Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 28.09.2013, Oberwiesenthal K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tim Fuchs Niemcy 360  
2 Patrick Streitler Austria 228 -132
3 Franz Weiss Niemcy 170 -190
4 Killian Peier Szwajcaria 164 -196
5 Anze Lanisek Słowenia 160 -200
6 Michael Herrmann Niemcy 137 -223
7 Elias Tollinger Austria 132 -228
8 Cene Prevc Słowenia 120 -240
9 Simon Greiderer Austria 116 -244
10 Thomas Dufter Niemcy 115 -245
11 Sepp Lechner Niemcy 112 -248
12 Kristijan Ravnik Słowenia 106 -254
13 Tilen Bartol Słowenia 102 -258
14 Julian Hahn Niemcy 93 -267
15 Markus Gruber Austria 85 -275
16 Philipp Aschenwald Austria 80 -280
17 Sebastian Bradatsch Niemcy 69 -291
18 Lukas Wagner Niemcy 66 -294
19 Nils Wilfert Niemcy 58 -302
20 David Siegel Niemcy 53 -307
21 Tomaz Verbajs Słowenia 40 -320
22 Francesco Hollaus Austria 38 -322
23 Stefan Huber Austria 37 -323
24 Maximilian Steiner Austria 30 -330
25 Paul Winter Niemcy 29 -331
26 Thomas Hofer Austria 28 -332
27 Mario Mendel Austria 27 -333
28 Alexander Hayboeck Austria 24 -336
29 Martin Hamann Niemcy 23 -337
30 Federico Cecon Włochy 20 -340
31 Andraz Modic Słowenia 18 -342
32 Arthur Royer Francja 17 -343
  Daniele Varesco Włochy 17 -343
34 Martin Schmid Austria 13 -347
35 Jaka Kosec Słowenia 10 -350
36 Martin Diess Austria 4 -356
  Zak Silih Słowenia 4 -356
  Tobias Birchler Szwajcaria 4 -356
39 Benedikt Menz Niemcy 3 -357
40 Sebastian Rombach Niemcy 1 -359
  Gabriel Karlen Szwajcaria 1 -359
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1289  
2 Austria Austria 842 -447
3 Słowenia Słowenia 560 -729
4 Szwajcaria Szwajcaria 169 -1120
5 Włochy Włochy 37 -1252
6 Francja Francja 17 -1272

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2013/2014

Alpen Cup 2013/2014

Kalendarium
Philipp Aschenwald
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Robert Krenek (1974)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich