Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 06.02.2016, Whistler K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Danny Queck Niemcy 521  
2 Michael Dreher Niemcy 417 -104
3 Ernest Prislic Słowenia 359 -162
4 Jure Sinkovec Słowenia 334 -187
5 Adam Ruda Polska 325 -196
6 Tim Fuchs Niemcy 287 -234
7 Krzysztof Leja Polska 283 -238
8 Andraz Pograjc Słowenia 273 -248
9 Andrzej Stękała Polska 269 -252
10 Florian Altenburger Austria 259 -262
11 Rok Justin Słowenia 250 -271
12 Thomas Hofer Austria 248 -273
13 Sebastian Bradatsch Niemcy 247 -274
14 Simon Greiderer Austria 245 -276
15 Martin Hamann Niemcy 243 -278
16 Andraz Modic Słowenia 240 -281
17 Przemysław Kantyka Polska 237 -284
18 Tim Heinrich Niemcy 230 -291
19 David Siegel Niemcy 209 -312
20 Jakub Kot Polska 195 -326
21 Łukasz Podżorski Polska 193 -328
22 Daniel Huber Austria 171 -350
23 Artur Kukuła Polska 150 -371
24 Lukas Mueller Austria 149 -372
25 Dawid Jarz±bek Polska 146 -375
26 Ulrich Wohlgenannt Austria 140 -381
  Miran Zupancic Słowenia 140 -381
28 Stefan Huber Austria 136 -385
29 Heung Chul Choi Korea Pd. 132 -389
30 Tilen Bartol Słowenia 130 -391
31 Ziga Jelar Słowenia 122 -399
32 Seou Choi Korea Pd. 120 -401
33 Eduard Torok Rumunia 116 -405
34 Thomas Lackner Austria 114 -407
35 Robin Pedersen Norwegia 110 -411
36 Andreas Alamommo Finlandia 109 -412
37 Thomas Diethart Austria 106 -415
38 Takehiro Nagai Japonia 100 -421
  Killian Peier Szwajcaria 100 -421
40 Grzegorz Miętus Polska 95 -426
41 Julian Hahn Niemcy 94 -427
42 Zak Silih Słowenia 92 -429
43 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 83 -438
44 Nicholas Mattoon USA 80 -441
  Yuya Yamada Japonia 80 -441
  AJ Brown USA 80 -441
47 Pascal Kaelin Szwajcaria 76 -445
  Adrian Sell Niemcy 76 -445
49 Stanisław Biela Polska 72 -449
50 Riki Kurita Japonia 69 -452
  Andreas Schuler Szwajcaria 69 -452
52 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 68 -453
53 Maximilian Steiner Austria 67 -454
  Alexander Hayboeck Austria 67 -454
  Jan Kus Słowenia 67 -454
56 Lars Antonissen Holandia 65 -456
57 Krzysztof Miętus Polska 61 -460
58 Joshua Maurer Kanada 60 -461
59 Mitja Meznar Słowenia 59 -462
60 Tomoru Mabuchi Japonia 58 -463
61 Tobias Birchler Szwajcaria 57 -464
62 Janne Korhonen Finlandia 56 -465
63 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 51 -470
64 Stian Andre Skinnes Norwegia 50 -471
  Tomas Vancura Czechy 50 -471
  Jonathan Siegel Niemcy 50 -471
67 Kevin Bickner USA 46 -475
68 Rogan Reid Kanada 45 -476
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 45 -476
70 Daniel Wenig Niemcy 44 -477
71 Andrea Morassi Włochy 43 -478
72 Yukiya Sato Japonia 42 -479
  Matic Kramarsic Słowenia 42 -479
74 Knut Jokerud Strand Norwegia 40 -481
  Andrzej Zapotoczny Polska 40 -481
  Niko Kytosaho Finlandia 40 -481
  Cestmir Kozisek Czechy 40 -481
  Clemens Leitner Austria 40 -481
79 Elias Vanska Finlandia 39 -482
80 Tomasz Byrt Polska 38 -483
81 Janni Reisenauer Austria 37 -484
  Lukas Wagner Niemcy 37 -484
83 Stepan Pasichnyk Ukraina 36 -485
  Martti Nomme Estonia 36 -485
  Tomokatsu Wada Japonia 36 -485
86 Miha Kveder Słowenia 34 -487
87 Egor Usachev Rosja 32 -489
  Jake Lock Wielka Brytania 32 -489
89 Trevor Edlund USA 31 -490
90 Konrad Janota Polska 30 -491
91 Alexey Romashov Rosja 29 -492
  Matthew Soukup Kanada 29 -492
93 Sorin Iulian Pitea Rumunia 28 -493
  Ayberk Demir Turcja 28 -493
  Sebastian Colloredo Włochy 28 -493
96 Brian Wallace USA 27 -494
97 Matjaz Pungertar Słowenia 26 -495
  Nigel Lauchlan Kanada 26 -495
99 Sungwoo Cho Korea Pd. 25 -496
100 Robert Lock Wielka Brytania 24 -497
  Tine Bogataj Słowenia 24 -497
102 Dominik Maylaender Niemcy 23 -498
  Anselmi Ilola Finlandia 23 -498
  Anze Lavtizar Słowenia 23 -498
105 Grant Andrews USA 22 -499
  Sergey Pyzhov Rosja 22 -499
  Lucas Schaffer Austria 22 -499
  Filip Sakala Czechy 22 -499
  Frantisek Holik Czechy 22 -499
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 22 -499
  Samet Karta Turcja 22 -499
112 Masamitsu Ito Japonia 20 -501
  Jan Maylaender Niemcy 20 -501
  Bor Pavlovcic Słowenia 20 -501
  Somer Schrock USA 20 -501
116 Nathan Mattoon USA 19 -502
  Antti Aalto Finlandia 19 -502
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 19 -502
  Sami Niemi Finlandia 19 -502
120 Lars Brodshaug Berger Norwegia 18 -503
  Moritz Echsler Niemcy 18 -503
  Sam Bolton Wielka Brytania 18 -503
  Muhammet Ali Bedir Turcja 18 -503
  Domen Prevc Słowenia 18 -503
  Are Sumstad Norwegia 18 -503
  Muhammed Munir Gungen Turcja 18 -503
127 Eetu Merilainen Finlandia 17 -504
128 Aapo Lehtinen Finlandia 16 -505
  Cory Rogans Kanada 16 -505
  Dominik Kastelik Polska 16 -505
131 Max Stretch Kanada 15 -506
  Jonathan Learoyd Francja 15 -506
  Jan-Oswald Krassnegger Austria 15 -506
134 Aljaz Vodan Słowenia 14 -507
  Matthew Polz Kanada 14 -507
  David Krapez Słowenia 14 -507
  Sergey Tkachenko Kazachstan 14 -507
  Andrey Pachin Rosja 14 -507
139 Soohyeon Yim Korea Pd. 13 -508
  Viktor Polasek Czechy 13 -508
141 Vojtech Stursa Czechy 12 -509
  Jeongheon Si Korea Pd. 12 -509
  Felix Hoffmann Niemcy 12 -509
  Andrzej G±sienica Polska 12 -509
145 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 11 -510
  Ales Hlebanja Słowenia 11 -510
147 Niklas Wangler Niemcy 10 -511
  Richard Haukedal Norwegia 10 -511
  Tomasz Pilch Polska 10 -511
150 Eetu Nousiainen Finlandia 9 -512
151 Petrick Hammann Niemcy 8 -513
  Fredrik Villumstad Norwegia 8 -513
  Artur Sultangulov Rosja 8 -513
  Patrick Kogler Austria 8 -513
155 Jesper Oedegaard Norwegia 7 -514
  Juchan Lee Korea Pd. 7 -514
157 Andrii Klymchuk Ukraina 6 -515
  Oscar P. Westerheim Norwegia 6 -515
  Mathis Contamine Francja 6 -515
  Seokjae Hwang Korea Pd. 6 -515
  Markus Rupitsch Austria 6 -515
162 Sergey Shulaev Rosja 5 -516
  Juho Ojala Finlandia 5 -516
164 Mario Mendel Austria 4 -517
165 Riku Taehkaevuori Finlandia 3 -518
  Dusan Dolezel Czechy 3 -518
  Frans Taehkaevuori Finlandia 3 -518
168 Yevhen Marusiak Ukraina 2 -519
  Thomas Roch Dupland Francja 2 -519
170 Alexander Tigin Rosja 1 -520
  Joergen Madsen Norwegia 1 -520
  Zeno di Lenardo Włochy 1 -520
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2546  
2 Słowenia Słowenia 2292 -254
3 Polska Polska 2172 -374
4 Austria Austria 1834 -712
5 Korea Pd. Korea Pd. 428 -2118
6 Japonia Japonia 405 -2141
7 Finlandia Finlandia 358 -2188
8 USA USA 325 -2221
9 Szwajcaria Szwajcaria 302 -2244
10 Norwegia Norwegia 290 -2256
11 Turcja Turcja 220 -2326
12 Kanada Kanada 205 -2341
13 Rumunia Rumunia 163 -2383
14 Czechy Czechy 162 -2384
15 Rosja Rosja 111 -2435
16 Wielka Brytania Wielka Brytania 74 -2472
17 Włochy Włochy 72 -2474
18 Holandia Holandia 65 -2481
19 Ukraina Ukraina 55 -2491
20 Estonia Estonia 36 -2510
21 Francja Francja 23 -2523
22 Kazachstan Kazachstan 14 -2532

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich