TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
17.11.2018, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 02.09.2011, Kranj K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Niklas Wangler Niemcy 100  
2 Anze Lanisek Słowenia 80 -20
3 Johannes Obermayr Austria 60 -40
4 Rok Justin Słowenia 50 -50
5 Matic Benedik Słowenia 45 -55
6 Michael Dreher Niemcy 40 -60
7 Tobias Loeffler Niemcy 36 -64
8 Michael Herrmann Niemcy 32 -68
9 Thomas Lackner Austria 29 -71
10 Nejc Dezman Słowenia 26 -74
11 Tobias Lugert Niemcy 24 -76
12 Jaka Hvala Słowenia 22 -78
13 Clemens Aigner Austria 20 -80
14 Pascal Egloff Szwajcaria 18 -82
15 Christoph Stauder Austria 16 -84
16 Pascal Sommer Szwajcaria 15 -85
17 Cene Prevc Słowenia 14 -86
18 Thomas Ortner Austria 13 -87
19 Daniel Huber Austria 12 -88
20 Jan Maylaender Niemcy 11 -89
21 Ulrich Wohlgenannt Austria 10 -90
22 Christian Heim Niemcy 9 -91
23 Florian Menz Niemcy 8 -92
24 Andreas Wellinger Niemcy 7 -93
25 Ludwig Pohle Niemcy 6 -94
  Daniel Fudel Niemcy 6 -94
27 Ronan Lamy Chappuis Francja 4 -96
  Gasper Martincic Słowenia 4 -96
29 Henrik Heinz Niemcy 2 -98
30 Ernest Prislic Słowenia 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 274  
2 Słowenia Słowenia 242 -32
3 Austria Austria 167 -107
4 Szwajcaria Szwajcaria 33 -241
5 Francja Francja 4 -270

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2011/2012

Alpen Cup 2011/2012

Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »