Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 30.09.2016, Rasnov HS-71
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Valentin Blega Rumunia 180  
2 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 162 -18
3 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 155 -25
4 Yuken Iwasa Japonia 150 -30
5 Dmytro Mazurchuk Ukraina 130 -50
6 Riki Kurita Japonia 116 -64
7 Andrei Feldorean Rumunia 110 -70
8 Bartosz Czyż Polska 100 -80
9 Hunor Farkas Rumunia 96 -84
10 Muhammet Ali Bedir Turcja 92 -88
11 Damian Skupień Polska 84 -96
12 Daniel Andrei Cacina Rumunia 83 -97
13 Dominik Kastelik Polska 80 -100
14 Benedikt Holub Czechy 78 -102
15 Patryk Hutyra Polska 74 -106
16 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 71 -109
  Roman Nogin Kazachstan 71 -109
18 Sergey Tkachenko Kazachstan 64 -116
19 Ilya Kratov Kazachstan 62 -118
20 Dawid Jarz±bek Polska 60 -120
21 Radu Mihai Pacurar Rumunia 55 -125
22 Dawid Krupa Polska 48 -132
23 Tomasz Pilch Polska 45 -135
24 Mateusz Staszel Polska 44 -136
25 Robert Supola Czechy 41 -139
26 Paweł W±sek Polska 40 -140
  Andrii Vaskul Ukraina 40 -140
  Florian Molnar Węgry 40 -140
29 Jakub Jurosz Polska 38 -142
30 Kacper Juroszek Polska 37 -143
31 Frantisek Lejsek Czechy 36 -144
32 Radek Selcer Czechy 33 -147
33 Mateusz Małyjurek Polska 31 -149
34 Muhammed Munir Gungen Turcja 29 -151
35 Jarosław Krzak Polska 27 -153
36 Florin Feroiu Rumunia 26 -154
  Szymon Jojko Polska 26 -154
  Paul Gabriel Ardelean Rumunia 26 -154
39 Sergey Zyryanov Kazachstan 24 -156
40 Viktor Hristov Bułgaria 18 -162
  Mikulas Sluka Czechy 18 -162
42 Kacper Stosel Polska 17 -163
43 Radu Matei Ardelean Rumunia 14 -166
  Lorant Attila Benedek Rumunia 14 -166
45 Lukas Kubena Czechy 12 -168
46 Martins Cirulis Łotwa 11 -169
  Mateusz Dyrcz Polska 11 -169
48 Mateusz Rajda Polska 8 -172
  Robert Stefan Sandulescu Rumunia 8 -172
50 Mateusz Gruszka Polska 7 -173
  Dusan Dolezel Czechy 7 -173
52 David Kelemen Węgry 6 -174
53 Piotr Kudzia Polska 4 -176
54 Jan Habdas Polska 3 -177
  Ivan Slavkov Bułgaria 3 -177
  Yiani Georgiev Bułgaria 3 -177
57 Kacper Konior Polska 2 -178
58 Soohyeon Yim Korea Pd. 1 -179
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Rumunia Rumunia 929  
2 Polska Polska 786 -143
3 Japonia Japonia 266 -663
4 Czechy Czechy 225 -704
5 Kazachstan Kazachstan 221 -708
6 Ukraina Ukraina 170 -759
7 Turcja Turcja 121 -808
8 Bułgaria Bułgaria 95 -834
9 Węgry Węgry 46 -883
10 Łotwa Łotwa 11 -918
11 Korea Pd. Korea Pd. 1 -928

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Maksim Sergeev
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich