Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 29.09.2016, Rasnov HS-71
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 162  
2 Yuken Iwasa Japonia 150 -12
3 Riki Kurita Japonia 116 -46
4 Bartosz Czyż Polska 100 -62
5 Dmytro Mazurchuk Ukraina 98 -64
6 Damian Skupień Polska 84 -78
7 Andrei Feldorean Rumunia 81 -81
8 Stefan Valentin Blega Rumunia 80 -82
  Dominik Kastelik Polska 80 -82
10 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 75 -87
11 Patryk Hutyra Polska 74 -88
12 Hunor Farkas Rumunia 72 -90
13 Roman Nogin Kazachstan 71 -91
14 Sergey Tkachenko Kazachstan 64 -98
15 Dawid Jarz±bek Polska 60 -102
16 Ilya Kratov Kazachstan 56 -106
17 Dawid Krupa Polska 48 -114
18 Daniel Andrei Cacina Rumunia 47 -115
19 Tomasz Pilch Polska 45 -117
20 Mateusz Staszel Polska 44 -118
21 Paweł W±sek Polska 40 -122
22 Jakub Jurosz Polska 38 -124
23 Kacper Juroszek Polska 37 -125
24 Muhammet Ali Bedir Turcja 32 -130
25 Mateusz Małyjurek Polska 31 -131
26 Benedikt Holub Czechy 28 -134
27 Jarosław Krzak Polska 27 -135
28 Szymon Jojko Polska 26 -136
  Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 26 -136
30 Andrii Vaskul Ukraina 24 -138
31 Florian Molnar Węgry 20 -142
32 Radek Selcer Czechy 19 -143
  Robert Supola Czechy 19 -143
34 Kacper Stosel Polska 17 -145
35 Radu Mihai Pacurar Rumunia 15 -147
36 Florin Feroiu Rumunia 13 -149
37 Lukas Kubena Czechy 12 -150
  Sergey Zyryanov Kazachstan 12 -150
39 Paul Gabriel Ardelean Rumunia 11 -151
  Mateusz Dyrcz Polska 11 -151
  Muhammed Munir Gungen Turcja 11 -151
42 Frantisek Lejsek Czechy 10 -152
43 Mikulas Sluka Czechy 8 -154
  Mateusz Rajda Polska 8 -154
45 Viktor Hristov Bułgaria 7 -155
  Mateusz Gruszka Polska 7 -155
  Dusan Dolezel Czechy 7 -155
48 Lorant Attila Benedek Rumunia 6 -156
49 Radu Matei Ardelean Rumunia 5 -157
50 Piotr Kudzia Polska 4 -158
  Martins Cirulis Łotwa 4 -158
52 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 3 -159
  Jan Habdas Polska 3 -159
54 David Kelemen Węgry 2 -160
  Kacper Konior Polska 2 -160
56 Yiani Georgiev Bułgaria 1 -161
  Soohyeon Yim Korea Pd. 1 -161
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 786  
2 Rumunia Rumunia 570 -216
3 Japonia Japonia 266 -520
4 Kazachstan Kazachstan 203 -583
5 Ukraina Ukraina 122 -664
6 Czechy Czechy 103 -683
7 Turcja Turcja 43 -743
8 Bułgaria Bułgaria 34 -752
9 Węgry Węgry 22 -764
10 Łotwa Łotwa 4 -782
11 Korea Pd. Korea Pd. 1 -785

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Nikolas Fettner
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich