Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 21.01.2006, Ljubno K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wojciech Skupień Polska 310  
2 Mario Innauer Austria 300 -10
3 Christoph Strickner Austria 245 -65
4 Rafał ¦liż Polska 200 -110
5 Roman Koudelka Czechy 186 -124
6 Jan Mazoch Czechy 180 -130
  Petr Chaadaev Białoru¶ 180 -130
8 Terje Hilde Norwegia 160 -150
  Kenshiro Ito Japonia 160 -150
10 Marco Steinauer Szwajcaria 156 -154
11 Anze Damjan Słowenia 140 -170
  Maksim Anisimov Białoru¶ 140 -170
13 Lukas Hlava Czechy 130 -180
  Andreas Vilberg Norwegia 130 -180
15 Arttu Lappi Finlandia 125 -185
  Tobias Bogner Niemcy 125 -185
17 Mika Kauhanen Finlandia 123 -187
18 Kenneth Gangnes Norwegia 121 -189
19 Anton Kalinitschenko Rosja 120 -190
20 Saso Tadic Słowenia 118 -192
21 Thomas Thurnbichler Austria 117 -193
22 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 111 -199
23 Tomasz Pochwała Polska 110 -200
  Michal Dolezal Czechy 110 -200
25 Rok Mandl Słowenia 108 -202
26 Łukasz Rutkowski Polska 107 -203
  Luka Bardorfer Słowenia 107 -203
28 Dawid Kowal Polska 102 -208
29 David Fallmann Austria 101 -209
30 Kevin Horlacher Niemcy 100 -210
  David Lazzaroni Francja 100 -210
  Shohei Tochimoto Japonia 100 -210
33 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -212
34 Matic Kramarsic Słowenia 95 -215
  Anders Jacobsen Norwegia 95 -215
36 Yoshihiko Osanai Japonia 90 -220
37 Wojciech Tajner Polska 89 -221
38 Nicolas Fettner Austria 87 -223
  Stefan Innerwinkler Austria 87 -223
40 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 86 -224
  Antti Lehtinen Finlandia 86 -224
  Tommy Egeberg Norwegia 86 -224
43 Jan Vacula Czechy 85 -225
  Lauri Hakola Finlandia 85 -225
  Piotr Żyła Polska 85 -225
46 Christoph Lenz Austria 82 -228
47 Petr Ermis Czechy 80 -230
  Gregor Schlierenzauer Austria 80 -230
  Andraz Pograjc Słowenia 80 -230
  Emmanuel Chedal Francja 80 -230
51 Vincent Lechner Austria 77 -233
  Andreas Stjernen Norwegia 77 -233
53 Pavel Fizek Czechy 69 -241
  Jan Ottar Andersen Norwegia 69 -241
55 Kim-Arild Tandberg Norwegia 68 -242
  Eirik Ulimoen Norwegia 68 -242
  Paweł Urbański Polska 68 -242
  Jarkko Heikkonen Finlandia 68 -242
59 Erik Lycke Solheim Norwegia 66 -244
60 Eirik Kjelstrup Norwegia 65 -245
61 Patrick Bodmer Niemcy 64 -246
62 Primoz Zupan Słowenia 61 -249
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -249
64 Matevz Sparovec Słowenia 60 -250
  Manuel Poppinger Austria 60 -250
  Jan Tomazin Słowenia 60 -250
67 Markus Eggenhofer Austria 59 -251
  Jiri Mazoch Czechy 59 -251
69 Markus Lechner Austria 58 -252
  Remi Santiago Francja 58 -252
  Christian Ulmer Niemcy 58 -252
  Jernej Kosnjek Słowenia 58 -252
73 Herman Huczkowski Finlandia 56 -254
74 Trond-Arild Evensen Norwegia 55 -255
75 Naoya Toyama Japonia 53 -257
76 Stefan Rupp Niemcy 52 -258
  Haakon Helgesen Norwegia 52 -258
  Robert Hrgota Słowenia 52 -258
79 Sami Niemi Finlandia 51 -259
80 Ziga Mandl Słowenia 50 -260
  Ildar Fatchullin Rosja 50 -260
82 Arthur Pauli Austria 45 -265
83 Stefan Becker Austria 44 -266
84 Marek Michniak Polska 42 -268
85 Andreas Strolz Austria 41 -269
86 Andraz Kern Słowenia 40 -270
  Martin Cikl Czechy 40 -270
  Johannes Peer Austria 40 -270
  Teemu Summanen Finlandia 40 -270
90 Nicholas Fairall USA 39 -271
91 Olli Pekkala Finlandia 36 -274
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 36 -274
  Uros Peterka Słowenia 36 -274
  Lukas Tschuschnig Austria 36 -274
95 Borge Gelein Blikeng Norwegia 35 -275
  Maxim Tsubina Rosja 35 -275
  Frantisek Vaculik Czechy 35 -275
98 Stefan Hula Polska 34 -276
  Florian Lorenz Niemcy 34 -276
  Sandro Steiner Szwajcaria 34 -276
101 Felix Schoft Niemcy 33 -277
  Trevor Morrice Kanada 33 -277
  Pekka Salminen Finlandia 33 -277
  Rozle Zagar Słowenia 33 -277
105 Mitja Meznar Słowenia 32 -278
106 Fredrik Balkasen Szwecja 31 -279
  Jere Kykkänen Finlandia 31 -279
108 Skyler Keate USA 30 -280
109 Daniel Lackner Austria 29 -281
  Michael Nagiller Austria 29 -281
  Yukio Sakano Japonia 29 -281
  Jari Saastamoinen Finlandia 29 -281
113 Pierre Emanuel Robe Francja 28 -282
  Benjamin Brunner Niemcy 28 -282
115 Tord Markussen Hammer Norwegia 25 -285
  Benjamin Bourqui Francja 25 -285
117 Christoffer Nygaard Norwegia 24 -286
  Tomas Kyncl Czechy 24 -286
119 David Unterberger Austria 23 -287
  Erik Renmaelmo Norwegia 23 -287
121 Peter Kurbus Słowenia 22 -288
  Ziga Pelko Słowenia 22 -288
  Alexey Korolev Kazachstan 22 -288
124 Anders Stensloekken Norwegia 20 -290
125 Riku Huttunen Finlandia 18 -292
  Tomas Benes Czechy 18 -292
  Gorazd Robnik Słowenia 18 -292
  Christian Perischa Austria 18 -292
129 Tsubasa Chonan Japonia 17 -293
  Tommi Ikonen Finlandia 17 -293
  Olli Muotka Finlandia 17 -293
132 Marco Beltrame Włochy 16 -294
  Nicolas Dessum Francja 16 -294
  Miran Zupancic Słowenia 16 -294
135 Simone Morassi Włochy 15 -295
  Remi Francais Szwajcaria 15 -295
  Andrei Balazs Rumunia 15 -295
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 15 -295
  Vladimir Struhar Czechy 15 -295
140 Christoph Haenel Niemcy 14 -296
  Stefan Pieper Niemcy 14 -296
142 Jesper Ruuth Finlandia 13 -297
  Gasper Juvan Słowenia 13 -297
  Cestmir Kozisek Czechy 13 -297
  Sivert Bjoernaas Norwegia 13 -297
  Ilja Rosliakov Rosja 13 -297
147 Tomas Slavik Czechy 12 -298
  Uros Smolej Słowenia 12 -298
  Nico Polichronidis Niemcy 12 -298
  Dawid Kubacki Polska 12 -298
  Hyung Ku Hyun Korea Pd. 12 -298
152 Florian Knaus Austria 11 -299
  Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -299
  Kristjan Eljand Estonia 11 -299
155 Chingiz Nabiev Kazachstan 10 -300
  Anze Martinc Słowenia 10 -300
157 Patrick Kaltenbach Niemcy 9 -301
  Christoph Menz Niemcy 9 -301
  Primoz Kozar Słowenia 9 -301
  Florian Enders Niemcy 9 -301
161 Matevz Kotnik Słowenia 8 -302
  Igor Medved Słowenia 8 -302
  Saso Trpin Słowenia 8 -302
  Mikko Taskkila Finlandia 8 -302
  Pascal Bodmer Niemcy 8 -302
  Bernd Heinzmann Niemcy 8 -302
  Sven Rauber Szwajcaria 8 -302
168 Petr Kutal Czechy 7 -303
  Sebastian Wider Niemcy 7 -303
  Morten Rostad Norwegia 7 -303
  Mika Kulmala Finlandia 7 -303
  Jianxun Wang Chiny 7 -303
  Matthias Kappes Niemcy 7 -303
174 Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -304
  Marek Kypet Czechy 6 -304
  Yoann Morel Francja 6 -304
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -304
178 Chris Francis USA 5 -305
  Simone Lepre Włochy 5 -305
  Illimar Paern Estonia 5 -305
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -305
  Christian Nagiller Austria 5 -305
  Ziga Urleb Słowenia 5 -305
184 Samuel Burke USA 4 -306
  Wojciech Topór Polska 4 -306
  Mats Piho Estonia 4 -306
  Sebastian Toczek Polska 4 -306
188 Matija Druml Austria 3 -307
  Janez Voglar Słowenia 3 -307
  Guang Yang Chiny 3 -307
  Tomas Zmoray Słowacja 3 -307
  Christian Vogt Niemcy 3 -307
193 Ales Vodseldalek Czechy 2 -308
  Anssi Ylipulli Finlandia 2 -308
  Rok Kvas Słowenia 2 -308
  Michele Liva Włochy 2 -308
197 Evan Bliss USA 1 -309
  Billy Chedal Francja 1 -309
  Tadej Mestek Słowenia 1 -309
  Kalle Huusari Finlandia 1 -309
  Dominik Naepel Niemcy 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1677  
2 Norwegia Norwegia 1517 -160
3 Słowenia Słowenia 1287 -390
4 Polska Polska 1167 -510
5 Czechy Czechy 1071 -606
6 Finlandia Finlandia 846 -831
7 Niemcy Niemcy 595 -1082
8 Japonia Japonia 449 -1228
9 Białoru¶ Białoru¶ 326 -1351
10 Francja Francja 314 -1363
11 Szwajcaria Szwajcaria 311 -1366
12 Rosja Rosja 218 -1459
13 USA USA 84 -1593
14 Korea Pd. Korea Pd. 48 -1629
15 Kazachstan Kazachstan 47 -1630
16 Włochy Włochy 38 -1639
17 Kanada Kanada 33 -1644
18 Szwecja Szwecja 31 -1646
19 Estonia Estonia 20 -1657
20 Ukraina Ukraina 17 -1660
21 Rumunia Rumunia 15 -1662
22 Chiny Chiny 10 -1667
23 Słowacja Słowacja 3 -1674

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich