Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 10.12.2015, Notodden K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Danny Queck Niemcy 421  
2 Michael Dreher Niemcy 347 -74
3 Tim Fuchs Niemcy 287 -134
4 Adam Ruda Polska 275 -146
5 Andraz Pograjc Słowenia 273 -148
6 Andrzej Stękała Polska 269 -152
7 Florian Altenburger Austria 259 -162
8 Andraz Modic Słowenia 240 -181
9 Tim Heinrich Niemcy 230 -191
10 Krzysztof Leja Polska 229 -192
11 Jure Sinkovec Słowenia 223 -198
12 Przemysław Kantyka Polska 222 -199
13 Martin Hamann Niemcy 219 -202
14 Simon Greiderer Austria 213 -208
15 David Siegel Niemcy 209 -212
16 Thomas Hofer Austria 198 -223
17 Ernest Prislic Słowenia 193 -228
18 Łukasz Podżorski Polska 183 -238
19 Lukas Mueller Austria 149 -272
20 Dawid Jarząbek Polska 146 -275
21 Tilen Bartol Słowenia 130 -291
22 Ziga Jelar Słowenia 122 -299
23 Artur Kukuła Polska 120 -301
24 Eduard Torok Rumunia 116 -305
25 Andreas Alamommo Finlandia 109 -312
26 Sebastian Bradatsch Niemcy 101 -320
27 Killian Peier Szwajcaria 100 -321
28 Thomas Lackner Austria 96 -325
29 Zak Silih Słowenia 92 -329
30 Adrian Sell Niemcy 76 -345
  Pascal Kaelin Szwajcaria 76 -345
32 Stanisław Biela Polska 72 -349
33 Andreas Schuler Szwajcaria 69 -352
34 Jan Kus Słowenia 67 -354
35 Krzysztof Miętus Polska 61 -360
36 Tobias Birchler Szwajcaria 57 -364
37 Alexander Hayboeck Austria 55 -366
38 Robin Pedersen Norwegia 50 -371
  Grzegorz Miętus Polska 50 -371
  Tomas Vancura Czechy 50 -371
  Jonathan Siegel Niemcy 50 -371
42 Janne Korhonen Finlandia 47 -374
43 Kevin Bickner USA 46 -375
44 Miran Zupancic Słowenia 45 -376
  Maximilian Steiner Austria 45 -376
46 Yukiya Sato Japonia 42 -379
47 Andrzej Zapotoczny Polska 40 -381
  Clemens Leitner Austria 40 -381
  Cestmir Kozisek Czechy 40 -381
50 Andrea Morassi Włochy 39 -382
51 Tomasz Byrt Polska 38 -383
52 Elias Vanska Finlandia 37 -384
53 Stepan Pasichnyk Ukraina 36 -385
  Martti Nomme Estonia 36 -385
55 Lars Antonissen Holandia 35 -386
56 Janni Reisenauer Austria 33 -388
57 Daniel Huber Austria 32 -389
58 Konrad Janota Polska 30 -391
59 Alexey Romashov Rosja 29 -392
60 Sebastian Colloredo Włochy 28 -393
61 Brian Wallace USA 27 -394
62 Tine Bogataj Słowenia 24 -397
63 Anze Lavtizar Słowenia 23 -398
64 Jonas Gropen Soegard Norwegia 22 -399
  Sergey Pyzhov Rosja 22 -399
66 Miha Kveder Słowenia 21 -400
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 21 -400
68 Jan Maylaender Niemcy 20 -401
  Masamitsu Ito Japonia 20 -401
  Niko Kytosaho Finlandia 20 -401
  Bor Pavlovcic Słowenia 20 -401
72 Antti Aalto Finlandia 19 -402
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 19 -402
  Sami Niemi Finlandia 19 -402
75 Dominik Maylaender Niemcy 18 -403
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 18 -403
  Domen Prevc Słowenia 18 -403
  Daniel Wenig Niemcy 18 -403
79 Eetu Merilainen Finlandia 17 -404
80 Lukas Wagner Niemcy 16 -405
  Dominik Kastelik Polska 16 -405
82 Jonathan Learoyd Francja 15 -406
  Jan-Oswald Krassnegger Austria 15 -406
84 Frantisek Holik Czechy 14 -407
  Sergey Tkachenko Kazachstan 14 -407
  David Krapez Słowenia 14 -407
87 Viktor Polasek Czechy 13 -408
88 Mitja Meznar Słowenia 12 -409
  Felix Hoffmann Niemcy 12 -409
  Vojtech Stursa Czechy 12 -409
91 Andrzej Gąsienica Polska 11 -410
  Anselmi Ilola Finlandia 11 -410
93 Ayberk Demir Turcja 10 -411
  Samet Karta Turcja 10 -411
  Aapo Lehtinen Finlandia 10 -411
  Richard Haukedal Norwegia 10 -411
97 Eetu Nousiainen Finlandia 9 -412
98 Patrick Kogler Austria 8 -413
  Artur Sultangulov Rosja 8 -413
  Petrick Hammann Niemcy 8 -413
  Filip Sakala Czechy 8 -413
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 8 -413
103 Jesper Oedegaard Norwegia 7 -414
104 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 6 -415
  Fredrik Villumstad Norwegia 6 -415
  Markus Rupitsch Austria 6 -415
  Mathis Contamine Francja 6 -415
  Andrii Klymchuk Ukraina 6 -415
  Oscar P. Westerheim Norwegia 6 -415
110 Juho Ojala Finlandia 5 -416
  Sergey Shulaev Rosja 5 -416
112 Mario Mendel Austria 4 -417
  Tomasz Pilch Polska 4 -417
114 Riku Taehkaevuori Finlandia 3 -418
  Frans Taehkaevuori Finlandia 3 -418
116 Thomas Roch Dupland Francja 2 -419
117 Alexander Tigin Rosja 1 -420
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 1 -420
  Joergen Madsen Norwegia 1 -420
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2032  
2 Polska Polska 1766 -266
3 Słowenia Słowenia 1517 -515
4 Austria Austria 1153 -879
5 Finlandia Finlandia 309 -1723
6 Szwajcaria Szwajcaria 302 -1730
7 Rumunia Rumunia 156 -1876
8 Czechy Czechy 137 -1895
9 Norwegia Norwegia 120 -1912
10 USA USA 73 -1959
11 Włochy Włochy 67 -1965
12 Rosja Rosja 65 -1967
13 Japonia Japonia 62 -1970
14 Ukraina Ukraina 48 -1984
15 Estonia Estonia 36 -1996
16 Holandia Holandia 35 -1997
17 Turcja Turcja 29 -2003
18 Francja Francja 23 -2009
19 Kazachstan Kazachstan 14 -2018

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich