Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 05.02.2011, Kranj K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomas Zmoray Słowacja 633  
2 Ilmir Hazetdinov Rosja 325 -308
3 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 290 -343
4 Fredrik Balkasen Szwecja 255 -378
5 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 223 -410
6 Lukas Mueller Austria 218 -415
7 Anssi Koivuranta Finlandia 200 -433
8 Peter Frenette USA 180 -453
  Marco Grigoli Szwajcaria 180 -453
10 Ondrej Vaculik Czechy 176 -457
  Ziga Mandl Słowenia 176 -457
12 Carl Nordin Szwecja 168 -465
13 Tommy Lianes Norwegia 166 -467
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 166 -467
15 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -473
16 Alexey Romashov Rosja 152 -481
17 Adrian Schuler Szwajcaria 150 -483
18 Milos Kadlec Czechy 149 -484
19 Remus Tudor Rumunia 145 -488
20 Johannes Obermayr Austria 144 -489
21 Lauri Asikainen Finlandia 140 -493
22 David Winkler Niemcy 135 -498
23 Sigmund Hagehaugen Norwegia 132 -501
  Pius Paschke Niemcy 132 -501
25 Antti Määttä Finlandia 129 -504
26 Vital Anken Szwajcaria 125 -508
  Markus Eggenhofer Austria 125 -508
28 Martin Cikl Czechy 122 -511
29 Volodymyr Boshchuk Ukraina 120 -513
30 Denis Veselov Rosja 118 -515
31 Jan Jeske Niemcy 115 -518
32 Cestmir Kozisek Czechy 114 -519
33 Robert Kuban Czechy 111 -522
  Oldrik van der Aalst Holandia 111 -522
35 Klaus Ovlien Engen Norwegia 110 -523
36 Patrik Lichy Słowacja 109 -524
37 Roberto Dellasega Włochy 107 -526
38 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 106 -527
39 Jan Ziobro Polska 103 -530
40 Egor Usachev Rosja 102 -531
41 Andrey Pachin Rosja 101 -532
  Isak Grimholm Szwecja 101 -532
43 Thomas Diethart Austria 100 -533
  Sergey Bychkov Rosja 100 -533
  Anders Johnson USA 100 -533
46 Mikhail Maksimochkin Rosja 98 -535
47 Stefan Thurnbichler Austria 95 -538
  Sebastian Klinga Finlandia 95 -538
49 Dawid Kowal Polska 91 -542
50 Pascal Egloff Szwajcaria 90 -543
51 Michael Lunardi Włochy 89 -544
52 Nicholas Fairall USA 88 -545
53 Davide Bresadola Włochy 87 -546
54 Stefan Hayboeck Austria 86 -547
55 Josef Larsson Szwecja 85 -548
56 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 83 -550
57 Eric Mitchell Kanada 81 -552
58 Maciej Kot Polska 80 -553
  Bjoern Koch Austria 80 -553
60 Stian Andre Skinnes Norwegia 79 -554
  Joachim Hauer Norwegia 79 -554
62 Sami Heiskanen Finlandia 76 -557
  Chris Lamb USA 76 -557
64 David Viry Francja 72 -561
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 72 -561
  Simen Key Grimsrud Norwegia 72 -561
  Florian Horst Niemcy 72 -561
  Markus Schiffner Austria 72 -561
69 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 70 -563
  Pavel Farkas Czechy 70 -563
71 Nico Faller Niemcy 69 -564
72 Alessio de Crignis Włochy 68 -565
73 Nico Hermann Niemcy 67 -566
74 Vojtech Stursa Czechy 63 -570
  Rozle Zagar Słowenia 63 -570
76 Nejc Dezman Słowenia 60 -573
  Daniel Andre Tande Norwegia 60 -573
78 Faik Yuksel Turcja 59 -574
79 Luka Brnot Słowenia 58 -575
80 Alexey Pchelintsev Kazachstan 53 -580
81 Jere Kykkänen Finlandia 52 -581
82 Marius Fredrik Johansen Norwegia 50 -583
  Janne Nordman Finlandia 50 -583
  Christian Reiter Austria 50 -583
85 Primoz Peterka Słowenia 49 -584
86 Arthur Pauli Austria 48 -585
87 Aleksander Zniszczoł Polska 47 -586
  Ramil Zarifullin Rosja 47 -586
89 Gregor Deschwanden Szwajcaria 46 -587
90 Thomas Thurnbichler Austria 45 -588
  Daniel Huber Austria 45 -588
92 Roman Kuryavskiv Kazachstan 44 -589
93 Remi Francais Szwajcaria 40 -593
  Bogomil Pavlov Bułgaria 40 -593
  Sondre Myhre Norwegia 40 -593
  Ronan Lamy Chappuis Francja 40 -593
  Florian Schabereiter Austria 40 -593
  Pascal Sommer Szwajcaria 40 -593
99 Rok Justin Słowenia 38 -595
  Martti Nomme Estonia 38 -595
101 Erik Simon Niemcy 36 -597
  Veit Glaser Niemcy 36 -597
  Federico Cecon Włochy 36 -597
104 Manuel Poppinger Austria 35 -598
  Anze Lanisek Słowenia 35 -598
106 Anssi Ylipulli Finlandia 32 -601
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 32 -601
  Jaka Kosec Słowenia 32 -601
  Vladislav Persiyancev Rosja 32 -601
  Anders Stensloekken Norwegia 32 -601
  Oddvar Ystgaard Norwegia 32 -601
112 Ole Fredrik Gyth-Delhi Norwegia 31 -602
113 Mathias Ristad Norwegia 30 -603
  Tomas Friedrich Czechy 30 -603
115 Rok Mandl Słowenia 29 -604
  Christian Fendt Niemcy 29 -604
  Clemens Aigner Austria 29 -604
  Martin Kvernberg Norwegia 29 -604
  Yukon de Leeuw Kanada 29 -604
120 Pascal Kaelin Szwajcaria 27 -606
  Alexander Haupt USA 27 -606
  Sondre Skeie Norwegia 27 -606
123 Ernest Prislic Słowenia 26 -607
  Stian Tillung Norwegia 26 -607
  Hans Petter Bergquist Norwegia 26 -607
126 Mats Piho Estonia 25 -608
  Marat Zhaparov Kazachstan 25 -608
128 Tommy Schmid Szwajcaria 24 -609
129 Alexander Mitz Szwecja 23 -610
  Niklas Wangler Niemcy 23 -610
131 Gasper Vodan Słowenia 22 -611
  Tim Babnik Słowenia 22 -611
133 Harri Hintsala Finlandia 19 -614
134 Mateusz Kojzar Polska 17 -616
  Yaroslav Dysko Ukraina 17 -616
136 Miika Ylipulli Finlandia 16 -617
  David Grm Słowenia 16 -617
  Mario Innauer Austria 16 -617
  Michael Glasder USA 16 -617
  Matic Benedik Słowenia 16 -617
141 Matevz Slatinsek Słowenia 15 -618
142 Urban Susnik Słowenia 14 -619
  Stanisław Biela Polska 14 -619
  Hans Erik Torgersen Norwegia 14 -619
  Primoz Roglic Słowenia 14 -619
  Szilvester Kozma Rumunia 14 -619
147 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 13 -620
  Artur Kukuła Polska 13 -620
  Jaka Hvala Słowenia 13 -620
  Rauno Loit Estonia 13 -620
  Marc Krauspenhaar Niemcy 13 -620
152 Lars Grossen Szwajcaria 12 -621
  Matej Likar Słowenia 12 -621
  Alexander Henningsen Norwegia 12 -621
  Dawid Kanik Polska 12 -621
  Thomas Ortner Austria 12 -621
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 12 -621
  Piotr Czyż Polska 12 -621
  Andraz Pograjc Słowenia 12 -621
  Lukas Dilitz Austria 12 -621
161 Mojmir Nosal Słowacja 11 -622
  Klemen Omladic Słowenia 11 -622
  Killian Peier Szwajcaria 11 -622
  Jaka Rus Słowenia 11 -622
  Robert Valentin Tatu Rumunia 11 -622
166 Andrey Sintsov Rosja 10 -623
  Ziga Tomazin Słowenia 10 -623
  Trevor Wert USA 10 -623
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 10 -623
  Olivier Anken Szwajcaria 10 -623
171 Gasper Martincic Słowenia 9 -624
  Nico Polichronidis Niemcy 9 -624
  Patrick Kaiser Niemcy 9 -624
  Szilvester Fulop Rumunia 9 -624
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -624
176 Jernej Kosnjek Słowenia 8 -625
  Vit Hacek Czechy 8 -625
  Daniel Weiss Niemcy 8 -625
  David Fallmann Austria 8 -625
  Jaka Debelak Słowenia 8 -625
181 Lars Antonissen Holandia 7 -626
  Espen Roee Norwegia 7 -626
  Sebastian Ekman Szwecja 7 -626
  Phillip Sjoeen Norwegia 7 -626
  Anze Semenic Słowenia 7 -626
186 Fredrik Aalien Norwegia 6 -627
  Thomas Juffinger Austria 6 -627
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -627
  William Rhoads USA 6 -627
  Alexander Shuvalov Rosja 6 -627
  Aljaz Zepic Słowenia 6 -627
192 Gasper Klinec Słowenia 5 -628
  Jonas Faller Niemcy 5 -628
  Zeno di Lenardo Włochy 5 -628
  Anton Kankenov Kazachstan 5 -628
196 Samet Karta Turcja 4 -629
  Benjamin Raffort Francja 4 -629
  Martin Gundersson Szwecja 4 -629
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 4 -629
200 Benjamin Larsson Szwecja 3 -630
  Szymon Szostok Polska 3 -630
  Assymzhan Khashirov Kazachstan 3 -630
  Jesper Daun Szwecja 3 -630
204 Simon Eriksson Szwecja 2 -631
  Oleksander Lazarovych Ukraina 2 -631
  Jaka Tesovnik Słowenia 2 -631
  Jonas Schoien Oevregaard Norwegia 2 -631
  Deyan Funtarov Bułgaria 2 -631
209 Krzysztof Biegun Polska 1 -632
  Nils Vettori Austria 1 -632
  Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 1 -632
  Je-Un Park Korea Pd. 1 -632
  Marco Aberger Austria 1 -632
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1708  
2 Austria Austria 1268 -440
3 Rosja Rosja 1091 -617
4 Czechy Czechy 843 -865
5 Finlandia Finlandia 821 -887
6 Słowenia Słowenia 799 -909
7 Słowacja Słowacja 762 -946
8 Niemcy Niemcy 758 -950
9 Szwajcaria Szwajcaria 755 -953
10 Szwecja Szwecja 651 -1057
11 USA USA 503 -1205
12 Polska Polska 474 -1234
13 Włochy Włochy 392 -1316
14 Ukraina Ukraina 337 -1371
15 Kanada Kanada 333 -1375
16 Kazachstan Kazachstan 206 -1502
17 Rumunia Rumunia 179 -1529
18 Holandia Holandia 118 -1590
19 Francja Francja 116 -1592
20 Estonia Estonia 76 -1632
21 Turcja Turcja 63 -1645
22 Bułgaria Bułgaria 42 -1666
23 Białoru¶ Białoru¶ 13 -1695
24 Chorwacja Chorwacja 6 -1702
25 Korea Pd. Korea Pd. 1 -1707

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich