Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 15.12.2017, Notodden K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Elias Tollinger Austria 373  
2 Timi Zajc Słowenia 318 -55
3 Przemysław Kantyka Polska 315 -58
4 Dominik Maylaender Niemcy 305 -68
5 Markus Rupitsch Austria 285 -88
6 Philipp Aschenwald Austria 206 -167
7 Niko Kytoesaho Finlandia 204 -169
8 Thomas Lackner Austria 199 -174
9 Aljaz Osterc Słowenia 193 -180
10 Mika Schwann Austria 186 -187
  Pius Paschke Niemcy 186 -187
12 Nejc Dezman Słowenia 180 -193
  Masamitsu Ito Japonia 180 -193
14 Lukas Wagner Niemcy 171 -202
15 Ulrich Wohlgenannt Austria 170 -203
16 Stefan Huber Austria 150 -223
17 Paweł W±sek Polska 131 -242
18 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -243
19 Fabian Seidl Niemcy 124 -249
20 Bartosz Czyż Polska 123 -250
21 Andraz Pograjc Słowenia 108 -265
22 Federico Cecon Włochy 102 -271
23 Sondre Ringen Norwegia 100 -273
24 Andreas Schuler Szwajcaria 94 -279
25 Yuken Iwasa Japonia 93 -280
  Martin Hamann Niemcy 93 -280
27 Tim Fuchs Niemcy 87 -286
28 Florian Altenburger Austria 86 -287
29 Jarkko Määttä Finlandia 81 -292
  Killian Peier Szwajcaria 81 -292
31 Marius Lindvik Norwegia 76 -297
32 Andreas Wank Niemcy 75 -298
33 Giovanni Bresadola Włochy 74 -299
34 Andreas Alamommo Finlandia 72 -301
35 Tomasz Pilch Polska 71 -302
36 Blaz Pavlic Słowenia 69 -304
37 Miran Zupancic Słowenia 65 -308
38 Gregor Deschwanden Szwajcaria 64 -309
39 Stanisław Biela Polska 63 -310
  Ziga Jelar Słowenia 63 -310
41 Sebastian Bradatsch Niemcy 62 -311
42 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -313
  Joakim Aune Norwegia 60 -313
44 Luca Egloff Szwajcaria 59 -314
45 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 56 -317
46 Marat Zhaparov Kazachstan 54 -319
  Juho Ojala Finlandia 54 -319
48 Tom Hilde Norwegia 52 -321
49 Yuya Yamada Japonia 51 -322
50 Maximilian Steiner Austria 50 -323
51 Patrick Kogler Austria 49 -324
52 Krzysztof Leja Polska 47 -326
53 Maximilian Lienher Austria 45 -328
  Jonathan Learoyd Francja 45 -328
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 45 -328
56 Philipp Haagen Austria 44 -329
57 Kalle Heikkinen Finlandia 42 -331
58 Tomofumi Naito Japonia 38 -335
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 38 -335
60 Thomas Aasen Markeng Norwegia 37 -336
61 Bor Pavlovcic Słowenia 36 -337
  Daniel Huber Austria 36 -337
63 Thomas Diethart Austria 34 -339
64 Krzysztof Biegun Polska 33 -340
  Clemens Leitner Austria 33 -340
66 Janni Reisenauer Austria 32 -341
  Paul Winter Niemcy 32 -341
68 Gabriel Karlen Szwajcaria 30 -343
  Andraz Modic Słowenia 30 -343
70 Joachim Hauer Norwegia 29 -344
  Thomas Hofer Austria 29 -344
  Rishi Saether Norwegia 29 -344
  Anze Lavtizar Słowenia 29 -344
74 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 26 -347
  Robin Pedersen Norwegia 26 -347
76 Noah Valtiner Austria 25 -348
77 Henri Kavilo Finlandia 24 -349
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 24 -349
79 Janne Korhonen Finlandia 22 -351
80 Jan Kus Słowenia 21 -352
  Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -352
  Lovro Kos Słowenia 21 -352
  Rok Justin Słowenia 21 -352
84 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -355
85 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 16 -357
  Viktor Polasek Czechy 16 -357
  Seou Choi Korea Pd. 16 -357
  Sergey Tkachenko Kazachstan 16 -357
89 Aljaz Vodan Słowenia 15 -358
  Klemens Murańka Polska 15 -358
  Jesper Oedegaard Norwegia 15 -358
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -358
93 Andrzej Stękała Polska 14 -359
  Fredrik Villumstad Norwegia 14 -359
  Felix Hoffmann Niemcy 14 -359
  Taavi Pappel Estonia 14 -359
97 Moritz Baer Niemcy 13 -360
  Kacper Juroszek Polska 13 -360
  Cestmir Kozisek Czechy 13 -360
  Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -360
  Axel Maylaender Niemcy 13 -360
102 Mats Bjerke Myhren Norwegia 12 -361
  Pascal Kaelin Szwajcaria 12 -361
  Eetu Merilainen Finlandia 12 -361
  Joshua Maurer Kanada 12 -361
106 Jan Ziobro Polska 11 -362
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 11 -362
  Matthew Soukup Kanada 11 -362
  Justin Weigel Niemcy 11 -362
110 Juha Miettinen Finlandia 10 -363
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 10 -363
  Rok Tarman Słowenia 10 -363
  Filip Sakala Czechy 10 -363
  Espen Jacobsen Norwegia 10 -363
115 Ruslan Akchurin Rosja 9 -364
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 9 -364
  Miha Kveder Słowenia 9 -364
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 9 -364
119 Niko Loeytaeinen Finlandia 8 -365
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 8 -365
121 Kevin Maltsev Estonia 7 -366
  Justin Nietzel Niemcy 7 -366
123 Andreas Varsi Breivik Norwegia 6 -367
  Manuel Poppinger Austria 6 -367
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 6 -367
  Eduard Torok Rumunia 6 -367
127 Taro Yamakawa Japonia 5 -368
  Elias Vaenskae Finlandia 5 -368
129 Francisco Moerth Austria 4 -369
  Frantisek Holik Czechy 4 -369
  Kilian Maerkl Niemcy 4 -369
  Dominik Peter Szwajcaria 4 -369
  Minato Mabuchi Japonia 4 -369
  Radek Selcer Czechy 4 -369
135 Daniele Varesco Włochy 3 -370
  Nicholas Mattoon USA 3 -370
  Zeno di Lenardo Włochy 3 -370
  Joergen Madsen Norwegia 3 -370
  Petr Vaverka Czechy 3 -370
140 Luca Roth Niemcy 2 -371
  Muhammet Ali Bedir Turcja 2 -371
  Josef Dirnbauer Austria 2 -371
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 2 -371
144 Karol Niemczyk Polska 1 -372
  Nigel Lauchlan Kanada 1 -372
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -372
  Krzysztof Miętus Polska 1 -372
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2044  
2 Niemcy Niemcy 1199 -845
3 Słowenia Słowenia 1188 -856
4 Polska Polska 838 -1206
5 Finlandia Finlandia 725 -1319
6 Norwegia Norwegia 628 -1416
7 Japonia Japonia 371 -1673
8 Szwajcaria Szwajcaria 354 -1690
9 Włochy Włochy 182 -1862
10 Kazachstan Kazachstan 79 -1965
11 Turcja Turcja 73 -1971
12 Rumunia Rumunia 55 -1989
13 Czechy Czechy 50 -1994
14 Francja Francja 45 -1999
15 Rosja Rosja 30 -2014
16 Kanada Kanada 24 -2020
17 Estonia Estonia 21 -2023
18 Korea Pd. Korea Pd. 16 -2028
19 Ukraina Ukraina 8 -2036
20 USA USA 3 -2041

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich