Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 18.07.2010, Villach K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lukas Mueller Austria 200  
2 Markus Eggenhofer Austria 125 -75
3 Cestmir Kozisek Czechy 102 -98
4 Thomas Diethart Austria 100 -100
5 Stefan Thurnbichler Austria 95 -105
6 Stefan Hayboeck Austria 86 -114
7 Tomas Zmoray Słowacja 72 -128
  Markus Schiffner Austria 72 -128
9 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 63 -137
10 Ondrej Vaculik Czechy 51 -149
11 David Winkler Niemcy 50 -150
12 Arthur Pauli Austria 48 -152
13 Thomas Thurnbichler Austria 45 -155
14 Johannes Obermayr Austria 44 -156
15 Manuel Poppinger Austria 35 -165
16 Clemens Aigner Austria 29 -171
17 Nico Hermann Niemcy 28 -172
18 Jan Jeske Niemcy 20 -180
19 Christian Fendt Niemcy 19 -181
20 Pius Paschke Niemcy 18 -182
21 Mario Innauer Austria 16 -184
22 Patrik Lichy Słowacja 13 -187
23 Matej Likar Słowenia 12 -188
  Thomas Ortner Austria 12 -188
  Lukas Dilitz Austria 12 -188
26 Klemen Omladic Słowenia 11 -189
27 Rok Justin Słowenia 9 -191
28 David Fallmann Austria 8 -192
  Jaka Debelak Słowenia 8 -192
30 Eric Mitchell Kanada 7 -193
31 Thomas Juffinger Austria 6 -194
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -194
33 Gasper Klinec Słowenia 5 -195
34 Samet Karta Turcja 4 -196
35 Vojtech Stursa Czechy 3 -197
  Yukon de Leeuw Kanada 3 -197
37 Deyan Funtarov Bułgaria 2 -198
  Milos Kadlec Czechy 2 -198
39 Faik Yuksel Turcja 1 -199
  Marco Aberger Austria 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 934  
2 Czechy Czechy 158 -776
3 Niemcy Niemcy 135 -799
4 Słowacja Słowacja 85 -849
5 Kanada Kanada 73 -861
6 Słowenia Słowenia 45 -889
7 Chorwacja Chorwacja 6 -928
8 Turcja Turcja 5 -929
9 Bułgaria Bułgaria 2 -932

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich