Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 12.09.2015, Einsiedeln K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Danny Queck Niemcy 361  
2 Andraz Pograjc Słowenia 273 -88
3 Florian Altenburger Austria 259 -102
4 Michael Dreher Niemcy 247 -114
5 Tim Heinrich Niemcy 230 -131
6 Przemysław Kantyka Polska 180 -181
7 Adam Ruda Polska 171 -190
8 Andraz Modic Słowenia 167 -194
9 Ernest Prislic Słowenia 157 -204
10 Lukas Mueller Austria 149 -212
11 Andrzej Stękała Polska 120 -241
  Artur Kukuła Polska 120 -241
13 Dawid Jarz±bek Polska 114 -247
14 Ziga Jelar Słowenia 108 -253
15 Eduard Torok Rumunia 106 -255
16 Simon Greiderer Austria 100 -261
17 Tim Fuchs Niemcy 97 -264
18 Thomas Lackner Austria 95 -266
19 Krzysztof Leja Polska 89 -272
20 Łukasz Podżorski Polska 81 -280
21 Martin Hamann Niemcy 78 -283
22 Pascal Kaelin Szwajcaria 76 -285
  Adrian Sell Niemcy 76 -285
24 Thomas Hofer Austria 74 -287
25 Zak Silih Słowenia 69 -292
  Andreas Schuler Szwajcaria 69 -292
27 David Siegel Niemcy 63 -298
28 Alexander Hayboeck Austria 55 -306
29 Jan Kus Słowenia 51 -310
30 Tomas Vancura Czechy 50 -311
  Grzegorz Miętus Polska 50 -311
32 Kevin Bickner USA 46 -315
33 Krzysztof Miętus Polska 43 -318
34 Yukiya Sato Japonia 42 -319
35 Jure Sinkovec Słowenia 40 -321
  Cestmir Kozisek Czechy 40 -321
  Clemens Leitner Austria 40 -321
38 Andrea Morassi Włochy 39 -322
39 Tomasz Byrt Polska 38 -323
40 Stanisław Biela Polska 37 -324
  Tobias Birchler Szwajcaria 37 -324
42 Sebastian Bradatsch Niemcy 36 -325
  Martti Nomme Estonia 36 -325
44 Janni Reisenauer Austria 33 -328
45 Konrad Janota Polska 30 -331
46 Alexey Romashov Rosja 29 -332
47 Sebastian Colloredo Włochy 28 -333
48 Brian Wallace USA 27 -334
49 Tine Bogataj Słowenia 24 -337
  Jonathan Siegel Niemcy 24 -337
51 Janne Korhonen Finlandia 23 -338
52 Jonas Gropen Soegard Norwegia 22 -339
53 Miha Kveder Słowenia 21 -340
54 Masamitsu Ito Japonia 20 -341
55 Antti Aalto Finlandia 19 -342
  Sami Niemi Finlandia 19 -342
57 Lars Brodshaug Berger Norwegia 18 -343
  Bor Pavlovcic Słowenia 18 -343
  Domen Prevc Słowenia 18 -343
60 Eetu Merilainen Finlandia 17 -344
61 Lukas Wagner Niemcy 16 -345
62 Tilen Bartol Słowenia 15 -346
63 David Krapez Słowenia 14 -347
  Sergey Tkachenko Kazachstan 14 -347
  Andreas Alamommo Finlandia 14 -347
66 Lars Antonissen Holandia 13 -348
  Anze Lavtizar Słowenia 13 -348
68 Vojtech Stursa Czechy 12 -349
  Jan Maylaender Niemcy 12 -349
  Felix Hoffmann Niemcy 12 -349
71 Andrzej G±sienica Polska 11 -350
72 Sorin Iulian Pitea Rumunia 10 -351
  Andrzej Zapotoczny Polska 10 -351
  Richard Haukedal Norwegia 10 -351
  Samet Karta Turcja 10 -351
76 Jonathan Learoyd Francja 9 -352
77 Petrick Hammann Niemcy 8 -353
  Patrick Kogler Austria 8 -353
79 Andrii Klymchuk Ukraina 6 -355
  Elias Vanska Finlandia 6 -355
  Oscar P. Westerheim Norwegia 6 -355
  Mathis Contamine Francja 6 -355
  Markus Rupitsch Austria 6 -355
84 Juho Ojala Finlandia 5 -356
85 Mario Mendel Austria 4 -357
  Tomasz Pilch Polska 4 -357
87 Maximilian Steiner Austria 3 -358
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 3 -358
  Frans Taehkaevuori Finlandia 3 -358
90 Thomas Roch Dupland Francja 2 -359
91 Joergen Madsen Norwegia 1 -360
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 1 -360
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 1 -360
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1260  
2 Polska Polska 1098 -162
3 Słowenia Słowenia 988 -272
4 Austria Austria 826 -434
5 Szwajcaria Szwajcaria 182 -1078
6 Rumunia Rumunia 119 -1141
7 Finlandia Finlandia 106 -1154
8 Czechy Czechy 102 -1158
9 USA USA 73 -1187
10 Włochy Włochy 67 -1193
11 Japonia Japonia 62 -1198
12 Norwegia Norwegia 57 -1203
13 Estonia Estonia 36 -1224
14 Rosja Rosja 29 -1231
15 Francja Francja 17 -1243
16 Kazachstan Kazachstan 14 -1246
17 Holandia Holandia 13 -1247
18 Turcja Turcja 11 -1249
19 Ukraina Ukraina 7 -1253

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich