Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 01.10.2016, Hinterzarten K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bor Pavlovcic Słowenia 240  
2 Felix Hoffmann Niemcy 180 -60
3 Maximilian Schmalnauer Austria 149 -91
4 Luca Roth Niemcy 142 -98
5 Ziga Jelar Słowenia 130 -110
6 Timi Zajc Słowenia 129 -111
7 Markus Rupitsch Austria 128 -112
8 Mika Schwann Austria 127 -113
9 Julian Hahn Niemcy 120 -120
10 Aljaz Osterc Słowenia 115 -125
11 Cedrik Weigel Niemcy 108 -132
12 Moritz Baer Niemcy 100 -140
13 Jonathan Siegel Niemcy 97 -143
14 Justin Lisso Niemcy 94 -146
15 Martin Diess Austria 92 -148
16 Rok Tarman Słowenia 82 -158
17 Paul Winter Niemcy 77 -163
18 Dominik Peter Szwajcaria 76 -164
19 Jan Kus Słowenia 73 -167
20 Julian Wienerroither Austria 71 -169
21 Clemens Leitner Austria 67 -173
22 Lennart Weigel Niemcy 53 -187
23 Philipp Raimund Niemcy 38 -202
24 Sandro Hauswirth Szwajcaria 37 -203
25 Patrick Kogler Austria 35 -205
26 Johannes Schubert Niemcy 33 -207
27 Adrian Sell Niemcy 31 -209
28 Mathis Contamine Francja 26 -214
29 Matevz Samec Słowenia 24 -216
30 Jakob Kosak Niemcy 23 -217
31 Axel Maylaender Niemcy 21 -219
  Noah Valtiner Austria 21 -219
33 Stefan Rainer Austria 20 -220
  Nik Fabijan Słowenia 20 -220
35 Fabian Seidl Niemcy 17 -223
36 Tobias Birchler Szwajcaria 16 -224
  Felix Althaus Niemcy 16 -224
38 Giovanni Bresadola Włochy 12 -228
39 Max Goller Niemcy 10 -230
  Michael Falkensteiner Austria 10 -230
41 Kilian Maerkl Niemcy 9 -231
42 Justin Weigel Niemcy 7 -233
43 Blaz Pavlic Słowenia 5 -235
44 Dominik Schwei Austria 3 -237
45 Maximilian Lienher Austria 2 -238
46 Jan Hoerl Austria 1 -239
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1176  
2 Słowenia Słowenia 818 -358
3 Austria Austria 726 -450
4 Szwajcaria Szwajcaria 129 -1047
5 Francja Francja 26 -1150
6 Włochy Włochy 12 -1164

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2016/2017

Alpen Cup 2016/2017

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich