TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 08.12.2017, Whistler K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Elias Tollinger Austria 373  
2 Timi Zajc Słowenia 318 -55
3 Dominik Maylaender Niemcy 305 -68
4 Markus Rupitsch Austria 285 -88
5 Przemysław Kantyka Polska 270 -103
6 Philipp Aschenwald Austria 206 -167
7 Niko Kytoesaho Finlandia 204 -169
8 Thomas Lackner Austria 199 -174
9 Aljaz Osterc Słowenia 193 -180
10 Pius Paschke Niemcy 186 -187
11 Nejc Dezman Słowenia 180 -193
  Masamitsu Ito Japonia 180 -193
13 Lukas Wagner Niemcy 166 -207
14 Stefan Huber Austria 150 -223
  Mika Schwann Austria 150 -223
16 Paweł W±sek Polska 131 -242
17 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -243
18 Fabian Seidl Niemcy 124 -249
19 Bartosz Czyż Polska 123 -250
20 Andraz Pograjc Słowenia 108 -265
21 Federico Cecon Włochy 102 -271
22 Andreas Schuler Szwajcaria 94 -279
23 Yuken Iwasa Japonia 93 -280
  Martin Hamann Niemcy 93 -280
25 Ulrich Wohlgenannt Austria 90 -283
26 Florian Altenburger Austria 86 -287
27 Jarkko Määttä Finlandia 81 -292
  Killian Peier Szwajcaria 81 -292
29 Marius Lindvik Norwegia 76 -297
30 Andreas Wank Niemcy 75 -298
31 Giovanni Bresadola Włochy 74 -299
32 Andreas Alamommo Finlandia 72 -301
33 Tomasz Pilch Polska 71 -302
34 Blaz Pavlic Słowenia 69 -304
35 Miran Zupancic Słowenia 65 -308
  Tim Fuchs Niemcy 65 -308
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 64 -309
38 Ziga Jelar Słowenia 63 -310
39 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -313
40 Luca Egloff Szwajcaria 59 -314
41 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 56 -317
42 Stanisław Biela Polska 55 -318
43 Juho Ojala Finlandia 54 -319
  Marat Zhaparov Kazachstan 54 -319
45 Tom Hilde Norwegia 52 -321
46 Yuya Yamada Japonia 51 -322
47 Sebastian Bradatsch Niemcy 49 -324
  Patrick Kogler Austria 49 -324
49 Krzysztof Leja Polska 47 -326
50 Jonathan Learoyd Francja 45 -328
51 Philipp Haagen Austria 44 -329
52 Kalle Heikkinen Finlandia 42 -331
53 Tomofumi Naito Japonia 38 -335
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 38 -335
55 Daniel Huber Austria 36 -337
  Bor Pavlovcic Słowenia 36 -337
57 Thomas Diethart Austria 34 -339
58 Krzysztof Biegun Polska 33 -340
  Clemens Leitner Austria 33 -340
60 Maximilian Lienher Austria 32 -341
61 Gabriel Karlen Szwajcaria 30 -343
  Andraz Modic Słowenia 30 -343
63 Anze Lavtizar Słowenia 29 -344
  Joachim Hauer Norwegia 29 -344
  Rishi Saether Norwegia 29 -344
66 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 26 -347
67 Noah Valtiner Austria 25 -348
68 Henri Kavilo Finlandia 24 -349
69 Janne Korhonen Finlandia 22 -351
70 Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -352
  Lovro Kos Słowenia 21 -352
  Rok Justin Słowenia 21 -352
  Jan Kus Słowenia 21 -352
74 Thomas Aasen Markeng Norwegia 19 -354
75 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -355
76 Viktor Polasek Czechy 16 -357
  Seou Choi Korea Pd. 16 -357
  Sergey Tkachenko Kazachstan 16 -357
79 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -358
  Aljaz Vodan Słowenia 15 -358
  Klemens Murańka Polska 15 -358
82 Felix Hoffmann Niemcy 14 -359
  Taavi Pappel Estonia 14 -359
  Andrzej Stękała Polska 14 -359
85 Moritz Baer Niemcy 13 -360
  Kacper Juroszek Polska 13 -360
  Cestmir Kozisek Czechy 13 -360
  Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -360
  Axel Maylaender Niemcy 13 -360
90 Mats Bjerke Myhren Norwegia 12 -361
  Pascal Kaelin Szwajcaria 12 -361
  Eetu Merilainen Finlandia 12 -361
  Joshua Maurer Kanada 12 -361
  Janni Reisenauer Austria 12 -361
95 Matthew Soukup Kanada 11 -362
  Justin Weigel Niemcy 11 -362
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 11 -362
98 Juha Miettinen Finlandia 10 -363
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 10 -363
  Rok Tarman Słowenia 10 -363
  Filip Sakala Czechy 10 -363
102 Ruslan Akchurin Rosja 9 -364
  Miha Kveder Słowenia 9 -364
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 9 -364
105 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 8 -365
  Niko Loeytaeinen Finlandia 8 -365
107 Kevin Maltsev Estonia 7 -366
108 Manuel Poppinger Austria 6 -367
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 6 -367
  Eduard Torok Rumunia 6 -367
111 Taro Yamakawa Japonia 5 -368
  Elias Vaenskae Finlandia 5 -368
113 Dominik Peter Szwajcaria 4 -369
  Minato Mabuchi Japonia 4 -369
  Radek Selcer Czechy 4 -369
  Francisco Moerth Austria 4 -369
  Kilian Maerkl Niemcy 4 -369
118 Nicholas Mattoon USA 3 -370
  Zeno di Lenardo Włochy 3 -370
  Joergen Madsen Norwegia 3 -370
  Daniele Varesco Włochy 3 -370
122 Josef Dirnbauer Austria 2 -371
  Luca Roth Niemcy 2 -371
  Muhammet Ali Bedir Turcja 2 -371
125 Arttu Pohjola Finlandia 1 -372
  Karol Niemczyk Polska 1 -372
  Nigel Lauchlan Kanada 1 -372
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1816  
2 Słowenia Słowenia 1188 -628
3 Niemcy Niemcy 1120 -696
4 Polska Polska 773 -1043
5 Finlandia Finlandia 725 -1091
6 Japonia Japonia 371 -1445
7 Szwajcaria Szwajcaria 354 -1462
8 Norwegia Norwegia 283 -1533
9 Włochy Włochy 182 -1634
10 Kazachstan Kazachstan 79 -1737
11 Turcja Turcja 73 -1743
12 Rumunia Rumunia 55 -1761
13 Francja Francja 45 -1771
14 Czechy Czechy 43 -1773
15 Rosja Rosja 30 -1786
16 Kanada Kanada 24 -1792
17 Estonia Estonia 21 -1795
18 Korea Pd. Korea Pd. 16 -1800
19 Ukraina Ukraina 8 -1808
20 USA USA 3 -1813

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »