TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
15.12.2018, godz. 11:00
Premanon HS-90
P¦ kobiet
Klasyfikacja po konkursie: 18.02.2018, Kranj K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sandro Hauswirth Szwajcaria 537  
2 Aljaz Osterc Słowenia 452 -85
3 Jan Kus Słowenia 445 -92
4 Luca Roth Niemcy 431 -106
5 Jan Hoerl Austria 358 -179
6 Justin Lisso Niemcy 339 -198
7 Clemens Leitner Austria 311 -226
8 Zak Mogel Słowenia 297 -240
9 Cedrik Weigel Niemcy 278 -259
10 Philipp Raimund Niemcy 260 -277
11 Maximilian Lienher Austria 217 -320
12 Jonathan Learoyd Francja 214 -323
13 Dominik Peter Szwajcaria 201 -336
14 Jonathan Siegel Niemcy 189 -348
15 Philipp Haagen Austria 174 -363
16 Jan Bombek Słowenia 169 -368
17 Domen Prevc Słowenia 145 -392
18 Julian Wienerroither Austria 144 -393
19 Mika Schwann Austria 143 -394
20 Noah Valtiner Austria 142 -395
21 Tine Bogataj Słowenia 141 -396
22 Stefan Rainer Austria 134 -403
23 Max Goller Niemcy 130 -407
24 Blaz Pavlic Słowenia 123 -414
25 David Haagen Austria 116 -421
26 Axel Maylaender Niemcy 113 -424
27 Medard Brezovnik Słowenia 102 -435
28 Adrian Sell Niemcy 80 -457
29 Mark Hafnar Słowenia 76 -461
30 Rok Oblak Słowenia 75 -462
31 Giovanni Bresadola Włochy 71 -466
32 Kilian Maerkl Niemcy 63 -474
  Lovro Kos Słowenia 63 -474
34 Lennart Weigel Niemcy 62 -475
35 Jernej Presecnik Słowenia 60 -477
36 Mathis Contamine Francja 56 -481
37 Lovro Vodusek Słowenia 51 -486
38 Simon Spiewok Niemcy 35 -502
39 Peter Resinger Austria 30 -507
40 Justin Weigel Niemcy 28 -509
  Francisco Moerth Austria 28 -509
  Julian Wackernell Austria 28 -509
43 Niclas Heumann Niemcy 24 -513
44 Gabriele Zambelli Włochy 18 -519
45 Olan Lacroix Szwajcaria 16 -521
  Luca Geyer Niemcy 16 -521
47 Dominik Schwei Austria 15 -522
  Francesco Cecon Włochy 15 -522
49 Claudio Moerth Austria 12 -525
  Tomi Jovan Słowenia 12 -525
51 Florian Mittendorfer Austria 11 -526
52 Rok Masle Słowenia 10 -527
53 Alessandro Batby Francja 9 -528
54 Quirin Modricken Niemcy 8 -529
55 Claudio Haas Niemcy 7 -530
  Tom Gerisch Niemcy 7 -530
  Bernard Dobre Słowenia 7 -530
58 Tjas Grilc Słowenia 6 -531
  Maximilian Schmalnauer Austria 6 -531
60 Sebastian Ludwig Niemcy 4 -533
  Urban Rogelj Słowenia 4 -533
62 Valentin Praun Austria 3 -534
  Nejc Toporis Słowenia 3 -534
  Matija Vidic Słowenia 3 -534
65 Andrea Campregher Włochy 0 -537
  Jack White Francja 0 -537
  Valentin Foubert Francja 0 -537
  Lean Niederberger Szwajcaria 0 -537
  Xaver Aigner Austria 0 -537
  Daniel Moroder Włochy 0 -537
  Hannes Landerer Austria 0 -537
  Dan Belhar Słowenia 0 -537
  Noah Widhoelzl Austria 0 -537
  Niklas Bachlinger Austria 0 -537
  Enzo Milesi Francja 0 -537
  Luka Robnik Słowenia 0 -537
  Marcel Rep Słowenia 0 -537
  Gorazd Zavrsnik Słowenia 0 -537
  Lars Kindlimann Szwajcaria 0 -537
  Mattia Galiani Włochy 0 -537
  Elias Maurer Austria 0 -537
  Noah Camenzind Szwajcaria 0 -537
  Tim Hettich Niemcy 0 -537
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2244  
2 Niemcy Niemcy 2074 -170
3 Austria Austria 1872 -372
4 Szwajcaria Szwajcaria 754 -1490
5 Francja Francja 279 -1965
6 Włochy Włochy 104 -2140

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2017/2018

Alpen Cup 2017/2018

Kalendarium
Evgeni Plekhov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
13:30
CoC Ruka
oficjalny trening
13:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
15:00
P¦ Engelberg
seria próbna
16:00
CoC Ruka
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »