Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 20.01.2018, Planica K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Elias Tollinger Austria 459  
2 Markus Rupitsch Austria 398 -61
3 Przemysław Kantyka Polska 395 -64
4 Dominik Maylaender Niemcy 349 -110
5 Stefan Huber Austria 346 -113
6 Timi Zajc Słowenia 318 -141
7 Ulrich Wohlgenannt Austria 270 -189
8 Maximilian Steiner Austria 267 -192
9 Mika Schwann Austria 231 -228
10 Philipp Aschenwald Austria 206 -253
11 Niko Kytosaho Finlandia 204 -255
12 Thomas Lackner Austria 199 -260
  Bartosz Czyż Polska 199 -260
14 Andraz Pograjc Słowenia 194 -265
15 Aljaz Osterc Słowenia 193 -266
16 Miran Zupancic Słowenia 186 -273
  Pius Paschke Niemcy 186 -273
18 Lukas Wagner Niemcy 182 -277
19 Masamitsu Ito Japonia 180 -279
  Nejc Dezman Słowenia 180 -279
21 Janni Reisenauer Austria 172 -287
22 Paweł Wąsek Polska 164 -295
23 Fabian Seidl Niemcy 147 -312
24 Paul Winter Niemcy 135 -324
25 Sondre Ringen Norwegia 132 -327
26 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -329
27 Thomas Hofer Austria 121 -338
28 Tim Fuchs Niemcy 114 -345
29 Krzysztof Leja Polska 110 -349
30 Andreas Alamommo Finlandia 108 -351
31 Federico Cecon Włochy 102 -357
32 Sebastian Bradatsch Niemcy 101 -358
33 Markus Schiffner Austria 100 -359
34 Rok Justin Słowenia 94 -365
  Andreas Schuler Szwajcaria 94 -365
36 Yuken Iwasa Japonia 93 -366
  Martin Hamann Niemcy 93 -366
38 Thomas Aasen Markeng Norwegia 87 -372
  Viktor Polasek Czechy 87 -372
40 Joakim Aune Norwegia 86 -373
  Florian Altenburger Austria 86 -373
42 Jarkko Maatta Finlandia 81 -378
  Killian Peier Szwajcaria 81 -378
44 Zak Mogel Słowenia 80 -379
45 Blaz Pavlic Słowenia 78 -381
46 Marius Lindvik Norwegia 76 -383
47 Andreas Wank Niemcy 75 -384
48 Vojtech Stursa Czechy 74 -385
  Giovanni Bresadola Włochy 74 -385
50 Tomasz Pilch Polska 71 -388
51 Julian Hahn Niemcy 69 -390
52 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 67 -392
53 Robin Pedersen Norwegia 66 -393
54 Stanisław Biela Polska 65 -394
55 Gregor Deschwanden Szwajcaria 64 -395
56 Ziga Jelar Słowenia 63 -396
57 Aljaz Vodan Słowenia 62 -397
58 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -399
59 Luca Egloff Szwajcaria 59 -400
60 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 56 -403
  Maximilian Lienher Austria 56 -403
62 Marat Zhaparov Kazachstan 54 -405
  Juho Ojala Finlandia 54 -405
64 Tom Hilde Norwegia 52 -407
65 Patrick Kogler Austria 51 -408
  Yuya Yamada Japonia 51 -408
67 Cene Prevc Słowenia 49 -410
68 Jonathan Learoyd Francja 45 -414
69 Andraz Modic Słowenia 44 -415
  Philipp Haagen Austria 44 -415
71 Johannes Schubert Niemcy 43 -416
72 Kalle Heikkinen Finlandia 42 -417
73 Marinus Kraus Niemcy 40 -419
74 Tomofumi Naito Japonia 38 -421
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 38 -421
  Fredrik Villumstad Norwegia 38 -421
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 38 -421
78 Daniel Huber Austria 36 -423
  Bor Pavlovcic Słowenia 36 -423
  Krzysztof Biegun Polska 36 -423
  Jan Kus Słowenia 36 -423
82 Sergey Tkachenko Kazachstan 34 -425
  Thomas Diethart Austria 34 -425
84 Clemens Leitner Austria 33 -426
  Miha Kveder Słowenia 33 -426
86 Gabriel Karlen Szwajcaria 30 -429
87 Anze Lavtizar Słowenia 29 -430
  Rishi Saether Norwegia 29 -430
  Jan Ziobro Polska 29 -430
  Joachim Hauer Norwegia 29 -430
91 Jesper Oedegaard Norwegia 28 -431
92 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 26 -433
93 Noah Valtiner Austria 25 -434
94 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 24 -435
  Andrzej Stękała Polska 24 -435
  Henri Kavilo Finlandia 24 -435
97 Nik Fabijan Słowenia 22 -437
  Janne Korhonen Finlandia 22 -437
99 Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -438
  Lovro Kos Słowenia 21 -438
  Frantisek Holik Czechy 21 -438
102 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -441
103 Seou Choi Korea Pd. 16 -443
  Justin Nietzel Niemcy 16 -443
105 Radek Selcer Czechy 15 -444
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -444
  Klemens Murańka Polska 15 -444
108 Felix Hoffmann Niemcy 14 -445
  Taavi Pappel Estonia 14 -445
110 Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -446
  Axel Maylaender Niemcy 13 -446
  Moritz Baer Niemcy 13 -446
  Cestmir Kozisek Czechy 13 -446
  Kacper Juroszek Polska 13 -446
115 Mats Bjerke Myhren Norwegia 12 -447
  Damian Lasota Czechy 12 -447
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 12 -447
  Pascal Kaelin Szwajcaria 12 -447
  Eetu Merilainen Finlandia 12 -447
  Matevz Samec Słowenia 12 -447
  Joshua Maurer Kanada 12 -447
122 Matthew Soukup Kanada 11 -448
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 11 -448
  Justin Weigel Niemcy 11 -448
125 Niko Loytainen Finlandia 10 -449
  Filip Sakala Czechy 10 -449
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 10 -449
  Rok Tarman Słowenia 10 -449
  Juha Miettinen Finlandia 10 -449
  Espen Jacobsen Norwegia 10 -449
  Mark Hafnar Słowenia 10 -449
132 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 9 -450
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 9 -450
  Ruslan Akchurin Rosja 9 -450
  Dusan Dolezel Czechy 9 -450
136 Andrii Vaskul Ukraina 8 -451
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 8 -451
138 Kevin Maltsev Estonia 7 -452
  Martin Capuder Słowenia 7 -452
140 Jernej Presecnik Słowenia 6 -453
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 6 -453
  Manuel Poppinger Austria 6 -453
  Eduard Torok Rumunia 6 -453
144 Urban Rogelj Słowenia 5 -454
  Mathis Contamine Francja 5 -454
  Taro Yamakawa Japonia 5 -454
  Elias Vanska Finlandia 5 -454
148 Minato Mabuchi Japonia 4 -455
  Francisco Moerth Austria 4 -455
  Dominik Peter Szwajcaria 4 -455
  Kilian Maerkl Niemcy 4 -455
  Petr Vaverka Czechy 4 -455
153 Espen Roee Norwegia 3 -456
  Daniele Varesco Włochy 3 -456
  Nicholas Mattoon USA 3 -456
  Zeno di Lenardo Włochy 3 -456
  Joergen Madsen Norwegia 3 -456
  Alessandro Batby Francja 3 -456
159 Christian Ingebrigtsen Norwegia 2 -457
  Josef Dirnbauer Austria 2 -457
  Luca Roth Niemcy 2 -457
  Muhammet Ali Bedir Turcja 2 -457
163 Karol Niemczyk Polska 1 -458
  Krzysztof Miętus Polska 1 -458
  Nigel Lauchlan Kanada 1 -458
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -458
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3146  
2 Słowenia Słowenia 1768 -1378
3 Niemcy Niemcy 1607 -1539
4 Polska Polska 1123 -2023
5 Norwegia Norwegia 866 -2280
6 Finlandia Finlandia 763 -2383
7 Japonia Japonia 371 -2775
8 Szwajcaria Szwajcaria 354 -2792
9 Czechy Czechy 245 -2901
10 Włochy Włochy 182 -2964
11 Kazachstan Kazachstan 97 -3049
12 Turcja Turcja 73 -3073
13 Rumunia Rumunia 55 -3091
14 Francja Francja 53 -3093
15 Rosja Rosja 30 -3116
16 Kanada Kanada 24 -3122
17 Estonia Estonia 21 -3125
18 Korea Pd. Korea Pd. 16 -3130
  Ukraina Ukraina 16 -3130
20 USA USA 3 -3143

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
19.8.2024
11:30
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
20.8.2024
16:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - podsumowanie
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich