christian Roeste Solberg Norwegia 9 -387
  Axel Maylaender Niemcy 9 -387
120 Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -388
121 Joergen Madsen Norwegia 7 -389
  Luka Robnik Słowenia 7 -389
  Kaito Nishimori Japonia 7 -389
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -389
125 Frantisek Holik Czechy 5 -391
  Yuken Iwasa Japonia 5 -391
  Szymon Jojko Polska 5 -391
  Andrii Vaskul Ukraina 5 -391
  Ernest Prislic Słowenia 5 -391
130 Giovanni Bresadola Włochy 4 -392
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -392
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 4 -392
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -392
134 Lovro Kos Słowenia 3 -393
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 3 -393
  Sota Kudo Japonia 3 -393
  Sebastian Kellerman Czechy 3 -393
138 Bartosz Czyż Polska 2 -394
139 Andrei Feldorean Rumunia 1 -395
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 -395
  Nik Fabijan Słowenia 1 -395
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -395
  Łukasz Bukowski Polska 1 -395
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2519  
2 Niemcy Niemcy 1588 -931
3 Japonia Japonia 638 -1881
4 Słowenia Słowenia 588 -1931
5 Szwajcaria Szwajcaria 586 -1933
6 Norwegia Norwegia 504 -2015
7 USA USA 426 -2093
8 Polska Polska 410 -2109
9 Czechy Czechy 278 -2241
10 Włochy Włochy 205 -2314
11 Kanada Kanada 200 -2319
12 Chiny Chiny 164 -2355
13 Finlandia Finlandia 127 -2392
14 Estonia Estonia 123 -2396
15 Ukraina Ukraina 67 -2452
16 Wielka Brytania Wielka Brytania 61 -2458
17 Rumunia Rumunia 56 -2463
18 Węgry Węgry 39 -2480
19 Korea Pd. Korea Pd. 26 -2493
20 Rosja Rosja 12 -2507
21 Turcja Turcja 4 -2515

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich