Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 01.03.2006, Zao K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mario Innauer Austria 400  
2 Wojciech Skupień Polska 310 -90
3 Christoph Strickner Austria 295 -105
4 Emmanuel Chedal Francja 260 -140
5 Saso Tadic Słowenia 250 -150
6 Rafał ¦liż Polska 200 -200
7 Roman Koudelka Czechy 186 -214
8 Petr Chaadaev Białoru¶ 180 -220
  Jan Mazoch Czechy 180 -220
10 Kenshiro Ito Japonia 160 -240
  Terje Hilde Norwegia 160 -240
  Gregor Schlierenzauer Austria 160 -240
13 Marco Steinauer Szwajcaria 156 -244
14 Łukasz Rutkowski Polska 152 -248
15 Maksim Anisimov Białoru¶ 140 -260
  Anze Damjan Słowenia 140 -260
  Andraz Pograjc Słowenia 140 -260
18 Stefan Becker Austria 139 -261
19 David Fallmann Austria 133 -267
20 Antti Lehtinen Finlandia 131 -269
21 Andreas Vilberg Norwegia 130 -270
  Lukas Hlava Czechy 130 -270
  Damien Maitre Francja 130 -270
24 Luka Bardorfer Słowenia 127 -273
25 Tobias Bogner Niemcy 125 -275
  Arttu Lappi Finlandia 125 -275
27 Mika Kauhanen Finlandia 123 -277
28 Kenneth Gangnes Norwegia 121 -279
29 Vincent Descombes Sevoie Francja 120 -280
  Anton Kalinitschenko Rosja 120 -280
  Dawid Kowal Polska 120 -280
32 Thomas Thurnbichler Austria 117 -283
33 Mitja Meznar Słowenia 112 -288
34 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 111 -289
  Nicolas Dessum Francja 111 -289
36 Tomasz Pochwała Polska 110 -290
  Michal Dolezal Czechy 110 -290
38 Jan Ottar Andersen Norwegia 109 -291
39 Rok Mandl Słowenia 108 -292
40 Pierre Emanuel Robe Francja 104 -296
41 Naoya Toyama Japonia 103 -297
42 Stefan Innerwinkler Austria 102 -298
43 David Lazzaroni Francja 100 -300
  Kevin Horlacher Niemcy 100 -300
  Anssi Koivuranta Finlandia 100 -300
  Shohei Tochimoto Japonia 100 -300
47 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -302
48 Anders Jacobsen Norwegia 95 -305
  Matic Kramarsic Słowenia 95 -305
50 Yoshihiko Osanai Japonia 90 -310
51 Markus Lechner Austria 89 -311
  Wojciech Tajner Polska 89 -311
53 Remi Santiago Francja 87 -313
  Nicolas Fettner Austria 87 -313
55 Ziga Mandl Słowenia 86 -314
  Tommy Egeberg Norwegia 86 -314
  Manuel Poppinger Austria 86 -314
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 86 -314
59 Piotr Żyła Polska 85 -315
  Jan Vacula Czechy 85 -315
  Lauri Hakola Finlandia 85 -315
62 Vincent Lechner Austria 83 -317
63 Christoph Lenz Austria 82 -318
64 Petr Ermis Czechy 80 -320
65 Andreas Stjernen Norwegia 77 -323
66 Pavel Fizek Czechy 69 -331
67 Paweł Urbański Polska 68 -332
  Eirik Ulimoen Norwegia 68 -332
  Uros Peterka Słowenia 68 -332
  Jarkko Heikkonen Finlandia 68 -332
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 68 -332
72 Erik Lycke Solheim Norwegia 66 -334
73 Eirik Kjelstrup Norwegia 65 -335
74 Patrick Bodmer Niemcy 64 -336
75 Antoine Guignard Szwajcaria 62 -338
76 Primoz Zupan Słowenia 61 -339
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -339
78 Matevz Sparovec Słowenia 60 -340
  Jan Tomazin Słowenia 60 -340
  Yuhei Sasaki Japonia 60 -340
81 Jiri Mazoch Czechy 59 -341
  Markus Eggenhofer Austria 59 -341
83 Jernej Kosnjek Słowenia 58 -342
  Christian Ulmer Niemcy 58 -342
85 Herman Huczkowski Finlandia 56 -344
86 Trond-Arild Evensen Norwegia 55 -345
87 Robert Hrgota Słowenia 52 -348
  Haakon Helgesen Norwegia 52 -348
  Stefan Rupp Niemcy 52 -348
90 Sami Niemi Finlandia 51 -349
91 Ildar Fatchullin Rosja 50 -350
  Patrick Kaltenbach Niemcy 50 -350
  Patric Wurzrainer Austria 50 -350
94 Johannes Peer Austria 49 -351
95 Rozle Zagar Słowenia 48 -352
96 Benjamin Bourqui Francja 47 -353
  Sebastian Wider Niemcy 47 -353
98 Arthur Pauli Austria 45 -355
  Felix Schoft Niemcy 45 -355
100 Marek Michniak Polska 42 -358
101 Andreas Strolz Austria 41 -359
102 Martin Cikl Czechy 40 -360
  Matjaz Pungertar Słowenia 40 -360
  Teemu Summanen Finlandia 40 -360
  Andraz Kern Słowenia 40 -360
106 Nicholas Fairall USA 39 -361
  Ronny Huebner Niemcy 39 -361
108 Miran Zupancic Słowenia 38 -362
109 Lukas Tschuschnig Austria 37 -363
110 Kota Endo Japonia 36 -364
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 36 -364
  Olli Pekkala Finlandia 36 -364
113 Maxim Tsubina Rosja 35 -365
  Daniel Moder Austria 35 -365
  Frantisek Vaculik Czechy 35 -365
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 35 -365
117 Yoann Morel Francja 34 -366
  Florian Lorenz Niemcy 34 -366
  Sandro Steiner Szwajcaria 34 -366
  Stefan Hula Polska 34 -366
121 Pekka Salminen Finlandia 33 -367
  Trevor Morrice Kanada 33 -367
  Benedikt V. Ascheraden Niemcy 33 -367
124 Janne Ryynaenen Finlandia 32 -368
  Kevin Arnould Francja 32 -368
126 Jere Kykkänen Finlandia 31 -369
  Fredrik Balkasen Szwecja 31 -369
  David Unterberger Austria 31 -369
129 Skyler Keate USA 30 -370
130 Yukio Sakano Japonia 29 -371
  Jari Saastamoinen Finlandia 29 -371
  Kou Yoshida Japonia 29 -371
  Michael Nagiller Austria 29 -371
  Daniel Lackner Austria 29 -371
135 Benjamin Brunner Niemcy 28 -372
136 Christoph Haenel Niemcy 27 -373
137 Shuuta Hirabayashi Japonia 26 -374
  Jaka Rus Słowenia 26 -374
139 Tord Markussen Hammer Norwegia 25 -375
140 Yuta Funato Japonia 24 -376
  Stefan Hayboeck Austria 24 -376
  Tomas Kyncl Czechy 24 -376
  Christoffer Nygaard Norwegia 24 -376
  Gasper Juvan Słowenia 24 -376
145 Erik Renmaelmo Norwegia 23 -377
  Daniel Karrer Austria 23 -377
147 Ziga Pelko Słowenia 22 -378
  Shuji Endo Japonia 22 -378
  Peter Kurbus Słowenia 22 -378
  Alexey Korolev Kazachstan 22 -378
151 Anders Stensloekken Norwegia 20 -380
  Shunhei Kikuchi Japonia 20 -380
153 Primoz Kozar Słowenia 19 -381
154 Tomas Benes Czechy 18 -382
  Mathias Bourdel Francja 18 -382
  Christian Perischa Austria 18 -382
  Riku Huttunen Finlandia 18 -382
  Kohei Tateoka Japonia 18 -382
  Gorazd Robnik Słowenia 18 -382
160 Tsubasa Chonan Japonia 17 -383
  Tommi Ikonen Finlandia 17 -383
  Olli Muotka Finlandia 17 -383
163 Alexandre Mabboux Francja 16 -384
  Andre Wolfram Niemcy 16 -384
  Marco Beltrame Włochy 16 -384
  Felix Brodauf Niemcy 16 -384
167 Matevz Kotnik Słowenia 15 -385
  Tomoaki Endo Japonia 15 -385
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 15 -385
  Remi Francais Szwajcaria 15 -385
  Andrei Balazs Rumunia 15 -385
  Vladimir Struhar Czechy 15 -385
  Simone Morassi Włochy 15 -385
174 Stefan Pieper Niemcy 14 -386
  Shohhei Yamada Japonia 14 -386
  Nico Polichronidis Niemcy 14 -386
  Jonathan Felisaz Francja 14 -386
  Anze Martinc Słowenia 14 -386
179 Cestmir Kozisek Czechy 13 -387
  Sivert Bjoernaas Norwegia 13 -387
  Ilja Rosliakov Rosja 13 -387
  Jesper Ruuth Finlandia 13 -387
  Yuto Toiya Japonia 13 -387
184 Tomas Slavik Czechy 12 -388
  Thomas Lacroix Francja 12 -388
  Uros Smolej Słowenia 12 -388
  Dawid Kubacki Polska 12 -388
  Hyung Ku Hyun Korea Pd. 12 -388
  Tetsuro Sanuki Japonia 12 -388
190 Florian Knaus Austria 11 -389
  Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -389
  Kristjan Eljand Estonia 11 -389
  Yumu Harada Japonia 11 -389
194 Chingiz Nabiev Kazachstan 10 -390
  Yoshimitsu Wada Japonia 10 -390
  Ziga Urleb Słowenia 10 -390
197 Sebastien Lacroix Francja 9 -391
  Florian Enders Niemcy 9 -391
  Christoph Menz Niemcy 9 -391
  Shota Miyashita Japonia 9 -391
  Mickael Chapuis Francja 9 -391
202 Pascal Bodmer Niemcy 8 -392
  Yukihiro Sakurai Japonia 8 -392
  Mikko Taskkila Finlandia 8 -392
  Daniel Katzian Austria 8 -392
  Saso Trpin Słowenia 8 -392
  Bernd Heinzmann Niemcy 8 -392
  Igor Medved Słowenia 8 -392
  Sven Rauber Szwajcaria 8 -392
210 Petr Kutal Czechy 7 -393
  Mika Kulmala Finlandia 7 -393
  Billy Chedal Francja 7 -393
  Matthias Kappes Niemcy 7 -393
  Jianxun Wang Chiny 7 -393
  Shingo Sanuki Japonia 7 -393
  Morten Rostad Norwegia 7 -393
  Maxime Boillot Francja 7 -393
218 Benedikt Wider Niemcy 6 -394
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -394
  Marek Kypet Czechy 6 -394
  Takanori Sato Japonia 6 -394
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -394
  Jordan Taillard Francja 6 -394
224 Jeffrey Denney jr. USA 5 -395
  Simone Lepre Włochy 5 -395
  Christian Nagiller Austria 5 -395
  Illimar Paern Estonia 5 -395
  Chris Francis USA 5 -395
  Jean Baptiste Grangeon Francja 5 -395
230 Mats Piho Estonia 4 -396
  Wojciech Topór Polska 4 -396
  Yoann Taillard Francja 4 -396
  Sebastian Toczek Polska 4 -396
  Samuel Burke USA 4 -396
235 Matija Druml Austria 3 -397
  Janez Voglar Słowenia 3 -397
  Guang Yang Chiny 3 -397
  Alessio de Crignis Włochy 3 -397
  Johnathan Martin Francja 3 -397
  Tomas Zmoray Słowacja 3 -397
  Christian Vogt Niemcy 3 -397
242 Rok Kvas Słowenia 2 -398
  Anssi Ylipulli Finlandia 2 -398
  Ales Vodseldalek Czechy 2 -398
  Michele Liva Włochy 2 -398
246 Kalle Huusari Finlandia 1 -399
  Maxime Tolosa Francja 1 -399
  Tadej Mestek Słowenia 1 -399
  Morgan Benoit Francja 1 -399
  Evan Bliss USA 1 -399
  Dominik Naepel Niemcy 1 -399
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2270  
2 Słowenia Słowenia 1787 -483
3 Norwegia Norwegia 1557 -713
4 Polska Polska 1230 -1040
5 Francja Francja 1137 -1133
6 Czechy Czechy 1071 -1199
7 Finlandia Finlandia 1023 -1247
8 Japonia Japonia 839 -1431
9 Niemcy Niemcy 813 -1457
10 Szwajcaria Szwajcaria 373 -1897
11 Białoru¶ Białoru¶ 326 -1944
12 Rosja Rosja 218 -2052
13 USA USA 84 -2186
14 Korea Pd. Korea Pd. 48 -2222
15 Kazachstan Kazachstan 47 -2223
16 Włochy Włochy 41 -2229
17 Kanada Kanada 33 -2237
18 Szwecja Szwecja 31 -2239
19 Estonia Estonia 20 -2250
20 Ukraina Ukraina 17 -2253
21 Rumunia Rumunia 15 -2255
22 Chiny Chiny 10 -2260
23 Słowacja Słowacja 3 -2267

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich