Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 17.12.2010, Notodden K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomas Zmoray Słowacja 357  
2 Fredrik Balkasen Szwecja 255 -102
3 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 223 -134
4 Ilmir Hazetdinov Rosja 208 -149
5 Lukas Mueller Austria 200 -157
  Anssi Koivuranta Finlandia 200 -157
7 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 190 -167
8 Marco Grigoli Szwajcaria 180 -177
  Peter Frenette USA 180 -177
10 Carl Nordin Szwecja 168 -189
11 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -197
12 Adrian Schuler Szwajcaria 150 -207
13 Lauri Asikainen Finlandia 140 -217
14 David Winkler Niemcy 135 -222
15 Markus Eggenhofer Austria 125 -232
  Vital Anken Szwajcaria 125 -232
17 Oldrik van der Aalst Holandia 107 -250
18 Remus Tudor Rumunia 103 -254
19 Cestmir Kozisek Czechy 102 -255
20 Isak Grimholm Szwecja 101 -256
21 Anders Johnson USA 100 -257
  Thomas Diethart Austria 100 -257
23 Stefan Thurnbichler Austria 95 -262
24 Sigmund Hagehaugen Norwegia 92 -265
25 Pascal Egloff Szwajcaria 90 -267
26 Mikhail Maksimochkin Rosja 89 -268
27 Tommy Lianes Norwegia 86 -271
  Stefan Hayboeck Austria 86 -271
29 Josef Larsson Szwecja 85 -272
30 Antti Määttä Finlandia 84 -273
31 Egor Usachev Rosja 82 -275
32 Sebastian Klinga Finlandia 81 -276
  Eric Mitchell Kanada 81 -276
34 Michael Lunardi Włochy 80 -277
  Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 80 -277
36 Patrik Lichy Słowacja 78 -279
37 Sami Heiskanen Finlandia 76 -281
  Chris Lamb USA 76 -281
39 Jan Jeske Niemcy 75 -282
40 Nicholas Fairall USA 72 -285
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 72 -285
  Markus Schiffner Austria 72 -285
  Pius Paschke Niemcy 72 -285
  David Viry Francja 72 -285
45 Milos Kadlec Czechy 65 -292
46 Vojtech Stursa Czechy 59 -298
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 59 -298
  Faik Yuksel Turcja 59 -298
49 Stian Andre Skinnes Norwegia 57 -300
  Nico Hermann Niemcy 57 -300
51 Robert Kuban Czechy 55 -302
52 Alexey Romashov Rosja 54 -303
53 Ondrej Vaculik Czechy 51 -306
54 Klaus Ovlien Engen Norwegia 50 -307
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 50 -307
56 Arthur Pauli Austria 48 -309
57 Ramil Zarifullin Rosja 47 -310
  Janne Nordman Finlandia 47 -310
59 Gregor Deschwanden Szwajcaria 46 -311
60 Thomas Thurnbichler Austria 45 -312
61 Johannes Obermayr Austria 44 -313
  Davide Bresadola Włochy 44 -313
63 Andrey Pachin Rosja 43 -314
64 Roberto Dellasega Włochy 42 -315
65 Jere Kykkänen Finlandia 41 -316
66 Simen Key Grimsrud Norwegia 40 -317
  Pascal Sommer Szwajcaria 40 -317
  Remi Francais Szwajcaria 40 -317
  Ronan Lamy Chappuis Francja 40 -317
70 Martti Nomme Estonia 38 -319
71 Roman Kuryavskiv Kazachstan 37 -320
72 Veit Glaser Niemcy 36 -321
73 Manuel Poppinger Austria 35 -322
  Anze Lanisek Słowenia 35 -322
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 35 -322
76 Anders Stensloekken Norwegia 32 -325
  Oddvar Ystgaard Norwegia 32 -325
  Anssi Ylipulli Finlandia 32 -325
  Sondre Myhre Norwegia 32 -325
80 Sergey Bychkov Rosja 30 -327
  Mathias Ristad Norwegia 30 -327
82 Martin Kvernberg Norwegia 29 -328
  Clemens Aigner Austria 29 -328
  Yukon de Leeuw Kanada 29 -328
  Christian Fendt Niemcy 29 -328
  Joachim Hauer Norwegia 29 -328
87 Pascal Kaelin Szwajcaria 27 -330
  Alexander Haupt USA 27 -330
  Vladislav Persiyancev Rosja 27 -330
  Sondre Skeie Norwegia 27 -330
91 Stian Tillung Norwegia 26 -331
92 Mats Piho Estonia 25 -332
93 Tommy Schmid Szwajcaria 24 -333
  Daniel Andre Tande Norwegia 24 -333
  Erik Simon Niemcy 24 -333
96 Niklas Wangler Niemcy 23 -334
  Alexander Mitz Szwecja 23 -334
98 Tomas Friedrich Czechy 22 -335
99 Harri Hintsala Finlandia 19 -338
100 Marat Zhaparov Kazachstan 18 -339
101 Federico Cecon Włochy 17 -340
102 Michael Glasder USA 16 -341
  Miika Ylipulli Finlandia 16 -341
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 16 -341
  Mario Innauer Austria 16 -341
106 Hans Erik Torgersen Norwegia 14 -343
107 Nico Faller Niemcy 13 -344
  Hans Petter Bergquist Norwegia 13 -344
  Szilvester Kozma Rumunia 13 -344
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 13 -344
  Rauno Loit Estonia 13 -344
  Yaroslav Dysko Ukraina 13 -344
113 Lukas Dilitz Austria 12 -345
  Lars Grossen Szwajcaria 12 -345
  Matej Likar Słowenia 12 -345
  Thomas Ortner Austria 12 -345
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 12 -345
118 Ole Fredrik Gyth-Delhi Norwegia 11 -346
  Robert Valentin Tatu Rumunia 11 -346
  Mojmir Nosal Słowacja 11 -346
  Klemen Omladic Słowenia 11 -346
  Killian Peier Szwajcaria 11 -346
123 Olivier Anken Szwajcaria 10 -347
  Andrey Sintsov Rosja 10 -347
125 Patrick Kaiser Niemcy 9 -348
  Szilvester Fulop Rumunia 9 -348
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -348
  Rok Justin Słowenia 9 -348
129 David Fallmann Austria 8 -349
  Jaka Debelak Słowenia 8 -349
  Vit Hacek Czechy 8 -349
  Daniel Weiss Niemcy 8 -349
133 Espen Roee Norwegia 7 -350
  Sebastian Ekman Szwecja 7 -350
  Phillip Sjoeen Norwegia 7 -350
136 Alexander Shuvalov Rosja 6 -351
  Fredrik Aalien Norwegia 6 -351
  Thomas Juffinger Austria 6 -351
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -351
  William Rhoads USA 6 -351
141 Gasper Klinec Słowenia 5 -352
142 Sabirzhan Muminov Kazachstan 4 -353
  Samet Karta Turcja 4 -353
  Benjamin Raffort Francja 4 -353
  Martin Gundersson Szwecja 4 -353
146 Jesper Daun Szwecja 3 -354
  Benjamin Larsson Szwecja 3 -354
  Alexander Henningsen Norwegia 3 -354
  Assymzhan Khashirov Kazachstan 3 -354
150 Deyan Funtarov Bułgaria 2 -355
  Simon Eriksson Szwecja 2 -355
  Lars Antonissen Holandia 2 -355
  Jonas Faller Niemcy 2 -355
154 Marco Aberger Austria 1 -356
  Anton Kankenov Kazachstan 1 -356
  Denis Veselov Rosja 1 -356
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1186  
2 Austria Austria 934 -252
3 Szwajcaria Szwajcaria 755 -431
4 Finlandia Finlandia 748 -438
5 Szwecja Szwecja 651 -535
6 Rosja Rosja 597 -589
7 Niemcy Niemcy 483 -703
8 USA USA 477 -709
9 Słowacja Słowacja 455 -731
10 Czechy Czechy 362 -824
11 Kanada Kanada 333 -853
12 Włochy Włochy 183 -1003
13 Kazachstan Kazachstan 170 -1016
14 Rumunia Rumunia 136 -1050
15 Francja Francja 116 -1070
16 Holandia Holandia 109 -1077
17 Słowenia Słowenia 80 -1106
18 Estonia Estonia 76 -1110
19 Turcja Turcja 63 -1123
20 Ukraina Ukraina 29 -1157
21 Białoru¶ Białoru¶ 13 -1173
22 Chorwacja Chorwacja 6 -1180
23 Bułgaria Bułgaria 2 -1184

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich