Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 03.09.2011, Kranj K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Johannes Obermayr Austria 160  
  Niklas Wangler Niemcy 160  
3 Anze Lanisek Słowenia 102 -58
4 Ulrich Wohlgenannt Austria 90 -70
  Rok Justin Słowenia 90 -70
6 Tobias Loeffler Niemcy 72 -88
7 Michael Dreher Niemcy 66 -94
8 Cene Prevc Słowenia 59 -101
9 Nejc Dezman Słowenia 58 -102
10 Ernest Prislic Słowenia 51 -109
11 Matic Benedik Słowenia 46 -114
12 Jan Maylaender Niemcy 40 -120
13 Thomas Lackner Austria 38 -122
14 Michael Herrmann Niemcy 35 -125
15 Thomas Ortner Austria 33 -127
  Jaka Hvala Słowenia 33 -127
17 Christoph Stauder Austria 32 -128
18 Pascal Sommer Szwajcaria 30 -130
19 Gasper Martincic Słowenia 28 -132
20 Tobias Lugert Niemcy 25 -135
  Clemens Aigner Austria 25 -135
22 Christian Heim Niemcy 22 -138
  Pascal Egloff Szwajcaria 22 -138
  Ronan Lamy Chappuis Francja 22 -138
25 Daniel Fudel Niemcy 18 -142
26 Florian Menz Niemcy 16 -144
27 Michael Lunardi Włochy 14 -146
28 Daniel Huber Austria 12 -148
29 Bjoern Koch Austria 10 -150
  Andreas Wellinger Niemcy 10 -150
31 Elias Tollinger Austria 8 -152
32 Ludwig Pohle Niemcy 7 -153
33 Marc Ganserer Niemcy 6 -154
34 Henrik Heinz Niemcy 2 -158
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 469  
2 Słowenia Słowenia 467 -2
3 Austria Austria 418 -51
4 Szwajcaria Szwajcaria 52 -417
5 Francja Francja 22 -447
6 Włochy Włochy 14 -455

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2011/2012

Alpen Cup 2011/2012

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich