Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
26.01.2020, godz. 02:30
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 16.12.2007, Harrachov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Eggenhofer Austria 305  
2 Kenneth Gangnes Norwegia 300 -5
3 Thomas Thurnbichler Austria 250 -55
4 Andreas Strolz Austria 220 -85
5 Antonin Hajek Czechy 200 -105
  Terje Hilde Norwegia 200 -105
7 Ivan Chumyshev Rosja 190 -115
8 Daniel Lackner Austria 180 -125
9 Gerald Wambacher Austria 162 -143
10 Ondrej Vaculik Czechy 160 -145
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 160 -145
12 Robert Johansson Norwegia 142 -163
13 Anders Johnson USA 138 -167
14 Nicolas Fettner Austria 134 -171
15 Johan Erikson Szwecja 129 -176
16 Andre Wesch Niemcy 113 -192
17 Rok Mandl Słowenia 112 -193
18 Cestmir Kozisek Czechy 109 -196
19 Dawid Kubacki Polska 106 -199
20 Primoz Zupan Słowenia 102 -203
21 Ilmir Hazetdinov Rosja 101 -204
22 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 100 -205
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 100 -205
  Alessio Bolognani Włochy 100 -205
25 Jakub Kot Polska 91 -214
  Rok Zima Słowenia 91 -214
27 Felix Brodauf Niemcy 90 -215
  Nico Polichronidis Niemcy 90 -215
29 Lukas Kuban Czechy 89 -216
30 Andre Fredheim Norwegia 88 -217
  Kamil Kowal Polska 88 -217
32 Petar Fartunov Bułgaria 86 -219
33 Martin Plhal Czechy 84 -221
34 Benedikt Wider Niemcy 81 -224
  Jens Salumäe Estonia 81 -224
36 Stefan Thurnbichler Austria 80 -225
  Johan Martin Brandt Norwegia 80 -225
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 80 -225
  Danny Queck Niemcy 80 -225
40 Jakob Grimholm Szwecja 79 -226
41 David Fallmann Austria 76 -229
42 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 72 -233
43 Alexey Korolev Kazachstan 71 -234
  Carl Nordin Szwecja 71 -234
45 Stig Rud Sorensen Norwegia 68 -237
  Klemens Murańka Polska 68 -237
47 Rozle Zagar Słowenia 66 -239
48 Sebastian Toczek Polska 64 -241
  Marco Beltrame Włochy 64 -241
50 Christoffer Nygaard Norwegia 61 -244
51 Pascal Egloff Szwajcaria 60 -245
  Florian Schabereiter Austria 60 -245
53 Robert Hrgota Słowenia 58 -247
54 Nicholas Fairall USA 57 -248
  Krzysztof Miętus Polska 57 -248
  Dawid Kowal Polska 57 -248
57 Blake Hughes USA 55 -250
58 Vladimir Struhar Czechy 51 -254
  Niko Petjala Finlandia 51 -254
60 Michael Hollenstein Szwajcaria 50 -255
61 Jiri Mazoch Czechy 49 -256
62 Fredrik Balkasen Szwecja 48 -257
  Alexander Mitz Szwecja 48 -257
  Morten Oegar Rastad Norwegia 48 -257
65 Saso Tadic Słowenia 47 -258
  Ronny Heer Szwajcaria 47 -258
67 Nejc Frank Słowenia 46 -259
  Jan Fuhre Norwegia 46 -259
69 David Unterberger Austria 45 -260
70 Stefan Innerwinkler Austria 44 -261
  Tim Hug Szwajcaria 44 -261
72 Adam Cie¶lar Polska 42 -263
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 42 -263
74 Andraz Pograjc Słowenia 41 -264
75 Jernej Kosnjek Słowenia 40 -265
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 40 -265
  Sebastian Cala Szwajcaria 40 -265
78 Andre Wolfram Niemcy 38 -267
  Oddvar Ystgaard Norwegia 38 -267
  Maximilian Mechler Niemcy 38 -267
  Joachim Hauer Norwegia 38 -267
  Buck Bailey USA 38 -267
83 Erik Lycke Solheim Norwegia 36 -269
84 Tom-Eirik Bergholt Norwegia 34 -271
85 Kyle Lockhart USA 33 -272
86 Martin Mesik Słowacja 32 -273
87 Evan Bliss USA 31 -274
88 Sindre Trana Norwegia 30 -275
  Rune Velta Norwegia 30 -275
90 Olli Muotka Finlandia 29 -276
91 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 28 -277
92 Isak Lunde Norwegia 27 -278
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 27 -278
94 Alexey Vostretsov Rosja 26 -279
  Remi Francais Szwajcaria 26 -279
96 Simone Morassi Włochy 25 -280
97 Stefan Lang Niemcy 24 -281
  Branko Iskra Słowenia 24 -281
  Dmitry Sporynin Rosja 24 -281
100 Jan Ziobro Polska 23 -282
  Tomas Zmoray Słowacja 23 -282
102 Trond Hagehaugen Norwegia 22 -283
  Bastian Sell Niemcy 22 -283
104 Adrian Schuler Szwajcaria 20 -285
  Michele Liva Włochy 20 -285
  Josef Larsson Szwecja 20 -285
107 Toenis Kartau Estonia 19 -286
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 19 -286
  Oskar Englund Szwecja 19 -286
110 Morten Gjesvold Norwegia 18 -287
  Jan Jeske Niemcy 18 -287
  Nico Hermann Niemcy 18 -287
113 Illimar Paern Estonia 17 -288
  Jan Tomazin Słowenia 17 -288
115 Jiri Parma jr. Czechy 16 -289
  Daniel Nigl Niemcy 16 -289
  Marc Krauspenhaar Niemcy 16 -289
  Mojmir Nosal Słowacja 16 -289
  Michael Hayboeck Austria 16 -289
  Sebastian Ekman Szwecja 16 -289
  Chris Lamb USA 16 -289
122 David Winkler Niemcy 15 -290
  Stephan Leyhe Niemcy 15 -290
  Tomasz Byrt Polska 15 -290
  Luka Leban Słowenia 15 -290
  Tommy Schmid Szwajcaria 15 -290
  Stefan Hayboeck Austria 15 -290
  Johnny Lyons USA 15 -290
129 Espen Enger Halvorsen Norwegia 14 -291
130 Niklas Eriksson Szwecja 13 -292
  Kai Kovaljeff Finlandia 13 -292
  Nico Faller Niemcy 13 -292
  Kristian Kind Olsen Norwegia 13 -292
  Jeremy Baig Kanada 13 -292
  Sergej Kozhevnikov Rosja 13 -292
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 13 -292
137 Alexey Buyvolov Rosja 12 -293
  Matjaz Pungertar Słowenia 12 -293
139 Grzegorz Miętus Polska 11 -294
  Mihai Damian Rumunia 11 -294
  Szilvester Kozma Rumunia 11 -294
142 Anssi Ylipulli Finlandia 10 -295
143 Robert Kuban Czechy 9 -296
  Gunnar Olsen Nimmons Norwegia 9 -296
  Roberto Dellasega Włochy 9 -296
  Remus Tudor Rumunia 9 -296
  Peter Prevc Słowenia 9 -296
148 Tomaz Naglic Słowenia 8 -297
  Luka Brnot Słowenia 8 -297
  Ronny Huebner Niemcy 8 -297
151 Vladimir Zografski Bułgaria 7 -298
  Mateusz Cie¶lar Polska 7 -298
153 Felix Klaesi Szwajcaria 6 -299
  Ivan Savvateev Rosja 6 -299
  Jonas Faller Niemcy 6 -299
  Alexander Sardyko Rosja 6 -299
  Vladimir Rosko Słowacja 6 -299
  Mats Piho Estonia 6 -299
159 Christoph Leyhe Niemcy 5 -300
  Andrzej Zapotoczny Polska 5 -300
  Jere Kykkänen Finlandia 5 -300
  Jens Kratzel Niemcy 5 -300
163 Simen Olsen Norwegia 4 -301
  Baris Demirci Turcja 4 -301
  Richard Freitag Niemcy 4 -301
166 Trevor Morrice Kanada 3 -302
  Luka Grobljar Słowenia 3 -302
168 Thomas de Wit Holandia 2 -303
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 2 -303
170 Anders Fannemel Norwegia 1 -304
  Hubert Blaha Czechy 1 -304
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1869  
2 Austria Austria 1587 -282
3 Czechy Czechy 768 -1101
4 Niemcy Niemcy 715 -1154
5 Polska Polska 706 -1163
6 Słowenia Słowenia 699 -1170
7 Szwecja Szwecja 443 -1426
8 Rosja Rosja 405 -1464
9 USA USA 383 -1486
10 Szwajcaria Szwajcaria 310 -1559
11 Włochy Włochy 218 -1651
12 Estonia Estonia 123 -1746
13 Finlandia Finlandia 108 -1761
14 Kazachstan Kazachstan 103 -1766
15 Bułgaria Bułgaria 93 -1776
16 Słowacja Słowacja 77 -1792
17 Kanada Kanada 44 -1825
18 Rumunia Rumunia 31 -1838
19 Turcja Turcja 4 -1865
20 Holandia Holandia 2 -1867

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2007/2008

FIS Cup 2007/2008

Kalendarium
Anze Obreza
Dzi¶ urodziny obchodz±:
L. Chevalier-Girod (1976)
Najbliższe zawody
26 stycznia 2020 (niedziela)
01:30
CoC Sapporo
seria próbna
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
08:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna M
11:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
11:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs M
12:00
CoC-k Rena
seria próbna
12:45
CoC-k Rena
konkurs ind.
13:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
16:00
P¦ Zakopane
konkurs ind.
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich