Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
Klasyfikacja po konkursie: 16.09.2017, Kandersteg K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Timi Zajc Słowenia 318  
2 Elias Tollinger Austria 217 -101
3 Przemysław Kantyka Polska 206 -112
4 Pius Paschke Niemcy 186 -132
5 Lukas Wagner Niemcy 141 -177
6 Thomas Lackner Austria 135 -183
7 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -188
8 Bartosz Czyż Polska 113 -205
9 Federico Cecon Włochy 102 -216
10 Markus Rupitsch Austria 100 -218
11 Paweł W±sek Polska 96 -222
12 Yuken Iwasa Japonia 88 -230
13 Jarkko Maatta Finlandia 81 -237
14 Masamitsu Ito Japonia 80 -238
15 Ulrich Wohlgenannt Austria 76 -242
16 Giovanni Bresadola Włochy 74 -244
17 Andreas Alamommo Finlandia 72 -246
18 Dominik Maylaender Niemcy 65 -253
19 Niko Kytosaho Finlandia 64 -254
20 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -258
21 Andraz Pograjc Słowenia 57 -261
22 Stefan Huber Austria 50 -268
23 Patrick Kogler Austria 49 -269
  Sebastian Bradatsch Niemcy 49 -269
25 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 46 -272
26 Killian Peier Szwajcaria 45 -273
27 Mika Schwann Austria 43 -275
28 Juho Ojala Finlandia 40 -278
29 Thomas Diethart Austria 34 -284
30 Krzysztof Biegun Polska 33 -285
  Fabian Seidl Niemcy 33 -285
32 Maximilian Lienher Austria 32 -286
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 32 -286
34 Andraz Modic Słowenia 30 -288
35 Rishi Saether Norwegia 29 -289
  Anze Lavtizar Słowenia 29 -289
37 Stanisław Biela Polska 28 -290
38 Clemens Leitner Austria 26 -292
39 Noah Valtiner Austria 25 -293
40 Philipp Aschenwald Austria 24 -294
  Henri Kavilo Finlandia 24 -294
42 Janne Korhonen Finlandia 22 -296
43 Blaz Pavlic Słowenia 21 -297
  Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -297
45 Philipp Haagen Austria 20 -298
46 Thomas Aasen Markeng Norwegia 19 -299
47 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -300
  Gabriel Karlen Szwajcaria 18 -300
49 Aljaz Osterc Słowenia 17 -301
50 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -303
  Aljaz Vodan Słowenia 15 -303
52 Andreas Schuler Szwajcaria 14 -304
  Taavi Pappel Estonia 14 -304
54 Tim Fuchs Niemcy 13 -305
  Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -305
  Axel Maylaender Niemcy 13 -305
  Kacper Juroszek Polska 13 -305
58 Pascal Kaelin Szwajcaria 12 -306
  Eetu Merilainen Finlandia 12 -306
60 Tomasz Pilch Polska 11 -307
  Justin Weigel Niemcy 11 -307
62 Rok Tarman Słowenia 10 -308
  Jan Kus Słowenia 10 -308
  Juha Miettinen Finlandia 10 -308
65 Miha Kveder Słowenia 9 -309
  Matthew Soukup Kanada 9 -309
  Ruslan Akchurin Rosja 9 -309
68 Niko Loytainen Finlandia 8 -310
69 Seou Choi Korea Pd. 7 -311
  Kevin Maltsev Estonia 7 -311
71 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 6 -312
  Manuel Poppinger Austria 6 -312
73 Taro Yamakawa Japonia 5 -313
  Elias Vanska Finlandia 5 -313
75 Francisco Moerth Austria 4 -314
76 Zeno di Lenardo Włochy 3 -315
  Joergen Madsen Norwegia 3 -315
  Dominik Peter Szwajcaria 3 -315
79 Josef Dirnbauer Austria 2 -316
  Kalle Heikkinen Finlandia 2 -316
  Janni Reisenauer Austria 2 -316
  Luca Roth Niemcy 2 -316
  Muhammet Ali Bedir Turcja 2 -316
84 Luca Egloff Szwajcaria 1 -317
  Karol Niemczyk Polska 1 -317
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -317
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 845  
2 Finlandia Finlandia 531 -314
3 Słowenia Słowenia 516 -329
4 Niemcy Niemcy 513 -332
5 Polska Polska 501 -344
6 Włochy Włochy 179 -666
7 Japonia Japonia 173 -672
8 Szwajcaria Szwajcaria 125 -720
9 Norwegia Norwegia 88 -757
10 Turcja Turcja 63 -782
11 Rosja Rosja 30 -815
12 Estonia Estonia 21 -824
13 Kanada Kanada 9 -836
14 Korea Pd. Korea Pd. 7 -838

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich