Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 11.02.2023, Kranj HS-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maksim Bartolj Słowenia 520  
2 Stephan Embacher Austria 461 -59
3 Louis Obersteiner Austria 456 -64
4 Julijan Smid Austria 422 -98
5 Jonas Schuster Austria 346 -174
6 Raffael Zimmermann Austria 263 -257
7 Taj Ekart Słowenia 250 -270
8 Johannes Poelz Austria 248 -272
9 Simon Steinberger Austria 244 -276
10 Andre Fussenegger Austria 241 -279
11 Rok Masle Słowenia 200 -320
12 Emanuel Schmid Niemcy 194 -326
13 Jakob Steinberger Austria 158 -362
14 Enzo Milesi Francja 149 -371
15 Gorazd Zavrsnik Słowenia 142 -378
16 Juri Kesseli Szwajcaria 136 -384
17 Luka Filip Słowenia 135 -385
18 Simon Steinbeisser Niemcy 132 -388
19 Remo Imhof Szwajcaria 129 -391
20 Ozbe Zupan Słowenia 126 -394
21 Sebastian Schwarz Niemcy 125 -395
22 Tobias Hussl Austria 103 -417
23 Enej Faletic Słowenia 94 -426
24 Jannik Faisst Niemcy 86 -434
25 Jules Chervet Francja 79 -441
26 David Rygl Czechy 71 -449
27 Daniel Skarka Czechy 70 -450
28 David Tritscher Austria 69 -451
  Adrian Tittel Niemcy 69 -451
30 Ben Bayer Niemcy 64 -456
  Elia Ernst Austria 64 -456
32 Julian Fussi Niemcy 62 -458
33 Yanick Wasser Szwajcaria 53 -467
34 Clemens Vinatzer Austria 51 -469
35 Anej Razpotnik Słowenia 49 -471
36 Fabian Held Austria 47 -473
37 Miha Sincic Słowenia 46 -474
38 Kilian Weichselbraun Austria 41 -479
39 Lean Niederberger Szwajcaria 39 -481
40 Lucas Haagen Austria 38 -482
41 Jiri Konvalinka Czechy 36 -484
42 Jaka Drinovec Słowenia 33 -487
43 Alex Reiter Niemcy 24 -496
44 Andraz Veres Słowenia 20 -500
45 Lukas Nellenschulte Niemcy 16 -504
46 Urban Simnic Słowenia 10 -510
47 Nik Heberle Słowenia 9 -511
48 Martin Jekovec Słowenia 8 -512
49 Nik Gostisa Lah Słowenia 7 -513
  Marius Sieber Szwajcaria 7 -513
51 Philipp Fries Niemcy 6 -514
52 Ziga Jancar Słowenia 5 -515
53 Lasse Deimel Niemcy 4 -516
  Matija Prosenc Słowenia 4 -516
55 Mauro Imhof Szwajcaria 3 -517
  Matic Jereb Słowenia 3 -517
57 Felix Trunz Szwajcaria 2 -518
  Janne Holz Niemcy 2 -518
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3252  
2 Słowenia Słowenia 1661 -1591
3 Niemcy Niemcy 784 -2468
4 Szwajcaria Szwajcaria 369 -2883
5 Francja Francja 228 -3024
6 Czechy Czechy 177 -3075

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich