TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 07.10.2007, Einsiedeln K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Eggenhofer Austria 305  
2 Thomas Thurnbichler Austria 250 -55
3 Andreas Strolz Austria 220 -85
4 Daniel Lackner Austria 180 -125
  Kenneth Gangnes Norwegia 180 -125
6 Ivan Chumyshev Rosja 175 -130
7 Gerald Wambacher Austria 162 -143
8 Anders Johnson USA 138 -167
9 Nicolas Fettner Austria 134 -171
10 Johan Erikson Szwecja 129 -176
11 Andre Wesch Niemcy 113 -192
12 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 100 -205
  Alessio Bolognani Włochy 100 -205
14 Felix Brodauf Niemcy 90 -215
  Nico Polichronidis Niemcy 90 -215
16 Ilmir Hazetdinov Rosja 88 -217
  Andre Fredheim Norwegia 88 -217
  Kamil Kowal Polska 88 -217
19 Martin Plhal Czechy 84 -221
20 Benedikt Wider Niemcy 81 -224
  Jens Salumäe Estonia 81 -224
22 Stefan Thurnbichler Austria 80 -225
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 80 -225
  Danny Queck Niemcy 80 -225
25 Jakob Grimholm Szwecja 79 -226
26 David Fallmann Austria 76 -229
27 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 72 -233
28 Alexey Korolev Kazachstan 71 -234
  Carl Nordin Szwecja 71 -234
30 Rozle Zagar Słowenia 66 -239
31 Marco Beltrame Włochy 64 -241
32 Pascal Egloff Szwajcaria 60 -245
  Florian Schabereiter Austria 60 -245
  Rok Zima Słowenia 60 -245
35 Krzysztof Miętus Polska 57 -248
36 Robert Johansson Norwegia 52 -253
37 Dawid Kubacki Polska 51 -254
38 Rok Mandl Słowenia 50 -255
  Michael Hollenstein Szwajcaria 50 -255
40 Jiri Mazoch Czechy 49 -256
  Vladimir Struhar Czechy 49 -256
42 Fredrik Balkasen Szwecja 48 -257
  Morten Oegar Rastad Norwegia 48 -257
44 Ronny Heer Szwajcaria 47 -258
45 David Unterberger Austria 45 -260
46 Tim Hug Szwajcaria 44 -261
  Stefan Innerwinkler Austria 44 -261
  Blake Hughes USA 44 -261
49 Adam Cie¶lar Polska 42 -263
  Sebastian Toczek Polska 42 -263
51 Sebastian Cala Szwajcaria 40 -265
52 Andre Wolfram Niemcy 38 -267
  Maximilian Mechler Niemcy 38 -267
54 Dawid Kowal Polska 35 -270
55 Kyle Lockhart USA 33 -272
56 Buck Bailey USA 32 -273
  Martin Mesik Słowacja 32 -273
58 Evan Bliss USA 31 -274
59 Olli Muotka Finlandia 29 -276
60 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 28 -277
61 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 27 -278
62 Remi Francais Szwajcaria 26 -279
63 Joachim Hauer Norwegia 25 -280
  Simone Morassi Włochy 25 -280
65 Stefan Lang Niemcy 24 -281
  Dmitry Sporynin Rosja 24 -281
  Branko Iskra Słowenia 24 -281
68 Jan Ziobro Polska 23 -282
69 Bastian Sell Niemcy 22 -283
70 Josef Larsson Szwecja 20 -285
  Adrian Schuler Szwajcaria 20 -285
  Michele Liva Włochy 20 -285
73 Alexey Pchelintsev Kazachstan 19 -286
  Oskar Englund Szwecja 19 -286
  Tomas Zmoray Słowacja 19 -286
76 Nico Hermann Niemcy 18 -287
  Nicholas Fairall USA 18 -287
  Jan Jeske Niemcy 18 -287
79 Andraz Pograjc Słowenia 17 -288
  Illimar Paern Estonia 17 -288
81 Jiri Parma jr. Czechy 16 -289
  Daniel Nigl Niemcy 16 -289
  Marc Krauspenhaar Niemcy 16 -289
  Michael Hayboeck Austria 16 -289
85 David Winkler Niemcy 15 -290
  Stephan Leyhe Niemcy 15 -290
  Tommy Schmid Szwajcaria 15 -290
  Tomasz Byrt Polska 15 -290
  Luka Leban Słowenia 15 -290
  Stefan Hayboeck Austria 15 -290
91 Espen Enger Halvorsen Norwegia 14 -291
  Jan Fuhre Norwegia 14 -291
93 Niklas Eriksson Szwecja 13 -292
  Kai Kovaljeff Finlandia 13 -292
  Nico Faller Niemcy 13 -292
  Sergej Kozhevnikov Rosja 13 -292
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 13 -292
98 Klemens Murańka Polska 12 -293
  Primoz Zupan Słowenia 12 -293
  Matjaz Pungertar Słowenia 12 -293
101 Grzegorz Miętus Polska 11 -294
102 Lukas Kuban Czechy 10 -295
  Anssi Ylipulli Finlandia 10 -295
104 Robert Kuban Czechy 9 -296
  Roberto Dellasega Włochy 9 -296
  Peter Prevc Słowenia 9 -296
107 Tomaz Naglic Słowenia 8 -297
  Ronny Huebner Niemcy 8 -297
109 Johnny Lyons USA 7 -298
110 Felix Klaesi Szwajcaria 6 -299
  Ivan Savvateev Rosja 6 -299
  Jonas Faller Niemcy 6 -299
  Vladimir Rosko Słowacja 6 -299
  Mats Piho Estonia 6 -299
  Tom-Eirik Bergholt Norwegia 6 -299
116 Isak Lunde Norwegia 5 -300
  Christoph Leyhe Niemcy 5 -300
  Jere Kykkänen Finlandia 5 -300
  Andrzej Zapotoczny Polska 5 -300
  Jens Kratzel Niemcy 5 -300
121 Baris Demirci Turcja 4 -301
  Simen Olsen Norwegia 4 -301
  Richard Freitag Niemcy 4 -301
  Cestmir Kozisek Czechy 4 -301
125 Trevor Morrice Kanada 3 -302
  Luka Grobljar Słowenia 3 -302
127 Thomas de Wit Holandia 2 -303
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 2 -303
129 Alexey Buyvolov Rosja 1 -304
  Anders Fannemel Norwegia 1 -304
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1587  
2 Niemcy Niemcy 715 -872
3 Norwegia Norwegia 617 -970
4 Polska Polska 453 -1134
5 Szwecja Szwecja 379 -1208
6 Rosja Rosja 334 -1253
7 Szwajcaria Szwajcaria 310 -1277
8 USA USA 303 -1284
9 Słowenia Słowenia 276 -1311
10 Czechy Czechy 221 -1366
11 Włochy Włochy 218 -1369
12 Estonia Estonia 104 -1483
13 Kazachstan Kazachstan 103 -1484
14 Finlandia Finlandia 57 -1530
  Słowacja Słowacja 57 -1530
16 Kanada Kanada 31 -1556
17 Turcja Turcja 4 -1583
18 Holandia Holandia 2 -1585

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2007/2008

FIS Cup 2007/2008

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »