Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2016, Harrachov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Danny Queck Niemcy 796  
2 Michael Dreher Niemcy 460 -336
3 Simon Greiderer Austria 405 -391
4 Jakub Kot Polska 380 -416
5 Ernest Prislic Słowenia 359 -437
6 Adam Ruda Polska 347 -449
7 Stefan Huber Austria 342 -454
8 Jure Sinkovec Słowenia 334 -462
9 Daniel Huber Austria 331 -465
10 Krzysztof Leja Polska 295 -501
11 Ziga Jelar Słowenia 294 -502
12 Tim Fuchs Niemcy 287 -509
13 Andraz Pograjc Słowenia 273 -523
14 Andrzej Stękała Polska 269 -527
15 Florian Altenburger Austria 259 -537
16 Andraz Modic Słowenia 256 -540
17 Przemysław Kantyka Polska 255 -541
18 Rok Justin Słowenia 250 -546
19 Thomas Hofer Austria 248 -548
20 Sebastian Bradatsch Niemcy 247 -549
21 Martin Hamann Niemcy 243 -553
22 Tim Heinrich Niemcy 241 -555
23 AJ Brown USA 231 -565
24 David Siegel Niemcy 209 -587
25 Anze Lavtizar Słowenia 198 -598
26 Mitja Meznar Słowenia 194 -602
27 Łukasz Podżorski Polska 193 -603
28 Stian Andre Skinnes Norwegia 164 -632
29 Nicholas Mattoon USA 160 -636
30 Miha Kveder Słowenia 158 -638
  Lukas Wagner Niemcy 158 -638
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 158 -638
33 Thomas Lackner Austria 156 -640
34 Artur Kukuła Polska 150 -646
35 Lukas Mueller Austria 149 -647
36 Dawid Jarz±bek Polska 146 -650
37 Ulrich Wohlgenannt Austria 140 -656
  Miran Zupancic Słowenia 140 -656
  Christian Friberg USA 140 -656
40 Julian Hahn Niemcy 137 -659
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 137 -659
  Dominik Maylaender Niemcy 137 -659
43 Heung Chul Choi Korea Pd. 132 -664
44 Tilen Bartol Słowenia 130 -666
  Maximilian Steiner Austria 130 -666
46 Knut Jokerud Strand Norwegia 129 -667
47 Alexander Hayboeck Austria 125 -671
48 Seou Choi Korea Pd. 120 -676
49 Eduard Torok Rumunia 116 -680
50 Robin Pedersen Norwegia 110 -686
  Cene Prevc Słowenia 110 -686
52 Andreas Alamommo Finlandia 109 -687
53 Thomas Diethart Austria 106 -690
54 Sabirzhan Muminov Kazachstan 105 -691
55 Lucas Schaffer Austria 104 -692
56 Mika Schwann Austria 102 -694
  Zak Silih Słowenia 102 -694
58 Rogan Reid Kanada 101 -695
59 Takehiro Nagai Japonia 100 -696
  Joshua Maurer Kanada 100 -696
  Killian Peier Szwajcaria 100 -696
62 Grzegorz Miętus Polska 95 -701
63 Constantin Schmid Niemcy 92 -704
64 Gasper Bartol Słowenia 85 -711
65 Felix Hoffmann Niemcy 84 -712
66 Yuya Yamada Japonia 80 -716
67 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 79 -717
68 Adrian Sell Niemcy 76 -720
  Pascal Kaelin Szwajcaria 76 -720
70 Matjaz Pungertar Słowenia 74 -722
  Matic Kramarsic Słowenia 74 -722
72 Rozle Zagar Słowenia 72 -724
  Samet Karta Turcja 72 -724
  David Krapez Słowenia 72 -724
  Ayberk Demir Turcja 72 -724
  Stanisław Biela Polska 72 -724
77 Chil-Ku Kang Korea Pd. 71 -725
  Krzysztof Miętus Polska 71 -725
79 Lars Antonissen Holandia 69 -727
  Riki Kurita Japonia 69 -727
  Andreas Schuler Szwajcaria 69 -727
82 Jan Kus Słowenia 67 -729
83 Jake Lock Wielka Brytania 63 -733
84 Andreas Granerud Buskum Norwegia 61 -735
85 Andrea Morassi Włochy 59 -737
86 Tomoru Mabuchi Japonia 58 -738
87 Tobias Birchler Szwajcaria 57 -739
  Frantisek Holik Czechy 57 -739
89 Janne Korhonen Finlandia 56 -740
90 Niko Loeytaeinen Finlandia 55 -741
  Jan Michalek Czechy 55 -741
92 Robert Lock Wielka Brytania 54 -742
  Martin Capuder Słowenia 54 -742
94 Nigel Lauchlan Kanada 52 -744
95 Tomas Vancura Czechy 50 -746
  Jonathan Siegel Niemcy 50 -746
97 Tine Bogataj Słowenia 48 -748
  Filip Sakala Czechy 48 -748
99 Rok Tarman Słowenia 46 -750
  Kevin Bickner USA 46 -750
101 Daniel Wenig Niemcy 44 -752
  Brian Wallace USA 44 -752
103 Grant Andrews USA 43 -753
  Trevor Edlund USA 43 -753
105 Yukiya Sato Japonia 42 -754
  Somer Schrock USA 42 -754
107 Niko Kytoesaho Finlandia 40 -756
  Cestmir Kozisek Czechy 40 -756
  Clemens Leitner Austria 40 -756
  Andrzej Zapotoczny Polska 40 -756
111 Elias Vaenskae Finlandia 39 -757
112 Tomasz Byrt Polska 38 -758
113 Janni Reisenauer Austria 37 -759
114 Martti Nomme Estonia 36 -760
  Tomokatsu Wada Japonia 36 -760
  Sam Bolton Wielka Brytania 36 -760
  Stepan Pasichnyk Ukraina 36 -760
118 Aljaz Osterc Słowenia 34 -762
119 Nathan Mattoon USA 33 -763
120 Nathaniel Mah Kanada 32 -764
  Egor Usachev Rosja 32 -764
122 Cory Rogans Kanada 31 -765
  Fabian Seidl Niemcy 31 -765
124 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 30 -766
  Konrad Janota Polska 30 -766
  Matthew Polz Kanada 30 -766
  Pyry Ruikka Finlandia 30 -766
128 Max Stretch Kanada 29 -767
  Alexey Romashov Rosja 29 -767
  Matthew Soukup Kanada 29 -767
131 Sorin Iulian Pitea Rumunia 28 -768
  Sebastian Colloredo Włochy 28 -768
133 Sung-Woo Cho Korea Pd. 25 -771
  Dominik Kastelik Polska 25 -771
135 Luka Plestenjak Słowenia 24 -772
136 Anselmi Ilola Finlandia 23 -773
137 Sergey Pyzhov Rosja 22 -774
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 22 -774
  Petrick Hammann Niemcy 22 -774
140 Joni Markkanen Finlandia 21 -775
141 Jan Maylaender Niemcy 20 -776
  Bor Pavlovcic Słowenia 20 -776
  Masamitsu Ito Japonia 20 -776
  Roberto Dellasega Włochy 20 -776
145 Matic Benedik Słowenia 19 -777
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 19 -777
  Sami Niemi Finlandia 19 -777
  Antti Aalto Finlandia 19 -777
149 Moritz Echsler Niemcy 18 -778
  Muhammet Ali Bedir Turcja 18 -778
  Domen Prevc Słowenia 18 -778
  Are Sumstad Norwegia 18 -778
  Muhammed Munir Gungen Turcja 18 -778
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 18 -778
155 Eetu Merilainen Finlandia 17 -779
156 Aapo Lehtinen Finlandia 16 -780
157 Jonathan Learoyd Francja 15 -781
  Zeno di Lenardo Włochy 15 -781
  Jan-Oswald Krassnegger Austria 15 -781
  Kristian Stensgard Norwegia 15 -781
  Federico Cecon Włochy 15 -781
  Nik Fabijan Słowenia 15 -781
163 Patrick Gasienica USA 14 -782
  Sergey Tkachenko Kazachstan 14 -782
  Andrey Pachin Rosja 14 -782
  Julian Wienerroither Austria 14 -782
  Aljaz Vodan Słowenia 14 -782
168 Soo-Hyeon Yim Korea Pd. 13 -783
  Viktor Polasek Czechy 13 -783
170 Andrzej G±sienica Polska 12 -784
  Vojtech Stursa Czechy 12 -784
  Jeong-Heon Si Korea Pd. 12 -784
173 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 11 -785
  Ales Hlebanja Słowenia 11 -785
175 Niklas Wangler Niemcy 10 -786
  Richard Haukedal Norwegia 10 -786
  Tomasz Pilch Polska 10 -786
178 Eetu Nousiainen Finlandia 9 -787
179 Fredrik Villumstad Norwegia 8 -788
  Artur Sultangulov Rosja 8 -788
  Patrick Kogler Austria 8 -788
182 Noelig Revilliod Blanchard Francja 7 -789
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -789
  Joy Senoner Włochy 7 -789
  Ju-Chan Lee Korea Pd. 7 -789
186 Oscar P. Westerheim Norwegia 6 -790
  Mathis Contamine Francja 6 -790
  Seok-Jae Hwang Korea Pd. 6 -790
  Markus Rupitsch Austria 6 -790
  Dusan Dolezel Czechy 6 -790
  Andrii Klymchuk Ukraina 6 -790
192 Juho Ojala Finlandia 5 -791
  Timi Zajc Słowenia 5 -791
  Sergey Shulaev Rosja 5 -791
195 Mario Mendel Austria 4 -792
  Matej Likar Słowenia 4 -792
197 Riku Taehkaevuori Finlandia 3 -793
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 3 -793
  Daniele Varesco Włochy 3 -793
  Frans Taehkaevuori Finlandia 3 -793
201 Kevin Maltsev Estonia 2 -794
  Hunter Gibson USA 2 -794
  Yevgen Marusyak Ukraina 2 -794
  Thomas Roch Dupland Francja 2 -794
205 Axel Maylaender Niemcy 1 -795
  Joergen Madsen Norwegia 1 -795
  Luke Tschida USA 1 -795
  Alexander Tigin Rosja 1 -795
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3554  
2 Niemcy Niemcy 3363 -191
3 Austria Austria 2721 -833
4 Polska Polska 2428 -1126
5 USA USA 799 -2755
6 Norwegia Norwegia 599 -2955
7 Korea Pd. Korea Pd. 523 -3031
8 Finlandia Finlandia 464 -3090
9 Turcja Turcja 417 -3137
10 Japonia Japonia 405 -3149
11 Kanada Kanada 404 -3150
12 Szwajcaria Szwajcaria 302 -3252
13 Czechy Czechy 281 -3273
14 Rumunia Rumunia 163 -3391
15 Wielka Brytania Wielka Brytania 153 -3401
16 Włochy Włochy 147 -3407
17 Kazachstan Kazachstan 122 -3432
18 Rosja Rosja 111 -3443
19 Holandia Holandia 69 -3485
20 Ukraina Ukraina 55 -3499
21 Estonia Estonia 38 -3516
22 Francja Francja 30 -3524

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich