Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 11.02.2018, Breitenberg-Rastbüchl K-74
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Elias Tollinger Austria 625  
2 Markus Rupitsch Austria 546 -79
3 Dominik Maylaender Niemcy 487 -138
4 Przemysław Kantyka Polska 395 -230
5 Stefan Huber Austria 386 -239
6 Maximilian Steiner Austria 327 -298
7 Timi Zajc Słowenia 318 -307
8 Mika Schwann Austria 285 -340
9 Tomasz Pilch Polska 271 -354
  Fabian Seidl Niemcy 271 -354
11 Ulrich Wohlgenannt Austria 270 -355
12 Thomas Lackner Austria 251 -374
13 Aljaz Osterc Słowenia 243 -382
14 Lukas Wagner Niemcy 235 -390
15 Bartosz Czyż Polska 233 -392
16 Niko Kytosaho Finlandia 219 -406
17 Thomas Hofer Austria 212 -413
18 Philipp Aschenwald Austria 206 -419
19 Andraz Pograjc Słowenia 205 -420
20 Markus Schiffner Austria 203 -422
21 Miran Zupancic Słowenia 186 -439
  Pius Paschke Niemcy 186 -439
23 Nejc Dezman Słowenia 180 -445
  Masamitsu Ito Japonia 180 -445
25 Paul Winter Niemcy 174 -451
26 Janni Reisenauer Austria 172 -453
27 Rok Justin Słowenia 171 -454
28 Paweł Wąsek Polska 164 -461
29 Tim Fuchs Niemcy 148 -477
30 Andreas Alamommo Finlandia 140 -485
31 Sondre Ringen Norwegia 132 -493
32 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -495
33 Maximilian Lienher Austria 121 -504
34 Krzysztof Leja Polska 110 -515
35 Cene Prevc Słowenia 109 -516
36 Sebastian Bradatsch Niemcy 106 -519
37 Federico Cecon Włochy 102 -523
38 Johannes Schubert Niemcy 99 -526
39 Andreas Schuler Szwajcaria 94 -531
40 Julian Hahn Niemcy 93 -532
  Yuken Iwasa Japonia 93 -532
  Martin Hamann Niemcy 93 -532
43 Thomas Aasen Markeng Norwegia 87 -538
  Viktor Polasek Czechy 87 -538
45 Florian Altenburger Austria 86 -539
  Joakim Aune Norwegia 86 -539
47 Julian Wienerroither Austria 82 -543
48 Killian Peier Szwajcaria 81 -544
  Jarkko Maatta Finlandia 81 -544
50 Blaz Pavlic Słowenia 80 -545
  Zak Mogel Słowenia 80 -545
52 Marius Lindvik Norwegia 76 -549
53 Andreas Wank Niemcy 75 -550
54 Giovanni Bresadola Włochy 74 -551
  Vojtech Stursa Czechy 74 -551
56 Stanisław Biela Polska 72 -553
57 Marinus Kraus Niemcy 69 -556
  Patrick Kogler Austria 69 -556
59 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 67 -558
60 Robin Pedersen Norwegia 66 -559
61 Matevz Samec Słowenia 64 -561
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 64 -561
63 Ziga Jelar Słowenia 63 -562
64 Aljaz Vodan Słowenia 62 -563
65 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -565
66 Luca Egloff Szwajcaria 59 -566
67 Miha Kveder Słowenia 57 -568
68 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 56 -569
69 Marat Zhaparov Kazachstan 54 -571
  Juho Ojala Finlandia 54 -571
71 Tom Hilde Norwegia 52 -573
72 Yuya Yamada Japonia 51 -574
73 Jan Kus Słowenia 48 -577
74 Jonathan Learoyd Francja 45 -580
75 Andraz Modic Słowenia 44 -581
  Philipp Haagen Austria 44 -581
  Sergey Tkachenko Kazachstan 44 -581
78 Kalle Heikkinen Finlandia 42 -583
79 Andreas Granerud Buskum Norwegia 38 -587
  Tomofumi Naito Japonia 38 -587
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 38 -587
  Fredrik Villumstad Norwegia 38 -587
83 Daniel Huber Austria 36 -589
  Bor Pavlovcic Słowenia 36 -589
  Krzysztof Biegun Polska 36 -589
  Justin Nietzel Niemcy 36 -589
87 Max Goller Niemcy 35 -590
88 Thomas Diethart Austria 34 -591
89 Clemens Leitner Austria 33 -592
90 Gabriel Karlen Szwajcaria 30 -595
91 Jan Ziobro Polska 29 -596
  Joachim Hauer Norwegia 29 -596
  Anze Lavtizar Słowenia 29 -596
  Rishi Saether Norwegia 29 -596
95 Jesper Oedegaard Norwegia 28 -597
  Axel Maylaender Niemcy 28 -597
97 Rok Tarman Słowenia 27 -598
98 Janne Korhonen Finlandia 26 -599
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 26 -599
100 Noah Valtiner Austria 25 -600
101 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 24 -601
  Andrzej Stękała Polska 24 -601
  Henri Kavilo Finlandia 24 -601
104 Nik Fabijan Słowenia 22 -603
  Jan Bombek Słowenia 22 -603
106 Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -604
  Lovro Kos Słowenia 21 -604
  Frantisek Holik Czechy 21 -604
109 Lovro Vodusek Słowenia 19 -606
110 Kacper Juroszek Polska 18 -607
  Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -607
112 Mathis Contamine Francja 17 -608
113 Seou Choi Korea Pd. 16 -609
114 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -610
  Klemens Murańka Polska 15 -610
  Radek Selcer Czechy 15 -610
117 Felix Hoffmann Niemcy 14 -611
  Taavi Pappel Estonia 14 -611
119 Moritz Baer Niemcy 13 -612
  Cestmir Kozisek Czechy 13 -612
  Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -612
  Niko Loytainen Finlandia 13 -612
123 Joshua Maurer Kanada 12 -613
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 12 -613
  Damian Lasota Czechy 12 -613
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 12 -613
  Pascal Kaelin Szwajcaria 12 -613
  Eetu Merilainen Finlandia 12 -613
129 Justin Weigel Niemcy 11 -614
  Matthew Soukup Kanada 11 -614
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 11 -614
132 Sandro Hauswirth Szwajcaria 10 -615
  Juha Miettinen Finlandia 10 -615
  Espen Jacobsen Norwegia 10 -615
  Mark Hafnar Słowenia 10 -615
  Filip Sakala Czechy 10 -615
137 Tom Gerisch Niemcy 9 -616
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 9 -616
  Ruslan Akchurin Rosja 9 -616
  Dusan Dolezel Czechy 9 -616
  Niclas Heumann Niemcy 9 -616
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 9 -616
143 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 8 -617
  Rok Oblak Słowenia 8 -617
  Andrii Vaskul Ukraina 8 -617
146 Kevin Maltsev Estonia 7 -618
  Martin Capuder Słowenia 7 -618
148 Andreas Varsi Breivik Norwegia 6 -619
  Manuel Poppinger Austria 6 -619
  Jonathan Siegel Niemcy 6 -619
  Eduard Torok Rumunia 6 -619
  Jernej Presecnik Słowenia 6 -619
  Krzysztof Miętus Polska 6 -619
154 Elias Vanska Finlandia 5 -620
  Urban Rogelj Słowenia 5 -620
  Danil Sadreev Rosja 5 -620
  Taro Yamakawa Japonia 5 -620
158 Dominik Peter Szwajcaria 4 -621
  Kilian Maerkl Niemcy 4 -621
  Petr Vaverka Czechy 4 -621
  Minato Mabuchi Japonia 4 -621
  Francisco Moerth Austria 4 -621
163 Alessandro Batby Francja 3 -622
  Aleksandr Loginov Rosja 3 -622
  Espen Roee Norwegia 3 -622
  Daniele Varesco Włochy 3 -622
  Lennart Weigel Niemcy 3 -622
  Nicholas Mattoon USA 3 -622
  Zeno di Lenardo Włochy 3 -622
  Joergen Madsen Norwegia 3 -622
171 Josef Dirnbauer Austria 2 -623
  Luca Roth Niemcy 2 -623
  Muhammet Ali Bedir Turcja 2 -623
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 2 -623
  Medard Brezovnik Słowenia 2 -623
176 Arttu Pohjola Finlandia 1 -624
  Karol Niemczyk Polska 1 -624
  Nigel Lauchlan Kanada 1 -624
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4025  
2 Niemcy Niemcy 2206 -1819
3 Słowenia Słowenia 2124 -1901
4 Polska Polska 1374 -2651
5 Norwegia Norwegia 866 -3159
6 Finlandia Finlandia 817 -3208
7 Japonia Japonia 371 -3654
8 Szwajcaria Szwajcaria 354 -3671
9 Czechy Czechy 245 -3780
10 Włochy Włochy 182 -3843
11 Kazachstan Kazachstan 107 -3918
12 Turcja Turcja 73 -3952
13 Francja Francja 65 -3960
14 Rumunia Rumunia 55 -3970
15 Rosja Rosja 38 -3987
16 Kanada Kanada 24 -4001
17 Estonia Estonia 21 -4004
18 Korea Pd. Korea Pd. 16 -4009
  Ukraina Ukraina 16 -4009
20 USA USA 3 -4022

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich