Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 17.09.2017, Kandersteg K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Timi Zajc Słowenia 318  
2 Elias Tollinger Austria 233 -85
3 Przemysław Kantyka Polska 206 -112
4 Pius Paschke Niemcy 186 -132
5 Masamitsu Ito Japonia 180 -138
6 Markus Rupitsch Austria 150 -168
7 Lukas Wagner Niemcy 141 -177
8 Thomas Lackner Austria 135 -183
9 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -188
10 Dominik Maylaender Niemcy 125 -193
11 Paweł W±sek Polska 120 -198
12 Bartosz Czyż Polska 113 -205
13 Niko Kytoesaho Finlandia 109 -209
14 Federico Cecon Włochy 102 -216
15 Andreas Schuler Szwajcaria 94 -224
16 Yuken Iwasa Japonia 93 -225
17 Ulrich Wohlgenannt Austria 90 -228
18 Stefan Huber Austria 82 -236
19 Jarkko Määttä Finlandia 81 -237
  Killian Peier Szwajcaria 81 -237
21 Mika Schwann Austria 75 -243
22 Giovanni Bresadola Włochy 74 -244
23 Andreas Alamommo Finlandia 72 -246
24 Gregor Deschwanden Szwajcaria 64 -254
25 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -258
26 Andraz Pograjc Słowenia 57 -261
  Aljaz Osterc Słowenia 57 -261
28 Fabian Seidl Niemcy 51 -267
29 Sebastian Bradatsch Niemcy 49 -269
  Patrick Kogler Austria 49 -269
31 Philipp Aschenwald Austria 48 -270
32 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 46 -272
33 Philipp Haagen Austria 44 -274
34 Juho Ojala Finlandia 40 -278
35 Thomas Diethart Austria 34 -284
36 Krzysztof Biegun Polska 33 -285
  Clemens Leitner Austria 33 -285
38 Maximilian Lienher Austria 32 -286
39 Gabriel Karlen Szwajcaria 30 -288
  Andraz Modic Słowenia 30 -288
41 Rishi Saether Norwegia 29 -289
  Anze Lavtizar Słowenia 29 -289
43 Stanisław Biela Polska 28 -290
44 Noah Valtiner Austria 25 -293
45 Henri Kavilo Finlandia 24 -294
46 Janne Korhonen Finlandia 22 -296
47 Jan Kus Słowenia 21 -297
  Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -297
  Tim Fuchs Niemcy 21 -297
  Blaz Pavlic Słowenia 21 -297
51 Thomas Aasen Markeng Norwegia 19 -299
52 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -300
53 Luca Egloff Szwajcaria 17 -301
54 Seou Choi Korea Pd. 16 -302
55 Aljaz Vodan Słowenia 15 -303
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -303
57 Taavi Pappel Estonia 14 -304
58 Kacper Juroszek Polska 13 -305
  Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -305
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 13 -305
  Axel Maylaender Niemcy 13 -305
62 Pascal Kaelin Szwajcaria 12 -306
  Eetu Merilainen Finlandia 12 -306
64 Tomasz Pilch Polska 11 -307
  Justin Weigel Niemcy 11 -307
66 Juha Miettinen Finlandia 10 -308
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 10 -308
  Rok Tarman Słowenia 10 -308
69 Matthew Soukup Kanada 9 -309
  Ruslan Akchurin Rosja 9 -309
  Miha Kveder Słowenia 9 -309
72 Niko Loeytaeinen Finlandia 8 -310
73 Kevin Maltsev Estonia 7 -311
74 Manuel Poppinger Austria 6 -312
  Lovro Kos Słowenia 6 -312
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 6 -312
77 Janni Reisenauer Austria 5 -313
  Taro Yamakawa Japonia 5 -313
  Elias Vaenskae Finlandia 5 -313
80 Francisco Moerth Austria 4 -314
  Kilian Maerkl Niemcy 4 -314
  Dominik Peter Szwajcaria 4 -314
83 Andrzej Stękała Polska 3 -315
  Zeno di Lenardo Włochy 3 -315
  Joergen Madsen Norwegia 3 -315
86 Luca Roth Niemcy 2 -316
  Muhammet Ali Bedir Turcja 2 -316
  Josef Dirnbauer Austria 2 -316
  Kalle Heikkinen Finlandia 2 -316
90 Karol Niemczyk Polska 1 -317
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -317
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1047  
2 Niemcy Niemcy 603 -444
3 Finlandia Finlandia 576 -471
4 Słowenia Słowenia 573 -474
5 Polska Polska 528 -519
6 Szwajcaria Szwajcaria 312 -735
7 Japonia Japonia 278 -769
8 Włochy Włochy 179 -868
9 Norwegia Norwegia 88 -959
10 Turcja Turcja 63 -984
11 Rosja Rosja 30 -1017
12 Estonia Estonia 21 -1026
13 Korea Pd. Korea Pd. 16 -1031
14 Rumunia Rumunia 13 -1034
15 Kanada Kanada 9 -1038

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich