Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
Klasyfikacja po konkursie: 28.08.2010, Örnsköldsvik K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomas Zmoray Słowacja 232  
2 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 223 -9
3 Lukas Mueller Austria 200 -32
4 Ilmir Hazetdinov Rosja 160 -72
5 Markus Eggenhofer Austria 125 -107
6 Cestmir Kozisek Czechy 102 -130
7 Anssi Koivuranta Finlandia 100 -132
  Thomas Diethart Austria 100 -132
9 Stefan Thurnbichler Austria 95 -137
10 Oldrik van der Aalst Holandia 87 -145
11 Stefan Hayboeck Austria 86 -146
12 Eric Mitchell Kanada 81 -151
13 Michael Lunardi Włochy 80 -152
  Fredrik Balkasen Szwecja 80 -152
15 Markus Schiffner Austria 72 -160
16 Milos Kadlec Czechy 65 -167
17 Egor Usachev Rosja 64 -168
18 Patrik Lichy Słowacja 61 -171
19 Lauri Asikainen Finlandia 60 -172
20 Vojtech Stursa Czechy 59 -173
21 Robert Kuban Czechy 55 -177
22 Ondrej Vaculik Czechy 51 -181
23 Konstantin Sokolenko Kazachstan 50 -182
  David Winkler Niemcy 50 -182
25 Arthur Pauli Austria 48 -184
26 Ramil Zarifullin Rosja 47 -185
27 Thomas Thurnbichler Austria 45 -187
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 45 -187
29 Johannes Obermayr Austria 44 -188
  Davide Bresadola Włochy 44 -188
31 Roberto Dellasega Włochy 42 -190
32 Antti Määttä Finlandia 40 -192
33 Alexey Romashov Rosja 39 -193
34 Sigmund Hagehaugen Norwegia 36 -196
  Sami Heiskanen Finlandia 36 -196
36 Anze Lanisek Słowenia 35 -197
  Manuel Poppinger Austria 35 -197
38 Sergey Bychkov Rosja 30 -202
39 Josef Larsson Szwecja 29 -203
  Yukon de Leeuw Kanada 29 -203
  Clemens Aigner Austria 29 -203
42 Nico Hermann Niemcy 28 -204
43 Vladislav Persiyancev Rosja 26 -206
  Isak Grimholm Szwecja 26 -206
45 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 24 -208
46 Andrey Pachin Rosja 23 -209
  Faik Yuksel Turcja 23 -209
48 Anssi Ylipulli Finlandia 22 -210
  Tomas Friedrich Czechy 22 -210
50 Jan Jeske Niemcy 20 -212
  Roman Kuryavskiv Kazachstan 20 -212
52 Christian Fendt Niemcy 19 -213
53 Pius Paschke Niemcy 18 -214
  Stian Andre Skinnes Norwegia 18 -214
55 Federico Cecon Włochy 17 -215
56 Alexey Pchelintsev Kazachstan 16 -216
  Carl Nordin Szwecja 16 -216
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 16 -216
  Mario Innauer Austria 16 -216
60 Harri Hintsala Finlandia 14 -218
61 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 13 -219
  Yaroslav Dysko Ukraina 13 -219
  Sondre Skeie Norwegia 13 -219
64 Lukas Dilitz Austria 12 -220
  Matej Likar Słowenia 12 -220
  Mats Piho Estonia 12 -220
  Thomas Ortner Austria 12 -220
68 Mojmir Nosal Słowacja 11 -221
  Klemen Omladic Słowenia 11 -221
70 Tommy Lianes Norwegia 10 -222
71 Szilvester Fulop Rumunia 9 -223
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -223
  Martti Nomme Estonia 9 -223
  Rok Justin Słowenia 9 -223
75 Sebastian Klinga Finlandia 8 -224
  David Fallmann Austria 8 -224
  Jaka Debelak Słowenia 8 -224
  Vit Hacek Czechy 8 -224
79 Thomas Juffinger Austria 6 -226
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -226
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 6 -226
  Alexander Shuvalov Rosja 6 -226
83 Andrey Sintsov Rosja 5 -227
  Gasper Klinec Słowenia 5 -227
  Marat Zhaparov Kazachstan 5 -227
86 Samet Karta Turcja 4 -228
  Rauno Loit Estonia 4 -228
88 Fredrik Aalien Norwegia 3 -229
  Assymzhan Khashirov Kazachstan 3 -229
90 Sabirzhan Muminov Kazachstan 2 -230
  Deyan Funtarov Bułgaria 2 -230
92 Denis Veselov Rosja 1 -231
  Jesper Daun Szwecja 1 -231
  Marco Aberger Austria 1 -231
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 934  
2 Rosja Rosja 401 -533
3 Czechy Czechy 362 -572
4 Kanada Kanada 333 -601
5 Słowacja Słowacja 313 -621
6 Finlandia Finlandia 286 -648
7 Włochy Włochy 183 -751
8 Szwecja Szwecja 152 -782
9 Norwegia Norwegia 149 -785
10 Niemcy Niemcy 135 -799
11 Kazachstan Kazachstan 96 -838
12 Holandia Holandia 87 -847
13 Słowenia Słowenia 80 -854
14 Ukraina Ukraina 29 -905
15 Turcja Turcja 27 -907
16 Estonia Estonia 25 -909
17 Białoru¶ Białoru¶ 13 -921
18 Rumunia Rumunia 9 -925
19 Chorwacja Chorwacja 6 -928
20 Bułgaria Bułgaria 2 -932

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Stanisław Snopek
Dzi¶ urodziny obchodzi:
Stanisław Snopek (1963)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich