Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 26.09.2015, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Danny Queck Niemcy 361  
2 Andraz Pograjc Słowenia 273 -88
3 Florian Altenburger Austria 259 -102
4 Michael Dreher Niemcy 247 -114
5 Tim Heinrich Niemcy 230 -131
6 Andraz Modic Słowenia 227 -134
  Tim Fuchs Niemcy 227 -134
8 Adam Ruda Polska 221 -140
9 Przemysław Kantyka Polska 187 -174
  Krzysztof Leja Polska 187 -174
11 Andrzej Stękała Polska 169 -192
  Simon Greiderer Austria 169 -192
13 David Siegel Niemcy 159 -202
14 Ernest Prislic Słowenia 157 -204
15 Lukas Mueller Austria 149 -212
16 Łukasz Podżorski Polska 145 -216
17 Jure Sinkovec Słowenia 143 -218
18 Thomas Hofer Austria 142 -219
19 Dawid Jarz±bek Polska 140 -221
20 Ziga Jelar Słowenia 122 -239
21 Artur Kukuła Polska 120 -241
22 Eduard Torok Rumunia 116 -245
23 Martin Hamann Niemcy 110 -251
24 Tilen Bartol Słowenia 104 -257
25 Killian Peier Szwajcaria 100 -261
26 Thomas Lackner Austria 96 -265
27 Sebastian Bradatsch Niemcy 85 -276
28 Zak Silih Słowenia 81 -280
29 Pascal Kaelin Szwajcaria 76 -285
  Adrian Sell Niemcy 76 -285
31 Andreas Schuler Szwajcaria 69 -292
32 Jan Kus Słowenia 67 -294
33 Andreas Alamommo Finlandia 64 -297
34 Tobias Birchler Szwajcaria 57 -304
35 Alexander Hayboeck Austria 55 -306
36 Krzysztof Miętus Polska 54 -307
37 Jonathan Siegel Niemcy 50 -311
  Tomas Vancura Czechy 50 -311
  Grzegorz Miętus Polska 50 -311
40 Stanisław Biela Polska 48 -313
41 Kevin Bickner USA 46 -315
42 Yukiya Sato Japonia 42 -319
43 Cestmir Kozisek Czechy 40 -321
  Clemens Leitner Austria 40 -321
45 Andrea Morassi Włochy 39 -322
46 Tomasz Byrt Polska 38 -323
47 Martti Nomme Estonia 36 -325
48 Janni Reisenauer Austria 33 -328
49 Elias Vanska Finlandia 32 -329
50 Konrad Janota Polska 30 -331
51 Alexey Romashov Rosja 29 -332
52 Sebastian Colloredo Włochy 28 -333
53 Brian Wallace USA 27 -334
54 Lars Antonissen Holandia 26 -335
55 Janne Korhonen Finlandia 25 -336
56 Tine Bogataj Słowenia 24 -337
57 Anze Lavtizar Słowenia 23 -338
58 Jonas Gropen Soegard Norwegia 22 -339
  Andrzej Zapotoczny Polska 22 -339
60 Miha Kveder Słowenia 21 -340
61 Masamitsu Ito Japonia 20 -341
  Jan Maylaender Niemcy 20 -341
  Bor Pavlovcic Słowenia 20 -341
64 Sami Niemi Finlandia 19 -342
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 19 -342
  Antti Aalto Finlandia 19 -342
67 Domen Prevc Słowenia 18 -343
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 18 -343
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 18 -343
70 Eetu Merilainen Finlandia 17 -344
71 Lukas Wagner Niemcy 16 -345
  Maximilian Steiner Austria 16 -345
  Stepan Pasichnyk Ukraina 16 -345
74 Jonathan Learoyd Francja 15 -346
  Jan-Oswald Krassnegger Austria 15 -346
76 David Krapez Słowenia 14 -347
  Sergey Tkachenko Kazachstan 14 -347
78 Vojtech Stursa Czechy 12 -349
  Felix Hoffmann Niemcy 12 -349
80 Andrzej G±sienica Polska 11 -350
81 Samet Karta Turcja 10 -351
  Richard Haukedal Norwegia 10 -351
83 Patrick Kogler Austria 8 -353
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 8 -353
  Petrick Hammann Niemcy 8 -353
86 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 6 -355
  Dominik Kastelik Polska 6 -355
  Andrii Klymchuk Ukraina 6 -355
  Oscar P. Westerheim Norwegia 6 -355
  Mathis Contamine Francja 6 -355
  Markus Rupitsch Austria 6 -355
92 Juho Ojala Finlandia 5 -356
  Niko Kytosaho Finlandia 5 -356
94 Tomasz Pilch Polska 4 -357
  Mario Mendel Austria 4 -357
  Artur Sultangulov Rosja 4 -357
97 Frans Taehkaevuori Finlandia 3 -358
98 Thomas Roch Dupland Francja 2 -359
99 Joergen Madsen Norwegia 1 -360
  Eetu Nousiainen Finlandia 1 -360
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 1 -360
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1601  
2 Polska Polska 1432 -169
3 Słowenia Słowenia 1294 -307
4 Austria Austria 992 -609
5 Szwajcaria Szwajcaria 302 -1299
6 Finlandia Finlandia 190 -1411
7 Rumunia Rumunia 153 -1448
8 Czechy Czechy 102 -1499
9 USA USA 73 -1528
10 Włochy Włochy 67 -1534
11 Japonia Japonia 62 -1539
12 Norwegia Norwegia 57 -1544
13 Estonia Estonia 36 -1565
14 Rosja Rosja 33 -1568
15 Ukraina Ukraina 28 -1573
16 Holandia Holandia 26 -1575
17 Francja Francja 23 -1578
18 Turcja Turcja 19 -1582
19 Kazachstan Kazachstan 14 -1587

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich