Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 21.01.2006, Ljubno K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wojciech Skupień Polska 310  
2 Mario Innauer Austria 300 -10
3 Christoph Strickner Austria 245 -65
4 Rafał ¦liż Polska 200 -110
5 Roman Koudelka Czechy 186 -124
6 Jan Mazoch Czechy 180 -130
  Petr Chaadaev Białoru¶ 180 -130
8 Terje Hilde Norwegia 160 -150
  Kenshiro Ito Japonia 160 -150
10 Marco Steinauer Szwajcaria 156 -154
11 Anze Damjan Słowenia 140 -170
  Maksim Anisimov Białoru¶ 140 -170
13 Lukas Hlava Czechy 130 -180
  Andreas Vilberg Norwegia 130 -180
15 Tobias Bogner Niemcy 125 -185
  Arttu Lappi Finlandia 125 -185
17 Mika Kauhanen Finlandia 123 -187
18 Kenneth Gangnes Norwegia 121 -189
19 Anton Kalinitschenko Rosja 120 -190
20 Saso Tadic Słowenia 118 -192
21 Thomas Thurnbichler Austria 117 -193
22 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 111 -199
23 Tomasz Pochwała Polska 110 -200
  Michal Dolezal Czechy 110 -200
25 Rok Mandl Słowenia 108 -202
26 Łukasz Rutkowski Polska 107 -203
  Luka Bardorfer Słowenia 107 -203
28 Dawid Kowal Polska 102 -208
29 David Fallmann Austria 101 -209
30 Kevin Horlacher Niemcy 100 -210
  David Lazzaroni Francja 100 -210
  Shohei Tochimoto Japonia 100 -210
33 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -212
34 Matic Kramarsic Słowenia 95 -215
  Anders Jacobsen Norwegia 95 -215
36 Yoshihiko Osanai Japonia 90 -220
37 Wojciech Tajner Polska 89 -221
38 Stefan Innerwinkler Austria 87 -223
  Nicolas Fettner Austria 87 -223
40 Antti Lehtinen Finlandia 86 -224
  Tommy Egeberg Norwegia 86 -224
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 86 -224
43 Lauri Hakola Finlandia 85 -225
  Piotr Żyła Polska 85 -225
  Jan Vacula Czechy 85 -225
46 Christoph Lenz Austria 82 -228
47 Emmanuel Chedal Francja 80 -230
  Petr Ermis Czechy 80 -230
  Gregor Schlierenzauer Austria 80 -230
  Andraz Pograjc Słowenia 80 -230
51 Andreas Stjernen Norwegia 77 -233
  Vincent Lechner Austria 77 -233
53 Pavel Fizek Czechy 69 -241
  Jan Ottar Andersen Norwegia 69 -241
55 Kim-Arild Tandberg Norwegia 68 -242
  Eirik Ulimoen Norwegia 68 -242
  Jarkko Heikkonen Finlandia 68 -242
  Paweł Urbański Polska 68 -242
59 Erik Lycke Solheim Norwegia 66 -244
60 Eirik Kjelstrup Norwegia 65 -245
61 Patrick Bodmer Niemcy 64 -246
62 Primoz Zupan Słowenia 61 -249
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -249
64 Matevz Sparovec Słowenia 60 -250
  Manuel Poppinger Austria 60 -250
  Jan Tomazin Słowenia 60 -250
67 Markus Eggenhofer Austria 59 -251
  Jiri Mazoch Czechy 59 -251
69 Remi Santiago Francja 58 -252
  Christian Ulmer Niemcy 58 -252
  Jernej Kosnjek Słowenia 58 -252
  Markus Lechner Austria 58 -252
73 Herman Huczkowski Finlandia 56 -254
74 Trond-Arild Evensen Norwegia 55 -255
75 Naoya Toyama Japonia 53 -257
76 Stefan Rupp Niemcy 52 -258
  Haakon Helgesen Norwegia 52 -258
  Robert Hrgota Słowenia 52 -258
79 Sami Niemi Finlandia 51 -259
80 Ziga Mandl Słowenia 50 -260
  Ildar Fatchullin Rosja 50 -260
82 Arthur Pauli Austria 45 -265
83 Stefan Becker Austria 44 -266
84 Marek Michniak Polska 42 -268
85 Andreas Strolz Austria 41 -269
86 Johannes Peer Austria 40 -270
  Teemu Summanen Finlandia 40 -270
  Andraz Kern Słowenia 40 -270
  Martin Cikl Czechy 40 -270
90 Nicholas Fairall USA 39 -271
91 Uros Peterka Słowenia 36 -274
  Lukas Tschuschnig Austria 36 -274
  Olli Pekkala Finlandia 36 -274
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 36 -274
95 Maxim Tsubina Rosja 35 -275
  Frantisek Vaculik Czechy 35 -275
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 35 -275
98 Stefan Hula Polska 34 -276
  Florian Lorenz Niemcy 34 -276
  Sandro Steiner Szwajcaria 34 -276
101 Pekka Salminen Finlandia 33 -277
  Rozle Zagar Słowenia 33 -277
  Trevor Morrice Kanada 33 -277
  Felix Schoft Niemcy 33 -277
105 Mitja Meznar Słowenia 32 -278
106 Fredrik Balkasen Szwecja 31 -279
  Jere Kykkänen Finlandia 31 -279
108 Skyler Keate USA 30 -280
109 Daniel Lackner Austria 29 -281
  Michael Nagiller Austria 29 -281
  Yukio Sakano Japonia 29 -281
  Jari Saastamoinen Finlandia 29 -281
113 Pierre Emanuel Robe Francja 28 -282
  Benjamin Brunner Niemcy 28 -282
115 Benjamin Bourqui Francja 25 -285
  Tord Markussen Hammer Norwegia 25 -285
117 Tomas Kyncl Czechy 24 -286
  Christoffer Nygaard Norwegia 24 -286
119 Erik Renmaelmo Norwegia 23 -287
  David Unterberger Austria 23 -287
121 Ziga Pelko Słowenia 22 -288
  Alexey Korolev Kazachstan 22 -288
  Peter Kurbus Słowenia 22 -288
124 Anders Stensloekken Norwegia 20 -290
125 Riku Huttunen Finlandia 18 -292
  Tomas Benes Czechy 18 -292
  Gorazd Robnik Słowenia 18 -292
  Christian Perischa Austria 18 -292
129 Tommi Ikonen Finlandia 17 -293
  Olli Muotka Finlandia 17 -293
  Tsubasa Chonan Japonia 17 -293
132 Marco Beltrame Włochy 16 -294
  Nicolas Dessum Francja 16 -294
  Miran Zupancic Słowenia 16 -294
135 Remi Francais Szwajcaria 15 -295
  Andrei Balazs Rumunia 15 -295
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 15 -295
  Vladimir Struhar Czechy 15 -295
  Simone Morassi Włochy 15 -295
140 Christoph Haenel Niemcy 14 -296
  Stefan Pieper Niemcy 14 -296
142 Sivert Bjoernaas Norwegia 13 -297
  Ilja Rosliakov Rosja 13 -297
  Jesper Ruuth Finlandia 13 -297
  Gasper Juvan Słowenia 13 -297
  Cestmir Kozisek Czechy 13 -297
147 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 12 -298
  Dawid Kubacki Polska 12 -298
  Tomas Slavik Czechy 12 -298
  Uros Smolej Słowenia 12 -298
  Nico Polichronidis Niemcy 12 -298
152 Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -299
  Kristjan Eljand Estonia 11 -299
  Florian Knaus Austria 11 -299
155 Anze Martinc Słowenia 10 -300
  Chingiz Nabiev Kazachstan 10 -300
157 Primoz Kozar Słowenia 9 -301
  Florian Enders Niemcy 9 -301
  Patrick Kaltenbach Niemcy 9 -301
  Christoph Menz Niemcy 9 -301
161 Pascal Bodmer Niemcy 8 -302
  Bernd Heinzmann Niemcy 8 -302
  Sven Rauber Szwajcaria 8 -302
  Matevz Kotnik Słowenia 8 -302
  Saso Trpin Słowenia 8 -302
  Igor Medved Słowenia 8 -302
  Mikko Taskkila Finlandia 8 -302
168 Jianxun Wang Chiny 7 -303
  Matthias Kappes Niemcy 7 -303
  Sebastian Wider Niemcy 7 -303
  Petr Kutal Czechy 7 -303
  Morten Rostad Norwegia 7 -303
  Mika Kulmala Finlandia 7 -303
174 Marek Kypet Czechy 6 -304
  Yoann Morel Francja 6 -304
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -304
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -304
178 Illimar Paern Estonia 5 -305
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -305
  Christian Nagiller Austria 5 -305
  Ziga Urleb Słowenia 5 -305
  Chris Francis USA 5 -305
  Simone Lepre Włochy 5 -305
184 Samuel Burke USA 4 -306
  Mats Piho Estonia 4 -306
  Wojciech Topór Polska 4 -306
  Sebastian Toczek Polska 4 -306
188 Christian Vogt Niemcy 3 -307
  Matija Druml Austria 3 -307
  Guang Yang Chiny 3 -307
  Tomas Zmoray Słowacja 3 -307
  Janez Voglar Słowenia 3 -307
193 Anssi Ylipulli Finlandia 2 -308
  Rok Kvas Słowenia 2 -308
  Michele Liva Włochy 2 -308
  Ales Vodseldalek Czechy 2 -308
197 Dominik Naepel Niemcy 1 -309
  Evan Bliss USA 1 -309
  Billy Chedal Francja 1 -309
  Tadej Mestek Słowenia 1 -309
  Kalle Huusari Finlandia 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1677  
2 Norwegia Norwegia 1517 -160
3 Słowenia Słowenia 1287 -390
4 Polska Polska 1167 -510
5 Czechy Czechy 1071 -606
6 Finlandia Finlandia 846 -831
7 Niemcy Niemcy 595 -1082
8 Japonia Japonia 449 -1228
9 Białoru¶ Białoru¶ 326 -1351
10 Francja Francja 314 -1363
11 Szwajcaria Szwajcaria 311 -1366
12 Rosja Rosja 218 -1459
13 USA USA 84 -1593
14 Korea Pd. Korea Pd. 48 -1629
15 Kazachstan Kazachstan 47 -1630
16 Włochy Włochy 38 -1639
17 Kanada Kanada 33 -1644
18 Szwecja Szwecja 31 -1646
19 Estonia Estonia 20 -1657
20 Ukraina Ukraina 17 -1660
21 Rumunia Rumunia 15 -1662
22 Chiny Chiny 10 -1667
23 Słowacja Słowacja 3 -1674

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich