Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 24.01.2016, Pyeongchang K-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Danny Queck Niemcy 521  
2 Michael Dreher Niemcy 417 -104
3 Ernest Prislic Słowenia 359 -162
4 Jure Sinkovec Słowenia 334 -187
5 Adam Ruda Polska 325 -196
6 Tim Fuchs Niemcy 287 -234
7 Krzysztof Leja Polska 283 -238
8 Andraz Pograjc Słowenia 273 -248
9 Andrzej Stękała Polska 269 -252
10 Florian Altenburger Austria 259 -262
11 Rok Justin Słowenia 250 -271
12 Thomas Hofer Austria 248 -273
13 Sebastian Bradatsch Niemcy 247 -274
14 Simon Greiderer Austria 245 -276
15 Martin Hamann Niemcy 243 -278
16 Andraz Modic Słowenia 240 -281
17 Przemysław Kantyka Polska 237 -284
18 Tim Heinrich Niemcy 230 -291
19 David Siegel Niemcy 209 -312
20 Łukasz Podżorski Polska 193 -328
21 Daniel Huber Austria 171 -350
22 Artur Kukuła Polska 150 -371
23 Lukas Mueller Austria 149 -372
24 Dawid Jarz±bek Polska 146 -375
25 Miran Zupancic Słowenia 140 -381
  Ulrich Wohlgenannt Austria 140 -381
27 Stefan Huber Austria 136 -385
28 Heung Chul Choi Korea Pd. 132 -389
29 Tilen Bartol Słowenia 130 -391
30 Ziga Jelar Słowenia 122 -399
31 Seou Choi Korea Pd. 120 -401
32 Eduard Torok Rumunia 116 -405
33 Thomas Lackner Austria 114 -407
34 Robin Pedersen Norwegia 110 -411
35 Andreas Alamommo Finlandia 109 -412
36 Thomas Diethart Austria 106 -415
37 Killian Peier Szwajcaria 100 -421
  Takehiro Nagai Japonia 100 -421
39 Jakub Kot Polska 95 -426
  Grzegorz Miętus Polska 95 -426
41 Julian Hahn Niemcy 94 -427
42 Zak Silih Słowenia 92 -429
43 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 83 -438
44 Yuya Yamada Japonia 80 -441
45 Pascal Kaelin Szwajcaria 76 -445
  Adrian Sell Niemcy 76 -445
47 Stanisław Biela Polska 72 -449
48 Andreas Schuler Szwajcaria 69 -452
  Riki Kurita Japonia 69 -452
50 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 68 -453
51 Jan Kus Słowenia 67 -454
  Maximilian Steiner Austria 67 -454
  Alexander Hayboeck Austria 67 -454
54 Lars Antonissen Holandia 65 -456
55 Krzysztof Miętus Polska 61 -460
56 Mitja Meznar Słowenia 59 -462
57 Tomoru Mabuchi Japonia 58 -463
58 Tobias Birchler Szwajcaria 57 -464
59 Janne Korhonen Finlandia 56 -465
60 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 51 -470
61 Jonathan Siegel Niemcy 50 -471
  Tomas Vancura Czechy 50 -471
63 Kevin Bickner USA 46 -475
64 Chil-Ku Kang Korea Pd. 45 -476
65 Nicholas Mattoon USA 44 -477
  Daniel Wenig Niemcy 44 -477
67 Andrea Morassi Włochy 43 -478
68 Yukiya Sato Japonia 42 -479
  Matic Kramarsic Słowenia 42 -479
70 Cestmir Kozisek Czechy 40 -481
  Clemens Leitner Austria 40 -481
  Andrzej Zapotoczny Polska 40 -481
  Niko Kytosaho Finlandia 40 -481
74 Elias Vanska Finlandia 39 -482
75 Tomasz Byrt Polska 38 -483
76 Lukas Wagner Niemcy 37 -484
  Janni Reisenauer Austria 37 -484
78 Stepan Pasichnyk Ukraina 36 -485
  Martti Nomme Estonia 36 -485
  Tomokatsu Wada Japonia 36 -485
81 Miha Kveder Słowenia 34 -487
82 Egor Usachev Rosja 32 -489
83 Trevor Edlund USA 31 -490
84 Konrad Janota Polska 30 -491
85 Alexey Romashov Rosja 29 -492
86 Sorin Iulian Pitea Rumunia 28 -493
  Sebastian Colloredo Włochy 28 -493
  Ayberk Demir Turcja 28 -493
89 Brian Wallace USA 27 -494
90 Matjaz Pungertar Słowenia 26 -495
91 Sungwoo Cho Korea Pd. 25 -496
92 Tine Bogataj Słowenia 24 -497
93 Anze Lavtizar Słowenia 23 -498
  Dominik Maylaender Niemcy 23 -498
  Anselmi Ilola Finlandia 23 -498
96 Lucas Schaffer Austria 22 -499
  Filip Sakala Czechy 22 -499
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 22 -499
  Samet Karta Turcja 22 -499
  Frantisek Holik Czechy 22 -499
  Sergey Pyzhov Rosja 22 -499
102 Masamitsu Ito Japonia 20 -501
  Jan Maylaender Niemcy 20 -501
  Bor Pavlovcic Słowenia 20 -501
105 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 19 -502
  Sami Niemi Finlandia 19 -502
  Nathan Mattoon USA 19 -502
  Antti Aalto Finlandia 19 -502
109 Domen Prevc Słowenia 18 -503
  Muhammet Ali Bedir Turcja 18 -503
  Are Sumstad Norwegia 18 -503
  Muhammed Munir Gungen Turcja 18 -503
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 18 -503
  Moritz Echsler Niemcy 18 -503
115 Eetu Merilainen Finlandia 17 -504
116 Dominik Kastelik Polska 16 -505
  Aapo Lehtinen Finlandia 16 -505
118 Jonathan Learoyd Francja 15 -506
  Jan-Oswald Krassnegger Austria 15 -506
120 Aljaz Vodan Słowenia 14 -507
  David Krapez Słowenia 14 -507
  Sergey Tkachenko Kazachstan 14 -507
  Andrey Pachin Rosja 14 -507
124 Viktor Polasek Czechy 13 -508
  Soohyeon Yim Korea Pd. 13 -508
126 Andrzej G±sienica Polska 12 -509
  Vojtech Stursa Czechy 12 -509
  Jeongheon Si Korea Pd. 12 -509
  Felix Hoffmann Niemcy 12 -509
130 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 11 -510
  Ales Hlebanja Słowenia 11 -510
132 Tomasz Pilch Polska 10 -511
  Niklas Wangler Niemcy 10 -511
  Richard Haukedal Norwegia 10 -511
135 Eetu Nousiainen Finlandia 9 -512
136 Patrick Kogler Austria 8 -513
  Petrick Hammann Niemcy 8 -513
  Fredrik Villumstad Norwegia 8 -513
  Artur Sultangulov Rosja 8 -513
140 Juchan Lee Korea Pd. 7 -514
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -514
142 Andrii Klymchuk Ukraina 6 -515
  Oscar P. Westerheim Norwegia 6 -515
  Mathis Contamine Francja 6 -515
  Seokjae Hwang Korea Pd. 6 -515
  Markus Rupitsch Austria 6 -515
147 Sergey Shulaev Rosja 5 -516
  Juho Ojala Finlandia 5 -516
149 Mario Mendel Austria 4 -517
150 Dusan Dolezel Czechy 3 -518
  Frans Taehkaevuori Finlandia 3 -518
  Riku Taehkaevuori Finlandia 3 -518
153 Yevhen Marusiak Ukraina 2 -519
  Thomas Roch Dupland Francja 2 -519
155 Alexander Tigin Rosja 1 -520
  Joergen Madsen Norwegia 1 -520
  Zeno di Lenardo Włochy 1 -520
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2546  
2 Słowenia Słowenia 2292 -254
3 Polska Polska 2072 -474
4 Austria Austria 1834 -712
5 Korea Pd. Korea Pd. 428 -2118
6 Japonia Japonia 405 -2141
7 Finlandia Finlandia 358 -2188
8 Szwajcaria Szwajcaria 302 -2244
9 Turcja Turcja 220 -2326
10 Norwegia Norwegia 200 -2346
11 USA USA 167 -2379
12 Rumunia Rumunia 163 -2383
13 Czechy Czechy 162 -2384
14 Rosja Rosja 111 -2435
15 Włochy Włochy 72 -2474
16 Holandia Holandia 65 -2481
17 Ukraina Ukraina 55 -2491
18 Estonia Estonia 36 -2510
19 Francja Francja 23 -2523
20 Kazachstan Kazachstan 14 -2532

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich