Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 21.08.2015, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Danny Queck Niemcy 255  
2 Andraz Pograjc Słowenia 206 -49
3 Florian Altenburger Austria 203 -52
4 Przemysław Kantyka Polska 180 -75
5 Tim Heinrich Niemcy 175 -80
6 Ernest Prislic Słowenia 157 -98
7 Lukas Mueller Austria 149 -106
8 Adam Ruda Polska 106 -149
9 Eduard Torok Rumunia 86 -169
10 Pascal Kaelin Szwajcaria 76 -179
11 Andreas Schuler Szwajcaria 69 -186
12 Dawid Jarząbek Polska 64 -191
13 Martin Hamann Niemcy 62 -193
14 Tomas Vancura Czechy 50 -205
  Grzegorz Miętus Polska 50 -205
16 Michael Dreher Niemcy 47 -208
  Tim Fuchs Niemcy 47 -208
18 Kevin Bickner USA 46 -209
19 David Siegel Niemcy 45 -210
20 Yukiya Sato Japonia 42 -213
21 Krzysztof Leja Polska 41 -214
22 Cestmir Kozisek Czechy 40 -215
  Andrzej Stękała Polska 40 -215
  Clemens Leitner Austria 40 -215
25 Andrea Morassi Włochy 39 -216
26 Andraz Modic Słowenia 38 -217
27 Martti Nomme Estonia 36 -219
28 Janni Reisenauer Austria 33 -222
29 Alexey Romashov Rosja 29 -226
  Thomas Hofer Austria 29 -226
31 Sebastian Colloredo Włochy 28 -227
32 Krzysztof Miętus Polska 27 -228
33 Tobias Birchler Szwajcaria 23 -232
  Janne Korhonen Finlandia 23 -232
35 Jonas Gropen Soegard Norwegia 22 -233
36 Masamitsu Ito Japonia 20 -235
37 Stanisław Biela Polska 19 -236
  Sami Niemi Finlandia 19 -236
  Antti Aalto Finlandia 19 -236
40 Alexander Hayboeck Austria 18 -237
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 18 -237
  Domen Prevc Słowenia 18 -237
43 Eetu Merilainen Finlandia 17 -238
44 Adrian Sell Niemcy 16 -239
45 Tilen Bartol Słowenia 15 -240
46 Andreas Alamommo Finlandia 14 -241
47 Lars Antonissen Holandia 13 -242
48 Felix Hoffmann Niemcy 12 -243
  Vojtech Stursa Czechy 12 -243
50 Petrick Hammann Niemcy 8 -247
  Patrick Kogler Austria 8 -247
52 Elias Vanska Finlandia 6 -249
  Markus Rupitsch Austria 6 -249
54 Thomas Lackner Austria 5 -250
  Juho Ojala Finlandia 5 -250
56 Mario Mendel Austria 4 -251
  Jan Maylaender Niemcy 4 -251
58 David Krapez Słowenia 3 -252
  Frans Taehkaevuori Finlandia 3 -252
60 Ziga Jelar Słowenia 2 -253
  Jan Kus Słowenia 2 -253
62 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 1 -254
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 671  
2 Polska Polska 527 -144
3 Austria Austria 495 -176
4 Słowenia Słowenia 441 -230
5 Szwajcaria Szwajcaria 168 -503
6 Finlandia Finlandia 106 -565
7 Czechy Czechy 102 -569
8 Rumunia Rumunia 86 -585
9 Włochy Włochy 67 -604
10 Japonia Japonia 62 -609
11 USA USA 46 -625
12 Norwegia Norwegia 40 -631
13 Estonia Estonia 36 -635
14 Rosja Rosja 29 -642
15 Holandia Holandia 13 -658
16 Ukraina Ukraina 1 -670

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
jutro
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
jutro
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
63%
Halvor Egner Granerud
16%
Kamil Stoch
4%
Stefan Kraft
4%
Anze Lanisek
3%
Ryoyu Kobayashi
2%
Piotr Żyła
2%
inny skoczek
2%
Marius Lindvik
1%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
0%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich