Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 11.03.2016, Harrachov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Danny Queck Niemcy 696  
2 Michael Dreher Niemcy 460 -236
3 Jakub Kot Polska 380 -316
4 Simon Greiderer Austria 360 -336
5 Ernest Prislic Słowenia 359 -337
6 Adam Ruda Polska 347 -349
7 Stefan Huber Austria 342 -354
8 Jure Sinkovec Słowenia 334 -362
9 Daniel Huber Austria 331 -365
10 Krzysztof Leja Polska 295 -401
11 Tim Fuchs Niemcy 287 -409
12 Andraz Pograjc Słowenia 273 -423
13 Andrzej Stękała Polska 269 -427
14 Florian Altenburger Austria 259 -437
15 Andraz Modic Słowenia 256 -440
16 Rok Justin Słowenia 250 -446
17 Thomas Hofer Austria 248 -448
18 Sebastian Bradatsch Niemcy 247 -449
19 Martin Hamann Niemcy 243 -453
20 Tim Heinrich Niemcy 241 -455
21 Przemysław Kantyka Polska 237 -459
22 Ziga Jelar Słowenia 234 -462
23 AJ Brown USA 224 -472
24 David Siegel Niemcy 209 -487
25 Łukasz Podżorski Polska 193 -503
26 Mitja Meznar Słowenia 168 -528
27 Stian Andre Skinnes Norwegia 164 -532
28 Nicholas Mattoon USA 160 -536
29 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 158 -538
  Anze Lavtizar Słowenia 158 -538
31 Artur Kukuła Polska 150 -546
32 Lukas Mueller Austria 149 -547
33 Dawid Jarząbek Polska 146 -550
34 Ulrich Wohlgenannt Austria 140 -556
  Miran Zupancic Słowenia 140 -556
  Christian Friberg USA 140 -556
37 Miha Kveder Słowenia 134 -562
38 Heung Chul Choi Korea Pd. 132 -564
39 Tilen Bartol Słowenia 130 -566
40 Knut Jokerud Strand Norwegia 129 -567
41 Alexander Hayboeck Austria 125 -571
42 Julian Hahn Niemcy 123 -573
  Dominik Maylaender Niemcy 123 -573
44 Lukas Wagner Niemcy 122 -574
45 Seou Choi Korea Pd. 120 -576
  Thomas Lackner Austria 120 -576
47 Eduard Torok Rumunia 116 -580
48 Cene Prevc Słowenia 110 -586
  Robin Pedersen Norwegia 110 -586
50 Andreas Alamommo Finlandia 109 -587
51 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 108 -588
52 Thomas Diethart Austria 106 -590
53 Sabirzhan Muminov Kazachstan 105 -591
54 Zak Silih Słowenia 102 -594
55 Rogan Reid Kanada 101 -595
56 Killian Peier Szwajcaria 100 -596
  Joshua Maurer Kanada 100 -596
  Takehiro Nagai Japonia 100 -596
59 Grzegorz Miętus Polska 95 -601
60 Constantin Schmid Niemcy 92 -604
61 Felix Hoffmann Niemcy 84 -612
62 Maximilian Steiner Austria 80 -616
  Mika Schwann Austria 80 -616
  Yuya Yamada Japonia 80 -616
65 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 79 -617
66 Pascal Kaelin Szwajcaria 76 -620
  Adrian Sell Niemcy 76 -620
68 Gasper Bartol Słowenia 74 -622
  Matic Kramarsic Słowenia 74 -622
  Matjaz Pungertar Słowenia 74 -622
71 Stanisław Biela Polska 72 -624
  Rozle Zagar Słowenia 72 -624
  Ayberk Demir Turcja 72 -624
  Samet Karta Turcja 72 -624
75 Chil-Ku Kang Korea Pd. 71 -625
76 Andreas Schuler Szwajcaria 69 -627
  Riki Kurita Japonia 69 -627
78 Krzysztof Miętus Polska 68 -628
79 Jan Kus Słowenia 67 -629
80 Lars Antonissen Holandia 65 -631
81 David Krapez Słowenia 63 -633
  Jake Lock Wielka Brytania 63 -633
83 Andreas Granerud Buskum Norwegia 61 -635
84 Andrea Morassi Włochy 59 -637
85 Tomoru Mabuchi Japonia 58 -638
86 Tobias Birchler Szwajcaria 57 -639
87 Janne Korhonen Finlandia 56 -640
88 Niko Loytainen Finlandia 55 -641
89 Robert Lock Wielka Brytania 54 -642
90 Nigel Lauchlan Kanada 52 -644
91 Jonathan Siegel Niemcy 50 -646
  Jan Michalek Czechy 50 -646
  Tomas Vancura Czechy 50 -646
94 Filip Sakala Czechy 48 -648
  Tine Bogataj Słowenia 48 -648
96 Kevin Bickner USA 46 -650
97 Rok Tarman Słowenia 45 -651
98 Daniel Wenig Niemcy 44 -652
  Brian Wallace USA 44 -652
100 Grant Andrews USA 43 -653
  Trevor Edlund USA 43 -653
102 Yukiya Sato Japonia 42 -654
  Somer Schrock USA 42 -654
104 Frantisek Holik Czechy 41 -655
105 Cestmir Kozisek Czechy 40 -656
  Andrzej Zapotoczny Polska 40 -656
  Clemens Leitner Austria 40 -656
  Niko Kytosaho Finlandia 40 -656
109 Elias Vanska Finlandia 39 -657
110 Tomasz Byrt Polska 38 -658
111 Janni Reisenauer Austria 37 -659
112 Stepan Pasichnyk Ukraina 36 -660
  Martti Nomme Estonia 36 -660
  Tomokatsu Wada Japonia 36 -660
  Sam Bolton Wielka Brytania 36 -660
116 Martin Capuder Słowenia 34 -662
  Aljaz Osterc Słowenia 34 -662
118 Nathan Mattoon USA 33 -663
119 Egor Usachev Rosja 32 -664
  Nathaniel Mah Kanada 32 -664
121 Cory Rogans Kanada 31 -665
122 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 30 -666
  Konrad Janota Polska 30 -666
  Matthew Polz Kanada 30 -666
  Pyry Ruikka Finlandia 30 -666
126 Max Stretch Kanada 29 -667
  Alexey Romashov Rosja 29 -667
  Matthew Soukup Kanada 29 -667
129 Sorin Iulian Pitea Rumunia 28 -668
  Sebastian Colloredo Włochy 28 -668
131 Sungwoo Cho Korea Pd. 25 -671
132 Luka Plestenjak Słowenia 24 -672
  Lucas Schaffer Austria 24 -672
134 Anselmi Ilola Finlandia 23 -673
135 Sergey Pyzhov Rosja 22 -674
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 22 -674
  Petrick Hammann Niemcy 22 -674
138 Joni Markkanen Finlandia 21 -675
139 Bor Pavlovcic Słowenia 20 -676
  Jan Maylaender Niemcy 20 -676
  Masamitsu Ito Japonia 20 -676
142 Sami Niemi Finlandia 19 -677
  Matic Benedik Słowenia 19 -677
  Antti Aalto Finlandia 19 -677
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 19 -677
146 Are Sumstad Norwegia 18 -678
  Muhammed Munir Gungen Turcja 18 -678
  Moritz Echsler Niemcy 18 -678
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 18 -678
  Domen Prevc Słowenia 18 -678
  Muhammet Ali Bedir Turcja 18 -678
152 Eetu Merilainen Finlandia 17 -679
153 Dominik Kastelik Polska 16 -680
  Aapo Lehtinen Finlandia 16 -680
155 Zeno di Lenardo Włochy 15 -681
  Nik Fabijan Słowenia 15 -681
  Kristian Stensgard Norwegia 15 -681
  Jonathan Learoyd Francja 15 -681
  Fabian Seidl Niemcy 15 -681
  Jan-Oswald Krassnegger Austria 15 -681
  Federico Cecon Włochy 15 -681
162 Aljaz Vodan Słowenia 14 -682
  Patrick Gasienica USA 14 -682
  Andrey Pachin Rosja 14 -682
  Sergey Tkachenko Kazachstan 14 -682
166 Soohyeon Yim Korea Pd. 13 -683
  Viktor Polasek Czechy 13 -683
168 Jeongheon Si Korea Pd. 12 -684
  Vojtech Stursa Czechy 12 -684
  Andrzej Gąsienica Polska 12 -684
171 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 11 -685
  Ales Hlebanja Słowenia 11 -685
173 Tomasz Pilch Polska 10 -686
  Richard Haukedal Norwegia 10 -686
  Niklas Wangler Niemcy 10 -686
  Roberto Dellasega Włochy 10 -686
177 Eetu Nousiainen Finlandia 9 -687
178 Fredrik Villumstad Norwegia 8 -688
  Patrick Kogler Austria 8 -688
  Artur Sultangulov Rosja 8 -688
181 Juchan Lee Korea Pd. 7 -689
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -689
  Joy Senoner Włochy 7 -689
184 Oscar P. Westerheim Norwegia 6 -690
  Seokjae Hwang Korea Pd. 6 -690
  Dusan Dolezel Czechy 6 -690
  Markus Rupitsch Austria 6 -690
  Mathis Contamine Francja 6 -690
  Andrii Klymchuk Ukraina 6 -690
190 Sergey Shulaev Rosja 5 -691
  Juho Ojala Finlandia 5 -691
  Timi Zajc Słowenia 5 -691
193 Matej Likar Słowenia 4 -692
  Mario Mendel Austria 4 -692
195 Daniele Varesco Włochy 3 -693
  Frans Taehkaevuori Finlandia 3 -693
  Riku Taehkaevuori Finlandia 3 -693
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 3 -693
199 Thomas Roch Dupland Francja 2 -694
  Hunter Gibson USA 2 -694
  Yevhen Marusiak Ukraina 2 -694
202 Axel Maylaender Niemcy 1 -695
  Luke Tschida USA 1 -695
  Joergen Madsen Norwegia 1 -695
  Alexander Tigin Rosja 1 -695
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3363  
2 Niemcy Niemcy 3183 -180
3 Austria Austria 2474 -889
4 Polska Polska 2398 -965
5 USA USA 792 -2571
6 Norwegia Norwegia 599 -2764
7 Korea Pd. Korea Pd. 494 -2869
8 Finlandia Finlandia 464 -2899
9 Turcja Turcja 417 -2946
10 Japonia Japonia 405 -2958
11 Kanada Kanada 404 -2959
12 Szwajcaria Szwajcaria 302 -3061
13 Czechy Czechy 260 -3103
14 Rumunia Rumunia 163 -3200
15 Wielka Brytania Wielka Brytania 153 -3210
16 Włochy Włochy 137 -3226
17 Kazachstan Kazachstan 122 -3241
18 Rosja Rosja 111 -3252
19 Holandia Holandia 65 -3298
20 Ukraina Ukraina 55 -3308
21 Estonia Estonia 36 -3327
22 Francja Francja 23 -3340

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
57%
Stefan Kraft
9%
Halvor Egner Granerud
7%
Kamil Stoch
7%
Ryoyu Kobayashi
5%
Piotr Żyła
4%
Anze Lanisek
3%
Marius Lindvik
3%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
1%
Daniel Andre Tande
1%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich