Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 16.09.2017, Kandersteg K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Timi Zajc Słowenia 318  
2 Elias Tollinger Austria 217 -101
3 Przemysław Kantyka Polska 206 -112
4 Pius Paschke Niemcy 186 -132
5 Lukas Wagner Niemcy 141 -177
6 Thomas Lackner Austria 135 -183
7 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -188
8 Bartosz Czyż Polska 113 -205
9 Federico Cecon Włochy 102 -216
10 Markus Rupitsch Austria 100 -218
11 Paweł W±sek Polska 96 -222
12 Yuken Iwasa Japonia 88 -230
13 Jarkko Määttä Finlandia 81 -237
14 Masamitsu Ito Japonia 80 -238
15 Ulrich Wohlgenannt Austria 76 -242
16 Giovanni Bresadola Włochy 74 -244
17 Andreas Alamommo Finlandia 72 -246
18 Dominik Maylaender Niemcy 65 -253
19 Niko Kytoesaho Finlandia 64 -254
20 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -258
21 Andraz Pograjc Słowenia 57 -261
22 Stefan Huber Austria 50 -268
23 Patrick Kogler Austria 49 -269
  Sebastian Bradatsch Niemcy 49 -269
25 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 46 -272
26 Killian Peier Szwajcaria 45 -273
27 Mika Schwann Austria 43 -275
28 Juho Ojala Finlandia 40 -278
29 Thomas Diethart Austria 34 -284
30 Krzysztof Biegun Polska 33 -285
  Fabian Seidl Niemcy 33 -285
32 Maximilian Lienher Austria 32 -286
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 32 -286
34 Andraz Modic Słowenia 30 -288
35 Rishi Saether Norwegia 29 -289
  Anze Lavtizar Słowenia 29 -289
37 Stanisław Biela Polska 28 -290
38 Clemens Leitner Austria 26 -292
39 Noah Valtiner Austria 25 -293
40 Philipp Aschenwald Austria 24 -294
  Henri Kavilo Finlandia 24 -294
42 Janne Korhonen Finlandia 22 -296
43 Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -297
  Blaz Pavlic Słowenia 21 -297
45 Philipp Haagen Austria 20 -298
46 Thomas Aasen Markeng Norwegia 19 -299
47 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -300
  Gabriel Karlen Szwajcaria 18 -300
49 Aljaz Osterc Słowenia 17 -301
50 Aljaz Vodan Słowenia 15 -303
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -303
52 Andreas Schuler Szwajcaria 14 -304
  Taavi Pappel Estonia 14 -304
54 Axel Maylaender Niemcy 13 -305
  Kacper Juroszek Polska 13 -305
  Tim Fuchs Niemcy 13 -305
  Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -305
58 Pascal Kaelin Szwajcaria 12 -306
  Eetu Merilainen Finlandia 12 -306
60 Tomasz Pilch Polska 11 -307
  Justin Weigel Niemcy 11 -307
62 Jan Kus Słowenia 10 -308
  Juha Miettinen Finlandia 10 -308
  Rok Tarman Słowenia 10 -308
65 Miha Kveder Słowenia 9 -309
  Matthew Soukup Kanada 9 -309
  Ruslan Akchurin Rosja 9 -309
68 Niko Loeytaeinen Finlandia 8 -310
69 Kevin Maltsev Estonia 7 -311
  Seou Choi Korea Pd. 7 -311
71 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 6 -312
  Manuel Poppinger Austria 6 -312
73 Taro Yamakawa Japonia 5 -313
  Elias Vaenskae Finlandia 5 -313
75 Francisco Moerth Austria 4 -314
76 Zeno di Lenardo Włochy 3 -315
  Joergen Madsen Norwegia 3 -315
  Dominik Peter Szwajcaria 3 -315
79 Janni Reisenauer Austria 2 -316
  Luca Roth Niemcy 2 -316
  Muhammet Ali Bedir Turcja 2 -316
  Josef Dirnbauer Austria 2 -316
  Kalle Heikkinen Finlandia 2 -316
84 Luca Egloff Szwajcaria 1 -317
  Karol Niemczyk Polska 1 -317
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -317
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 845  
2 Finlandia Finlandia 531 -314
3 Słowenia Słowenia 516 -329
4 Niemcy Niemcy 513 -332
5 Polska Polska 501 -344
6 Włochy Włochy 179 -666
7 Japonia Japonia 173 -672
8 Szwajcaria Szwajcaria 125 -720
9 Norwegia Norwegia 88 -757
10 Turcja Turcja 63 -782
11 Rosja Rosja 30 -815
12 Estonia Estonia 21 -824
13 Kanada Kanada 9 -836
14 Korea Pd. Korea Pd. 7 -838

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich