TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 07.12.2017, Whistler K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Elias Tollinger Austria 333  
2 Timi Zajc Słowenia 318 -15
3 Dominik Maylaender Niemcy 305 -28
4 Markus Rupitsch Austria 285 -48
5 Przemysław Kantyka Polska 264 -69
6 Niko Kytoesaho Finlandia 204 -129
7 Pius Paschke Niemcy 186 -147
8 Aljaz Osterc Słowenia 182 -151
9 Thomas Lackner Austria 181 -152
10 Masamitsu Ito Japonia 180 -153
11 Philipp Aschenwald Austria 174 -159
12 Lukas Wagner Niemcy 166 -167
13 Stefan Huber Austria 150 -183
  Mika Schwann Austria 150 -183
15 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -203
16 Paweł W±sek Polska 124 -209
17 Bartosz Czyż Polska 113 -220
18 Federico Cecon Włochy 102 -231
19 Fabian Seidl Niemcy 100 -233
20 Andreas Schuler Szwajcaria 94 -239
21 Yuken Iwasa Japonia 93 -240
22 Ulrich Wohlgenannt Austria 90 -243
23 Andraz Pograjc Słowenia 86 -247
24 Jarkko Määttä Finlandia 81 -252
  Killian Peier Szwajcaria 81 -252
26 Nejc Dezman Słowenia 80 -253
27 Giovanni Bresadola Włochy 74 -259
28 Andreas Alamommo Finlandia 72 -261
29 Blaz Pavlic Słowenia 69 -264
30 Tim Fuchs Niemcy 65 -268
31 Gregor Deschwanden Szwajcaria 64 -269
32 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -273
  Florian Altenburger Austria 60 -273
34 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 56 -277
35 Stanisław Biela Polska 55 -278
36 Juho Ojala Finlandia 54 -279
  Marat Zhaparov Kazachstan 54 -279
38 Yuya Yamada Japonia 51 -282
39 Tom Hilde Norwegia 50 -283
40 Sebastian Bradatsch Niemcy 49 -284
  Patrick Kogler Austria 49 -284
42 Krzysztof Leja Polska 47 -286
43 Jonathan Learoyd Francja 45 -288
44 Philipp Haagen Austria 44 -289
45 Kalle Heikkinen Finlandia 42 -291
46 Luca Egloff Szwajcaria 39 -294
47 Tomofumi Naito Japonia 38 -295
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 38 -295
49 Miran Zupancic Słowenia 36 -297
  Daniel Huber Austria 36 -297
51 Tomasz Pilch Polska 35 -298
52 Thomas Diethart Austria 34 -299
53 Krzysztof Biegun Polska 33 -300
  Clemens Leitner Austria 33 -300
55 Maximilian Lienher Austria 32 -301
  Bor Pavlovcic Słowenia 32 -301
57 Gabriel Karlen Szwajcaria 30 -303
  Andraz Modic Słowenia 30 -303
59 Anze Lavtizar Słowenia 29 -304
  Rishi Saether Norwegia 29 -304
61 Marius Lindvik Norwegia 26 -307
62 Noah Valtiner Austria 25 -308
63 Henri Kavilo Finlandia 24 -309
64 Janne Korhonen Finlandia 22 -311
65 Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -312
  Lovro Kos Słowenia 21 -312
  Jan Kus Słowenia 21 -312
68 Rok Justin Słowenia 20 -313
69 Thomas Aasen Markeng Norwegia 19 -314
70 Ziga Jelar Słowenia 18 -315
  Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -315
72 Seou Choi Korea Pd. 16 -317
  Sergey Tkachenko Kazachstan 16 -317
74 Andreas Wank Niemcy 15 -318
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -318
  Aljaz Vodan Słowenia 15 -318
77 Taavi Pappel Estonia 14 -319
  Andrzej Stękała Polska 14 -319
  Joachim Hauer Norwegia 14 -319
80 Kacper Juroszek Polska 13 -320
  Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -320
  Axel Maylaender Niemcy 13 -320
  Martin Hamann Niemcy 13 -320
84 Pascal Kaelin Szwajcaria 12 -321
  Eetu Merilainen Finlandia 12 -321
  Joshua Maurer Kanada 12 -321
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 12 -321
  Janni Reisenauer Austria 12 -321
89 Matthew Soukup Kanada 11 -322
  Justin Weigel Niemcy 11 -322
  Felix Hoffmann Niemcy 11 -322
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 11 -322
93 Juha Miettinen Finlandia 10 -323
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 10 -323
  Rok Tarman Słowenia 10 -323
96 Ruslan Akchurin Rosja 9 -324
  Miha Kveder Słowenia 9 -324
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 9 -324
99 Moritz Baer Niemcy 8 -325
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 8 -325
  Niko Loeytaeinen Finlandia 8 -325
102 Kevin Maltsev Estonia 7 -326
103 Manuel Poppinger Austria 6 -327
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 6 -327
  Eduard Torok Rumunia 6 -327
  Klemens Murańka Polska 6 -327
107 Taro Yamakawa Japonia 5 -328
  Elias Vaenskae Finlandia 5 -328
109 Dominik Peter Szwajcaria 4 -329
  Minato Mabuchi Japonia 4 -329
  Radek Selcer Czechy 4 -329
  Francisco Moerth Austria 4 -329
  Kilian Maerkl Niemcy 4 -329
114 Nicholas Mattoon USA 3 -330
  Zeno di Lenardo Włochy 3 -330
  Joergen Madsen Norwegia 3 -330
  Daniele Varesco Włochy 3 -330
118 Josef Dirnbauer Austria 2 -331
  Luca Roth Niemcy 2 -331
  Muhammet Ali Bedir Turcja 2 -331
121 Arttu Pohjola Finlandia 1 -332
  Filip Sakala Czechy 1 -332
  Karol Niemczyk Polska 1 -332
  Nigel Lauchlan Kanada 1 -332
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1700  
2 Słowenia Słowenia 976 -724
3 Niemcy Niemcy 948 -752
4 Finlandia Finlandia 725 -975
5 Polska Polska 705 -995
6 Japonia Japonia 371 -1329
7 Szwajcaria Szwajcaria 334 -1366
8 Norwegia Norwegia 190 -1510
9 Włochy Włochy 182 -1518
10 Kazachstan Kazachstan 79 -1621
11 Turcja Turcja 73 -1627
12 Rumunia Rumunia 55 -1645
13 Francja Francja 45 -1655
14 Rosja Rosja 30 -1670
15 Kanada Kanada 24 -1676
16 Estonia Estonia 21 -1679
17 Korea Pd. Korea Pd. 16 -1684
18 Ukraina Ukraina 8 -1692
19 Czechy Czechy 5 -1695
20 USA USA 3 -1697

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »