Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.2011, Zao K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomas Zmoray Słowacja 648  
2 Lukas Mueller Austria 400 -248
3 Ilmir Hazetdinov Rosja 350 -298
4 Bjoern Koch Austria 340 -308
5 Ziga Mandl Słowenia 308 -340
6 Markus Schiffner Austria 297 -351
7 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 290 -358
8 David Winkler Niemcy 273 -375
9 Johannes Obermayr Austria 266 -382
10 Stefan Hayboeck Austria 259 -389
11 Fredrik Balkasen Szwecja 255 -393
12 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 223 -425
13 Alexey Romashov Rosja 216 -432
14 Anssi Koivuranta Finlandia 200 -448
15 Thomas Diethart Austria 195 -453
16 Pius Paschke Niemcy 185 -463
17 Peter Frenette USA 180 -468
  Marco Grigoli Szwajcaria 180 -468
19 Christian Ulmer Niemcy 176 -472
  Ondrej Vaculik Czechy 176 -472
21 Carl Nordin Szwecja 168 -480
22 Tommy Lianes Norwegia 166 -482
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 166 -482
24 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -488
25 Rok Justin Słowenia 159 -489
26 Milos Kadlec Czechy 152 -496
27 Adrian Schuler Szwajcaria 150 -498
28 Remus Tudor Rumunia 145 -503
29 Lauri Asikainen Finlandia 140 -508
30 Daniel Wenig Niemcy 136 -512
31 Sigmund Hagehaugen Norwegia 132 -516
  David Unterberger Austria 132 -516
33 Antti Määttä Finlandia 129 -519
  Denis Veselov Rosja 129 -519
35 Andrey Pachin Rosja 127 -521
36 Vital Anken Szwajcaria 125 -523
  Markus Eggenhofer Austria 125 -523
38 Martin Cikl Czechy 122 -526
  Sergey Bychkov Rosja 122 -526
40 Volodymyr Boshchuk Ukraina 120 -528
41 Patrik Lichy Słowacja 118 -530
42 Robert Kuban Czechy 117 -531
43 Jan Jeske Niemcy 115 -533
44 Cestmir Kozisek Czechy 114 -534
45 Oldrik van der Aalst Holandia 111 -537
46 Klaus Ovlien Engen Norwegia 110 -538
47 Roberto Dellasega Włochy 107 -541
48 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 106 -542
49 Jan Ziobro Polska 103 -545
50 Egor Usachev Rosja 102 -546
51 Isak Grimholm Szwecja 101 -547
  Tobias Bogner Niemcy 101 -547
53 Matej Dobovsek Słowenia 100 -548
  Junshiro Kobayashi Japonia 100 -548
  Anders Johnson USA 100 -548
56 Mikhail Maksimochkin Rosja 98 -550
57 Michael Lunardi Włochy 95 -553
  Stefan Thurnbichler Austria 95 -553
  Sebastian Klinga Finlandia 95 -553
60 Dawid Kowal Polska 91 -557
61 Andreas Strolz Austria 90 -558
  Pascal Egloff Szwajcaria 90 -558
63 Thomas Lackner Austria 89 -559
  Marc Krauspenhaar Niemcy 89 -559
65 Nicholas Fairall USA 88 -560
66 Davide Bresadola Włochy 87 -561
67 Christian Reiter Austria 86 -562
68 Josef Larsson Szwecja 85 -563
69 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 83 -565
  Nico Hermann Niemcy 83 -565
71 Eric Mitchell Kanada 81 -567
72 Maciej Kot Polska 80 -568
  Yuhei Sasaki Japonia 80 -568
  Kazuyoshi Funaki Japonia 80 -568
75 Stian Andre Skinnes Norwegia 79 -569
  Joachim Hauer Norwegia 79 -569
77 Konstantin Sokolenko Kazachstan 78 -570
78 Rozle Zagar Słowenia 77 -571
79 Sami Heiskanen Finlandia 76 -572
  Chris Lamb USA 76 -572
81 Daniel Huber Austria 74 -574
82 Nejc Dezman Słowenia 73 -575
  Primoz Peterka Słowenia 73 -575
84 David Viry Francja 72 -576
  Jaka Kosec Słowenia 72 -576
  Simen Key Grimsrud Norwegia 72 -576
  Florian Horst Niemcy 72 -576
88 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 70 -578
  Pavel Farkas Czechy 70 -578
90 Nico Faller Niemcy 69 -579
91 Alessio de Crignis Włochy 68 -580
92 Julian Musiol Niemcy 66 -582
93 Andraz Pograjc Słowenia 64 -584
94 Vojtech Stursa Czechy 63 -585
95 Clemens Aigner Austria 61 -587
  Anze Lanisek Słowenia 61 -587
97 Daniel Andre Tande Norwegia 60 -588
98 Gregor Deschwanden Szwajcaria 59 -589
  Aleksander Zniszczoł Polska 59 -589
  Faik Yuksel Turcja 59 -589
101 Luka Brnot Słowenia 58 -590
102 Florian Schabereiter Austria 56 -592
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 56 -592
104 Federico Cecon Włochy 54 -594
105 Gasper Vodan Słowenia 53 -595
  Daniel Lackner Austria 53 -595
  Jan Druzina Słowenia 53 -595
108 Jere Kykkänen Finlandia 52 -596
109 Marius Fredrik Johansen Norwegia 50 -598
  Janne Nordman Finlandia 50 -598
  Miran Zupancic Słowenia 50 -598
112 Matic Benedik Słowenia 49 -599
113 Arthur Pauli Austria 48 -600
114 Ramil Zarifullin Rosja 47 -601
115 Kenshiro Ito Japonia 45 -603
  Thomas Thurnbichler Austria 45 -603
  Takanobu Okabe Japonia 45 -603
118 Daniel Althaus Niemcy 44 -604
  Roman Kuryavskiv Kazachstan 44 -604
120 Kevin Horlacher Niemcy 41 -607
121 Remi Francais Szwajcaria 40 -608
  Bogomil Pavlov Bułgaria 40 -608
  Sondre Myhre Norwegia 40 -608
  Christoph Stauder Austria 40 -608
  Ronan Lamy Chappuis Francja 40 -608
  Pascal Sommer Szwajcaria 40 -608
127 Florian Altenburger Austria 38 -610
  Martti Nomme Estonia 38 -610
129 Ernest Prislic Słowenia 37 -611
130 Jiri Mazoch Czechy 36 -612
  Erik Simon Niemcy 36 -612
  Veit Glaser Niemcy 36 -612
  Shusaku Hosoyama Japonia 36 -612
134 Vladislav Persiyancev Rosja 35 -613
  Manuel Poppinger Austria 35 -613
136 David Fallmann Austria 33 -615
137 Anssi Ylipulli Finlandia 32 -616
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 32 -616
  Yukio Sakano Japonia 32 -616
  Anders Stensloekken Norwegia 32 -616
  Oddvar Ystgaard Norwegia 32 -616
142 Ole Fredrik Gyth-Delhi Norwegia 31 -617
143 Mathias Ristad Norwegia 30 -618
  Tomas Friedrich Czechy 30 -618
  Tim Babnik Słowenia 30 -618
146 Rok Mandl Słowenia 29 -619
  Yuta Watase Japonia 29 -619
  Christian Fendt Niemcy 29 -619
  Martin Kvernberg Norwegia 29 -619
  Yukon de Leeuw Kanada 29 -619
151 Pascal Kaelin Szwajcaria 28 -620
152 Alexander Haupt USA 27 -621
  Matevz Slatinsek Słowenia 27 -621
  Sondre Skeie Norwegia 27 -621
155 Robert Johansson Norwegia 26 -622
  Stian Tillung Norwegia 26 -622
  Hans Petter Bergquist Norwegia 26 -622
158 Mats Piho Estonia 25 -623
  Marat Zhaparov Kazachstan 25 -623
  Michael Dreher Niemcy 25 -623
161 Urban Susnik Słowenia 24 -624
  Tommy Schmid Szwajcaria 24 -624
  Kento Sakuyama Japonia 24 -624
  Lukas Dilitz Austria 24 -624
165 David Grm Słowenia 23 -625
  Alexander Mitz Szwecja 23 -625
  Niklas Wangler Niemcy 23 -625
168 Kenta Takehana Japonia 22 -626
169 Taro Takayanagi Japonia 20 -628
170 Harri Hintsala Finlandia 19 -629
171 Keita Umezaki Japonia 18 -630
172 Mateusz Kojzar Polska 17 -631
  Yaroslav Dysko Ukraina 17 -631
174 Miika Ylipulli Finlandia 16 -632
  Akira Higashi Japonia 16 -632
  Mario Innauer Austria 16 -632
  Francesco Hollaus Austria 16 -632
  Michael Glasder USA 16 -632
  Cene Prevc Słowenia 16 -632
180 Kanta Takanashi Japonia 15 -633
  Marinus Kraus Niemcy 15 -633
182 Yukiya Sato Japonia 14 -634
  Wolfgang Boesl Niemcy 14 -634
  Stanisław Biela Polska 14 -634
  Hans Erik Torgersen Norwegia 14 -634
  Primoz Roglic Słowenia 14 -634
  Szilvester Kozma Rumunia 14 -634
188 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 13 -635
  Artur Kukuła Polska 13 -635
  Jaka Hvala Słowenia 13 -635
  Rauno Loit Estonia 13 -635
  Hiroki Yamada Japonia 13 -635
193 Lars Grossen Szwajcaria 12 -636
  Matej Likar Słowenia 12 -636
  Alexander Henningsen Norwegia 12 -636
  Dawid Kanik Polska 12 -636
  Thomas Ortner Austria 12 -636
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 12 -636
  Piotr Czyż Polska 12 -636
200 Sepp Lechner Niemcy 11 -637
  Mojmir Nosal Słowacja 11 -637
  Klemen Omladic Słowenia 11 -637
  Killian Peier Szwajcaria 11 -637
  Jaka Rus Słowenia 11 -637
  Robert Valentin Tatu Rumunia 11 -637
  Jens Kratzel Niemcy 11 -637
207 Andrey Sintsov Rosja 10 -638
  Gasper Martincic Słowenia 10 -638
  Gasper Bartol Słowenia 10 -638
  Tomoya Watanabe Japonia 10 -638
  Daniel Weiss Niemcy 10 -638
  Ziga Tomazin Słowenia 10 -638
  Trevor Wert USA 10 -638
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 10 -638
  Aljaz Zepic Słowenia 10 -638
  Olivier Anken Szwajcaria 10 -638
217 Yu Segawa Japonia 9 -639
  Denis Zupancic Słowenia 9 -639
  Eduard Torok Rumunia 9 -639
  Tobias Lugert Niemcy 9 -639
  Nico Polichronidis Niemcy 9 -639
  Patrick Kaiser Niemcy 9 -639
  Szilvester Fulop Rumunia 9 -639
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -639
225 Sho Suzuki Japonia 8 -640
  Jernej Kosnjek Słowenia 8 -640
  Gasper Klinec Słowenia 8 -640
  Vit Hacek Czechy 8 -640
  Jaka Debelak Słowenia 8 -640
  Anze Semenic Słowenia 8 -640
231 Lars Antonissen Holandia 7 -641
  Espen Roee Norwegia 7 -641
  Sebastian Ekman Szwecja 7 -641
  Phillip Sjoeen Norwegia 7 -641
  Zeno di Lenardo Włochy 7 -641
  Masaki Sato Japonia 7 -641
237 Fredrik Aalien Norwegia 6 -642
  Thomas Juffinger Austria 6 -642
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -642
  William Rhoads USA 6 -642
  Alexander Shuvalov Rosja 6 -642
242 Jonas Faller Niemcy 5 -643
  Kristijan Ravnik Słowenia 5 -643
  Anton Kankenov Kazachstan 5 -643
245 Samet Karta Turcja 4 -644
  Benjamin Raffort Francja 4 -644
  Martin Gundersson Szwecja 4 -644
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 4 -644
249 Benjamin Larsson Szwecja 3 -645
  Szymon Szostok Polska 3 -645
  Assymzhan Khashirov Kazachstan 3 -645
  Jesper Daun Szwecja 3 -645
253 Simon Eriksson Szwecja 2 -646
  Marc Ganserer Niemcy 2 -646
  Oleksander Lazarovych Ukraina 2 -646
  Jaka Tesovnik Słowenia 2 -646
  Jonas Schoien Oevregaard Norwegia 2 -646
  Deyan Funtarov Bułgaria 2 -646
259 Krzysztof Biegun Polska 1 -647
  Nils Vettori Austria 1 -647
  Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 1 -647
  Je-Un Park Korea Pd. 1 -647
  Marco Aberger Austria 1 -647
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2933  
2 Norwegia Norwegia 1734 -1199
3 Niemcy Niemcy 1694 -1239
4 Słowenia Słowenia 1585 -1348
5 Rosja Rosja 1242 -1691
6 Czechy Czechy 888 -2045
7 Finlandia Finlandia 821 -2112
8 Słowacja Słowacja 786 -2147
9 Szwajcaria Szwajcaria 769 -2164
10 Szwecja Szwecja 651 -2282
11 Japonia Japonia 623 -2310
12 USA USA 503 -2430
13 Polska Polska 486 -2447
14 Włochy Włochy 418 -2515
15 Ukraina Ukraina 337 -2596
16 Kanada Kanada 333 -2600
17 Kazachstan Kazachstan 215 -2718
18 Rumunia Rumunia 188 -2745
19 Holandia Holandia 118 -2815
20 Francja Francja 116 -2817
21 Estonia Estonia 76 -2857
22 Turcja Turcja 63 -2870
23 Bułgaria Bułgaria 42 -2891
24 Białoru¶ Białoru¶ 13 -2920
25 Chorwacja Chorwacja 6 -2927
26 Korea Pd. Korea Pd. 1 -2932

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich