Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 13.09.2015, Einsiedeln K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Danny Queck Niemcy 361  
2 Andraz Pograjc Słowenia 273 -88
3 Florian Altenburger Austria 259 -102
4 Michael Dreher Niemcy 247 -114
5 Tim Heinrich Niemcy 230 -131
6 Andraz Modic Słowenia 212 -149
7 Adam Ruda Polska 189 -172
8 Przemysław Kantyka Polska 180 -181
9 Krzysztof Leja Polska 169 -192
10 Ernest Prislic Słowenia 157 -204
11 Lukas Mueller Austria 149 -212
12 Tim Fuchs Niemcy 147 -214
13 Andrzej Stękała Polska 129 -232
14 Simon Greiderer Austria 124 -237
15 Ziga Jelar Słowenia 122 -239
16 Łukasz Podżorski Polska 121 -240
17 Artur Kukuła Polska 120 -241
18 Dawid Jarząbek Polska 118 -243
19 Eduard Torok Rumunia 113 -248
20 Thomas Hofer Austria 106 -255
21 Killian Peier Szwajcaria 100 -261
  Martin Hamann Niemcy 100 -261
23 David Siegel Niemcy 99 -262
24 Thomas Lackner Austria 96 -265
25 Zak Silih Słowenia 81 -280
26 Adrian Sell Niemcy 76 -285
  Pascal Kaelin Szwajcaria 76 -285
28 Tilen Bartol Słowenia 75 -286
29 Andreas Schuler Szwajcaria 69 -292
30 Jan Kus Słowenia 67 -294
31 Sebastian Bradatsch Niemcy 65 -296
32 Tobias Birchler Szwajcaria 57 -304
33 Alexander Hayboeck Austria 55 -306
34 Krzysztof Miętus Polska 54 -307
35 Grzegorz Miętus Polska 50 -311
  Tomas Vancura Czechy 50 -311
  Jonathan Siegel Niemcy 50 -311
38 Kevin Bickner USA 46 -315
39 Jure Sinkovec Słowenia 43 -318
40 Yukiya Sato Japonia 42 -319
41 Clemens Leitner Austria 40 -321
  Cestmir Kozisek Czechy 40 -321
43 Andrea Morassi Włochy 39 -322
44 Tomasz Byrt Polska 38 -323
45 Stanisław Biela Polska 37 -324
46 Martti Nomme Estonia 36 -325
47 Janni Reisenauer Austria 33 -328
48 Konrad Janota Polska 30 -331
49 Alexey Romashov Rosja 29 -332
50 Sebastian Colloredo Włochy 28 -333
51 Brian Wallace USA 27 -334
52 Tine Bogataj Słowenia 24 -337
53 Janne Korhonen Finlandia 23 -338
  Anze Lavtizar Słowenia 23 -338
55 Jonas Gropen Soegard Norwegia 22 -339
56 Miha Kveder Słowenia 21 -340
57 Jan Maylaender Niemcy 20 -341
  Masamitsu Ito Japonia 20 -341
  Bor Pavlovcic Słowenia 20 -341
60 Antti Aalto Finlandia 19 -342
  Sami Niemi Finlandia 19 -342
62 Lars Brodshaug Berger Norwegia 18 -343
  Domen Prevc Słowenia 18 -343
64 Eetu Merilainen Finlandia 17 -344
65 Lukas Wagner Niemcy 16 -345
  Maximilian Steiner Austria 16 -345
67 Jonathan Learoyd Francja 15 -346
  Jan-Oswald Krassnegger Austria 15 -346
69 Andreas Alamommo Finlandia 14 -347
  Sergey Tkachenko Kazachstan 14 -347
  David Krapez Słowenia 14 -347
72 Lars Antonissen Holandia 13 -348
73 Felix Hoffmann Niemcy 12 -349
  Vojtech Stursa Czechy 12 -349
75 Andrzej Gąsienica Polska 11 -350
76 Andrzej Zapotoczny Polska 10 -351
  Samet Karta Turcja 10 -351
  Richard Haukedal Norwegia 10 -351
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 10 -351
80 Patrick Kogler Austria 8 -353
  Petrick Hammann Niemcy 8 -353
82 Markus Rupitsch Austria 6 -355
  Mathis Contamine Francja 6 -355
  Andrii Klymchuk Ukraina 6 -355
  Elias Vanska Finlandia 6 -355
  Oscar P. Westerheim Norwegia 6 -355
87 Juho Ojala Finlandia 5 -356
  Niko Kytosaho Finlandia 5 -356
89 Mario Mendel Austria 4 -357
  Tomasz Pilch Polska 4 -357
91 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 3 -358
  Frans Taehkaevuori Finlandia 3 -358
93 Thomas Roch Dupland Francja 2 -359
94 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 1 -360
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 1 -360
  Joergen Madsen Norwegia 1 -360
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1431  
2 Polska Polska 1260 -171
3 Słowenia Słowenia 1150 -281
4 Austria Austria 911 -520
5 Szwajcaria Szwajcaria 302 -1129
6 Rumunia Rumunia 126 -1305
7 Finlandia Finlandia 111 -1320
8 Czechy Czechy 102 -1329
9 USA USA 73 -1358
10 Włochy Włochy 67 -1364
11 Japonia Japonia 62 -1369
12 Norwegia Norwegia 57 -1374
13 Estonia Estonia 36 -1395
14 Rosja Rosja 29 -1402
15 Francja Francja 23 -1408
16 Kazachstan Kazachstan 14 -1417
17 Holandia Holandia 13 -1418
18 Turcja Turcja 11 -1420
19 Ukraina Ukraina 7 -1424

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
57%
Stefan Kraft
9%
Halvor Egner Granerud
7%
Kamil Stoch
7%
Ryoyu Kobayashi
5%
Piotr Żyła
4%
Anze Lanisek
3%
Marius Lindvik
3%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
1%
Robert Johansson
0%
Daniel Andre Tande
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich