Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 11.03.2023, Oberhof HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stephan Embacher Austria 621  
2 Maksim Bartolj Słowenia 615 -6
3 Louis Obersteiner Austria 550 -71
4 Julijan Smid Austria 448 -173
5 Jonas Schuster Austria 426 -195
6 Andre Fussenegger Austria 370 -251
7 Taj Ekart Słowenia 326 -295
8 Johannes Poelz Austria 310 -311
  Raffael Zimmermann Austria 310 -311
10 Simon Steinberger Austria 273 -348
11 Juri Kesseli Szwajcaria 212 -409
12 Emanuel Schmid Niemcy 209 -412
13 Rok Masle Słowenia 200 -421
14 Jakob Steinberger Austria 184 -437
15 Enzo Milesi Francja 181 -440
16 Luka Filip Słowenia 158 -463
17 Simon Steinbeisser Niemcy 152 -469
18 Sebastian Schwarz Niemcy 151 -470
19 Ozbe Zupan Słowenia 149 -472
20 Tobias Hussl Austria 147 -474
21 Gorazd Zavrsnik Słowenia 142 -479
22 Remo Imhof Szwajcaria 129 -492
23 Enej Faletic Słowenia 115 -506
24 Adrian Tittel Niemcy 111 -510
25 Daniel Skarka Czechy 110 -511
26 Anej Razpotnik Słowenia 98 -523
27 Jannik Faisst Niemcy 97 -524
28 Clemens Vinatzer Austria 83 -538
29 Jules Chervet Francja 79 -542
30 David Rygl Czechy 78 -543
31 David Tritscher Austria 69 -552
32 Ben Bayer Niemcy 64 -557
  Elia Ernst Austria 64 -557
34 Julian Fussi Niemcy 62 -559
35 Felix Trunz Szwajcaria 58 -563
36 Lucas Haagen Austria 56 -565
37 Yanick Wasser Szwajcaria 53 -568
38 Miha Sincic Słowenia 51 -570
39 Lean Niederberger Szwajcaria 48 -573
40 Fabian Held Austria 47 -574
41 Jaka Drinovec Słowenia 42 -579
42 Kilian Weichselbraun Austria 41 -580
43 Jiri Konvalinka Czechy 36 -585
44 Nik Gostisa Lah Słowenia 26 -595
45 Alex Reiter Niemcy 24 -597
46 Andraz Veres Słowenia 20 -601
47 Lukas Nellenschulte Niemcy 16 -605
48 Philipp Fries Niemcy 14 -607
49 Jannik Morin Austria 11 -610
50 Urban Simnic Słowenia 10 -611
51 Nik Heberle Słowenia 9 -612
52 Martin Jekovec Słowenia 8 -613
53 Marius Sieber Szwajcaria 7 -614
54 Ari Repellin Francja 6 -615
55 Ziga Jancar Słowenia 5 -616
  Janne Holz Niemcy 5 -616
  Lukas Laimer Austria 5 -616
58 Julien Gay Francja 4 -617
  Lasse Deimel Niemcy 4 -617
  Matija Prosenc Słowenia 4 -617
61 Mauro Imhof Szwajcaria 3 -618
  Matic Jereb Słowenia 3 -618
  Otto Maus Niemcy 3 -618
64 Elias Malcher Niemcy 2 -619
65 Faustin Moureaux Francja 1 -620
  Max Unglaube Niemcy 1 -620
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4015  
2 Słowenia Słowenia 1981 -2034
3 Niemcy Niemcy 915 -3100
4 Szwajcaria Szwajcaria 510 -3505
5 Francja Francja 271 -3744
6 Czechy Czechy 224 -3791

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
19.8.2024
11:30
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
20.8.2024
16:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - podsumowanie
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich