Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
28.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 24.01.2016, Pyeongchang K-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Danny Queck Niemcy 521  
2 Michael Dreher Niemcy 417 -104
3 Ernest Prislic Słowenia 359 -162
4 Jure Sinkovec Słowenia 334 -187
5 Adam Ruda Polska 325 -196
6 Tim Fuchs Niemcy 287 -234
7 Krzysztof Leja Polska 283 -238
8 Andraz Pograjc Słowenia 273 -248
9 Andrzej Stękała Polska 269 -252
10 Florian Altenburger Austria 259 -262
11 Rok Justin Słowenia 250 -271
12 Thomas Hofer Austria 248 -273
13 Sebastian Bradatsch Niemcy 247 -274
14 Simon Greiderer Austria 245 -276
15 Martin Hamann Niemcy 243 -278
16 Andraz Modic Słowenia 240 -281
17 Przemysław Kantyka Polska 237 -284
18 Tim Heinrich Niemcy 230 -291
19 David Siegel Niemcy 209 -312
20 Łukasz Podżorski Polska 193 -328
21 Daniel Huber Austria 171 -350
22 Artur Kukuła Polska 150 -371
23 Lukas Mueller Austria 149 -372
24 Dawid Jarząbek Polska 146 -375
25 Ulrich Wohlgenannt Austria 140 -381
  Miran Zupancic Słowenia 140 -381
27 Stefan Huber Austria 136 -385
28 Heung Chul Choi Korea Pd. 132 -389
29 Tilen Bartol Słowenia 130 -391
30 Ziga Jelar Słowenia 122 -399
31 Seou Choi Korea Pd. 120 -401
32 Eduard Torok Rumunia 116 -405
33 Thomas Lackner Austria 114 -407
34 Robin Pedersen Norwegia 110 -411
35 Andreas Alamommo Finlandia 109 -412
36 Thomas Diethart Austria 106 -415
37 Takehiro Nagai Japonia 100 -421
  Killian Peier Szwajcaria 100 -421
39 Grzegorz Miętus Polska 95 -426
  Jakub Kot Polska 95 -426
41 Julian Hahn Niemcy 94 -427
42 Zak Silih Słowenia 92 -429
43 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 83 -438
44 Yuya Yamada Japonia 80 -441
45 Pascal Kaelin Szwajcaria 76 -445
  Adrian Sell Niemcy 76 -445
47 Stanisław Biela Polska 72 -449
48 Andreas Schuler Szwajcaria 69 -452
  Riki Kurita Japonia 69 -452
50 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 68 -453
51 Jan Kus Słowenia 67 -454
  Alexander Hayboeck Austria 67 -454
  Maximilian Steiner Austria 67 -454
54 Lars Antonissen Holandia 65 -456
55 Krzysztof Miętus Polska 61 -460
56 Mitja Meznar Słowenia 59 -462
57 Tomoru Mabuchi Japonia 58 -463
58 Tobias Birchler Szwajcaria 57 -464
59 Janne Korhonen Finlandia 56 -465
60 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 51 -470
61 Tomas Vancura Czechy 50 -471
  Jonathan Siegel Niemcy 50 -471
63 Kevin Bickner USA 46 -475
64 Chil-Ku Kang Korea Pd. 45 -476
65 Nicholas Mattoon USA 44 -477
  Daniel Wenig Niemcy 44 -477
67 Andrea Morassi Włochy 43 -478
68 Matic Kramarsic Słowenia 42 -479
  Yukiya Sato Japonia 42 -479
70 Andrzej Zapotoczny Polska 40 -481
  Clemens Leitner Austria 40 -481
  Niko Kytosaho Finlandia 40 -481
  Cestmir Kozisek Czechy 40 -481
74 Elias Vanska Finlandia 39 -482
75 Tomasz Byrt Polska 38 -483
76 Janni Reisenauer Austria 37 -484
  Lukas Wagner Niemcy 37 -484
78 Stepan Pasichnyk Ukraina 36 -485
  Martti Nomme Estonia 36 -485
  Tomokatsu Wada Japonia 36 -485
81 Miha Kveder Słowenia 34 -487
82 Egor Usachev Rosja 32 -489
83 Trevor Edlund USA 31 -490
84 Konrad Janota Polska 30 -491
85 Alexey Romashov Rosja 29 -492
86 Sebastian Colloredo Włochy 28 -493
  Ayberk Demir Turcja 28 -493
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 28 -493
89 Brian Wallace USA 27 -494
90 Matjaz Pungertar Słowenia 26 -495
91 Sungwoo Cho Korea Pd. 25 -496
92 Tine Bogataj Słowenia 24 -497
93 Anze Lavtizar Słowenia 23 -498
  Anselmi Ilola Finlandia 23 -498
  Dominik Maylaender Niemcy 23 -498
96 Jonas Gropen Soegard Norwegia 22 -499
  Samet Karta Turcja 22 -499
  Frantisek Holik Czechy 22 -499
  Filip Sakala Czechy 22 -499
  Sergey Pyzhov Rosja 22 -499
  Lucas Schaffer Austria 22 -499
102 Jan Maylaender Niemcy 20 -501
  Masamitsu Ito Japonia 20 -501
  Bor Pavlovcic Słowenia 20 -501
105 Antti Aalto Finlandia 19 -502
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 19 -502
  Sami Niemi Finlandia 19 -502
  Nathan Mattoon USA 19 -502
109 Muhammed Munir Gungen Turcja 18 -503
  Moritz Echsler Niemcy 18 -503
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 18 -503
  Domen Prevc Słowenia 18 -503
  Muhammet Ali Bedir Turcja 18 -503
  Are Sumstad Norwegia 18 -503
115 Eetu Merilainen Finlandia 17 -504
116 Aapo Lehtinen Finlandia 16 -505
  Dominik Kastelik Polska 16 -505
118 Jonathan Learoyd Francja 15 -506
  Jan-Oswald Krassnegger Austria 15 -506
120 Andrey Pachin Rosja 14 -507
  Sergey Tkachenko Kazachstan 14 -507
  David Krapez Słowenia 14 -507
  Aljaz Vodan Słowenia 14 -507
124 Viktor Polasek Czechy 13 -508
  Soohyeon Yim Korea Pd. 13 -508
126 Andrzej Gąsienica Polska 12 -509
  Jeongheon Si Korea Pd. 12 -509
  Felix Hoffmann Niemcy 12 -509
  Vojtech Stursa Czechy 12 -509
130 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 11 -510
  Ales Hlebanja Słowenia 11 -510
132 Tomasz Pilch Polska 10 -511
  Richard Haukedal Norwegia 10 -511
  Niklas Wangler Niemcy 10 -511
135 Eetu Nousiainen Finlandia 9 -512
136 Artur Sultangulov Rosja 8 -513
  Petrick Hammann Niemcy 8 -513
  Fredrik Villumstad Norwegia 8 -513
  Patrick Kogler Austria 8 -513
140 Juchan Lee Korea Pd. 7 -514
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -514
142 Seokjae Hwang Korea Pd. 6 -515
  Markus Rupitsch Austria 6 -515
  Mathis Contamine Francja 6 -515
  Andrii Klymchuk Ukraina 6 -515
  Oscar P. Westerheim Norwegia 6 -515
147 Juho Ojala Finlandia 5 -516
  Sergey Shulaev Rosja 5 -516
149 Mario Mendel Austria 4 -517
150 Dusan Dolezel Czechy 3 -518
  Riku Taehkaevuori Finlandia 3 -518
  Frans Taehkaevuori Finlandia 3 -518
153 Yevhen Marusiak Ukraina 2 -519
  Thomas Roch Dupland Francja 2 -519
155 Alexander Tigin Rosja 1 -520
  Zeno di Lenardo Włochy 1 -520
  Joergen Madsen Norwegia 1 -520
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2546  
2 Słowenia Słowenia 2292 -254
3 Polska Polska 2072 -474
4 Austria Austria 1834 -712
5 Korea Pd. Korea Pd. 428 -2118
6 Japonia Japonia 405 -2141
7 Finlandia Finlandia 358 -2188
8 Szwajcaria Szwajcaria 302 -2244
9 Turcja Turcja 220 -2326
10 Norwegia Norwegia 200 -2346
11 USA USA 167 -2379
12 Rumunia Rumunia 163 -2383
13 Czechy Czechy 162 -2384
14 Rosja Rosja 111 -2435
15 Włochy Włochy 72 -2474
16 Holandia Holandia 65 -2481
17 Ukraina Ukraina 55 -2491
18 Estonia Estonia 36 -2510
19 Francja Francja 23 -2523
20 Kazachstan Kazachstan 14 -2532

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
seria próbna
14:00
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
13:30
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
13:50
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
dzisiaj
15:20
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 2. seria
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Studio po konkursie | Kulm
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
64%
Halvor Egner Granerud
15%
Kamil Stoch
4%
Stefan Kraft
4%
Anze Lanisek
3%
Ryoyu Kobayashi
2%
Piotr Żyła
2%
inny skoczek
2%
Marius Lindvik
1%
Karl Geiger
1%
Peter Prevc
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
0%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich