Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 18.12.2010, Notodden K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomas Zmoray Słowacja 357  
2 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 290 -67
3 Fredrik Balkasen Szwecja 255 -102
4 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 223 -134
5 Ilmir Hazetdinov Rosja 208 -149
6 Anssi Koivuranta Finlandia 200 -157
  Lukas Mueller Austria 200 -157
8 Peter Frenette USA 180 -177
  Marco Grigoli Szwajcaria 180 -177
10 Carl Nordin Szwecja 168 -189
11 Tommy Lianes Norwegia 166 -191
12 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -197
13 Adrian Schuler Szwajcaria 150 -207
14 Lauri Asikainen Finlandia 140 -217
15 David Winkler Niemcy 135 -222
16 Sigmund Hagehaugen Norwegia 132 -225
17 Antti Määttä Finlandia 129 -228
18 Vital Anken Szwajcaria 125 -232
  Markus Eggenhofer Austria 125 -232
20 Klaus Ovlien Engen Norwegia 110 -247
21 Oldrik van der Aalst Holandia 107 -250
22 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 106 -251
23 Jan Jeske Niemcy 104 -253
24 Remus Tudor Rumunia 103 -254
25 Cestmir Kozisek Czechy 102 -255
26 Isak Grimholm Szwecja 101 -256
27 Thomas Diethart Austria 100 -257
  Anders Johnson USA 100 -257
29 Stefan Thurnbichler Austria 95 -262
  Sebastian Klinga Finlandia 95 -262
31 Patrik Lichy Słowacja 94 -263
32 Pascal Egloff Szwajcaria 90 -267
33 Mikhail Maksimochkin Rosja 89 -268
34 Nicholas Fairall USA 88 -269
35 Stefan Hayboeck Austria 86 -271
36 Josef Larsson Szwecja 85 -272
37 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 83 -274
38 Egor Usachev Rosja 82 -275
39 Eric Mitchell Kanada 81 -276
40 Michael Lunardi Włochy 80 -277
41 Stian Andre Skinnes Norwegia 79 -278
  Joachim Hauer Norwegia 79 -278
43 Sami Heiskanen Finlandia 76 -281
  Chris Lamb USA 76 -281
45 David Viry Francja 72 -285
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 72 -285
  Simen Key Grimsrud Norwegia 72 -285
  Markus Schiffner Austria 72 -285
  Pius Paschke Niemcy 72 -285
50 Milos Kadlec Czechy 65 -292
51 Daniel Andre Tande Norwegia 60 -297
52 Vojtech Stursa Czechy 59 -298
  Faik Yuksel Turcja 59 -298
54 Nico Hermann Niemcy 57 -300
55 Robert Kuban Czechy 55 -302
56 Alexey Romashov Rosja 54 -303
57 Alexey Pchelintsev Kazachstan 53 -304
58 Jere Kykkänen Finlandia 52 -305
59 Ondrej Vaculik Czechy 51 -306
60 Marius Fredrik Johansen Norwegia 50 -307
  Janne Nordman Finlandia 50 -307
62 Arthur Pauli Austria 48 -309
63 Ramil Zarifullin Rosja 47 -310
64 Gregor Deschwanden Szwajcaria 46 -311
65 Thomas Thurnbichler Austria 45 -312
66 Johannes Obermayr Austria 44 -313
  Davide Bresadola Włochy 44 -313
  Roman Kuryavskiv Kazachstan 44 -313
69 Andrey Pachin Rosja 43 -314
70 Roberto Dellasega Włochy 42 -315
71 Remi Francais Szwajcaria 40 -317
  Sondre Myhre Norwegia 40 -317
  Ronan Lamy Chappuis Francja 40 -317
  Pascal Sommer Szwajcaria 40 -317
75 Martti Nomme Estonia 38 -319
76 Erik Simon Niemcy 36 -321
  Veit Glaser Niemcy 36 -321
78 Manuel Poppinger Austria 35 -322
  Anze Lanisek Słowenia 35 -322
80 Anssi Ylipulli Finlandia 32 -325
  Anders Stensloekken Norwegia 32 -325
  Oddvar Ystgaard Norwegia 32 -325
83 Ole Fredrik Gyth-Delhi Norwegia 31 -326
84 Mathias Ristad Norwegia 30 -327
  Sergey Bychkov Rosja 30 -327
86 Christian Fendt Niemcy 29 -328
  Clemens Aigner Austria 29 -328
  Martin Kvernberg Norwegia 29 -328
  Yukon de Leeuw Kanada 29 -328
90 Pascal Kaelin Szwajcaria 27 -330
  Alexander Haupt USA 27 -330
  Vladislav Persiyancev Rosja 27 -330
  Sondre Skeie Norwegia 27 -330
94 Stian Tillung Norwegia 26 -331
  Hans Petter Bergquist Norwegia 26 -331
96 Mats Piho Estonia 25 -332
  Marat Zhaparov Kazachstan 25 -332
98 Tommy Schmid Szwajcaria 24 -333
99 Alexander Mitz Szwecja 23 -334
  Niklas Wangler Niemcy 23 -334
101 Tomas Friedrich Czechy 22 -335
102 Harri Hintsala Finlandia 19 -338
103 Federico Cecon Włochy 17 -340
104 Miika Ylipulli Finlandia 16 -341
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 16 -341
  Mario Innauer Austria 16 -341
  Michael Glasder USA 16 -341
108 Hans Erik Torgersen Norwegia 14 -343
109 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 13 -344
  Rauno Loit Estonia 13 -344
  Yaroslav Dysko Ukraina 13 -344
  Nico Faller Niemcy 13 -344
  Szilvester Kozma Rumunia 13 -344
114 Lars Grossen Szwajcaria 12 -345
  Matej Likar Słowenia 12 -345
  Alexander Henningsen Norwegia 12 -345
  Thomas Ortner Austria 12 -345
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 12 -345
  Lukas Dilitz Austria 12 -345
120 Mojmir Nosal Słowacja 11 -346
  Klemen Omladic Słowenia 11 -346
  Killian Peier Szwajcaria 11 -346
  Robert Valentin Tatu Rumunia 11 -346
124 Andrey Sintsov Rosja 10 -347
  Trevor Wert USA 10 -347
  Olivier Anken Szwajcaria 10 -347
127 Rok Justin Słowenia 9 -348
  Patrick Kaiser Niemcy 9 -348
  Szilvester Fulop Rumunia 9 -348
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -348
131 Vit Hacek Czechy 8 -349
  Daniel Weiss Niemcy 8 -349
  David Fallmann Austria 8 -349
  Jaka Debelak Słowenia 8 -349
135 Lars Antonissen Holandia 7 -350
  Espen Roee Norwegia 7 -350
  Sebastian Ekman Szwecja 7 -350
  Phillip Sjoeen Norwegia 7 -350
139 Fredrik Aalien Norwegia 6 -351
  Thomas Juffinger Austria 6 -351
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -351
  William Rhoads USA 6 -351
  Alexander Shuvalov Rosja 6 -351
144 Gasper Klinec Słowenia 5 -352
  Anton Kankenov Kazachstan 5 -352
146 Samet Karta Turcja 4 -353
  Benjamin Raffort Francja 4 -353
  Martin Gundersson Szwecja 4 -353
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 4 -353
150 Benjamin Larsson Szwecja 3 -354
  Assymzhan Khashirov Kazachstan 3 -354
  Jesper Daun Szwecja 3 -354
153 Simon Eriksson Szwecja 2 -355
  Jonas Faller Niemcy 2 -355
  Jonas Schoien Oevregaard Norwegia 2 -355
  Deyan Funtarov Bułgaria 2 -355
157 Je-Un Park Korea Pd. 1 -356
  Denis Veselov Rosja 1 -356
  Marco Aberger Austria 1 -356
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1708  
2 Austria Austria 934 -774
3 Finlandia Finlandia 821 -887
4 Szwajcaria Szwajcaria 755 -953
5 Szwecja Szwecja 651 -1057
6 Rosja Rosja 597 -1111
7 Niemcy Niemcy 524 -1184
8 USA USA 503 -1205
9 Słowacja Słowacja 471 -1237
10 Czechy Czechy 362 -1346
11 Kanada Kanada 333 -1375
12 Kazachstan Kazachstan 206 -1502
13 Włochy Włochy 183 -1525
14 Rumunia Rumunia 136 -1572
15 Francja Francja 116 -1592
16 Holandia Holandia 114 -1594
17 Słowenia Słowenia 80 -1628
18 Estonia Estonia 76 -1632
19 Turcja Turcja 63 -1645
20 Ukraina Ukraina 29 -1679
21 Białoru¶ Białoru¶ 13 -1695
22 Chorwacja Chorwacja 6 -1702
23 Bułgaria Bułgaria 2 -1706
24 Korea Pd. Korea Pd. 1 -1707

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich