Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
27.11.2021, godz. 16:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 15.08.2021, Bischofsgruen HS-71
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Emely Torazza Szwajcaria 311  
2 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 305 -6
3 Martina Zanitzer Włochy 225 -86
4 Nika Prevc Słowenia 200 -111
5 Sina Arnet Szwajcaria 166 -145
6 Rea Kindlimann Szwajcaria 155 -156
7 Elisabeth Struempfel Niemcy 153 -158
8 Camilla Henni Comazzi Włochy 152 -159
  Trine Goepfert Niemcy 152 -159
  Lilou Zepchi Francja 152 -159
11 Asia Marcato Włochy 142 -169
12 Taja Bodlaj Słowenia 130 -181
13 Nika Vetrih Słowenia 102 -209
  Selina Koelle Niemcy 102 -209
15 Ronja Loh Niemcy 84 -227
  Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 84 -227
17 Noelia Vuerich Włochy 64 -247
18 Lara Logar Słowenia 58 -253
19 Lexane Durand Poudret Francja 53 -258
20 Alvine Holz Niemcy 52 -259
  Ana Jereb Słowenia 52 -259
22 Nadine Faerber Niemcy 51 -260
23 Anezka Indrackova Czechy 46 -265
24 Marit Weischselbraun Austria 44 -267
25 Emma Rougeron Francja 42 -269
26 Klara Lebelt Niemcy 40 -271
27 Greta Pinzani Włochy 35 -276
  Maike Tyralla Niemcy 35 -276
  Lena Prinoth Włochy 35 -276
30 Amelie Neumann Niemcy 32 -279
31 Tereza Koldovska Czechy 29 -282
32 Jerica Jesenko Słowenia 28 -283
33 Clara Mentil Austria 27 -284
34 Anja Rathgeb Austria 26 -285
  Glada Delugan Włochy 26 -285
36 Lara Guenther Niemcy 24 -287
37 Nika Krasovic Słowenia 23 -288
38 Maja Kovacic Słowenia 22 -289
  Emma Chervet Francja 22 -289
40 Katarina Pirnovar Słowenia 18 -293
41 Laura Pletz Austria 17 -294
  Katharina Hieber Niemcy 17 -294
43 Alina Buechel Liechtenstein 15 -296
44 Tinkara Komar Słowenia 10 -301
45 Mani Cooper Wielka Brytania 9 -302
46 Celina Wasser Szwajcaria 8 -303
47 Leoni Bergner Austria 5 -306
48 Jolana Hradilova Czechy 4 -307
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1047  
2 Słowenia Słowenia 727 -320
3 Włochy Włochy 679 -368
4 Szwajcaria Szwajcaria 640 -407
5 Francja Francja 269 -778
6 Austria Austria 119 -928
7 Czechy Czechy 79 -968
8 Liechtenstein Liechtenstein 15 -1032
9 Wielka Brytania Wielka Brytania 9 -1038

« powrót do strony głównej
Alpen Cup kobiet 2021/2022

Alpen Cup kobiet 2021/2022

Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
konkurs ind.
15:15
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił, Rosja
LIVE
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
16:10
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
16:40
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
17:40
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
18:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Skoki na żywo - P¦ Kobiet - Niżny Tagił - zobacz wyniki »                        
ukryj »