Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 02.10.2011, Oberwiesenthal K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Niklas Wangler Niemcy 290  
2 Anze Lanisek Słowenia 178 -112
3 Johannes Obermayr Austria 160 -130
4 Rok Justin Słowenia 152 -138
5 Matic Benedik Słowenia 126 -164
  Lukas Mueller Austria 126 -164
7 Andreas Wellinger Niemcy 125 -165
8 Tobias Loeffler Niemcy 122 -168
9 Jaka Hvala Słowenia 118 -172
10 Ulrich Wohlgenannt Austria 116 -174
11 Christoph Stauder Austria 112 -178
12 Nejc Dezman Słowenia 90 -200
13 Ludwig Pohle Niemcy 87 -203
14 Jan Maylaender Niemcy 76 -214
15 Pascal Sommer Szwajcaria 73 -217
16 Cene Prevc Słowenia 70 -220
17 Michael Dreher Niemcy 66 -224
  Ernest Prislic Słowenia 66 -224
19 Bjoern Koch Austria 60 -230
20 Markus Schiffner Austria 58 -232
21 Tobias Lugert Niemcy 57 -233
22 Elias Tollinger Austria 56 -234
23 Christian Reiter Austria 44 -246
24 Pascal Egloff Szwajcaria 39 -251
25 Thomas Lackner Austria 38 -252
26 Clemens Aigner Austria 36 -254
27 Michael Herrmann Niemcy 35 -255
28 Thomas Ortner Austria 33 -257
29 Daniel Fudel Niemcy 32 -258
30 Gasper Martincic Słowenia 28 -262
31 Michael Lunardi Włochy 24 -266
  Dominik Maylaender Niemcy 24 -266
  Ronan Lamy Chappuis Francja 24 -266
34 Florian Menz Niemcy 23 -267
35 Christian Heim Niemcy 22 -268
36 Dominik Maier Niemcy 19 -271
37 Florian Altenburger Austria 18 -272
38 Stefan Huber Austria 14 -276
39 Karl Geiger Niemcy 12 -278
  Daniel Huber Austria 12 -278
41 Henrik Heinz Niemcy 7 -283
42 Sepp Lechner Niemcy 6 -284
  Marc Ganserer Niemcy 6 -284
  Robin Tanner Niemcy 6 -284
45 Killian Peier Szwajcaria 5 -285
46 Anze Semenic Słowenia 4 -286
47 Pascal Kaelin Szwajcaria 1 -289
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1008  
2 Niemcy Niemcy 890 -118
3 Słowenia Słowenia 832 -176
4 Szwajcaria Szwajcaria 118 -890
5 Francja Francja 24 -984
  Włochy Włochy 24 -984

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2011/2012

Alpen Cup 2011/2012

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich