Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.2002, Chaux-Neuve K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maximilian Mechler Niemcy 583  
2 Rok Benkovic Słowenia 525 -58
3 Christoph Strickner Austria 473 -110
4 Bine Zupan Słowenia 376 -207
5 Zvonko Kordez Słowenia 318 -265
6 Balthasar Schneider Austria 311 -272
7 Julian Musiol Niemcy 238 -345
8 Andreas Kofler Austria 227 -356
9 Thomas Morgenstern Austria 222 -361
10 Martin Pichler Austria 212 -371
11 Christian Nagiller Austria 208 -375
12 Andreas Wank Niemcy 174 -409
13 Rok Urbanc Słowenia 172 -411
14 Lukas Tschuschnig Austria 167 -416
15 Antoine Guignard Szwajcaria 160 -423
16 Stefan Thurnbichler Austria 156 -427
17 Jaka Oblak Słowenia 127 -456
18 Daniel Klausmann Niemcy 122 -461
19 Mario Kürschner Niemcy 110 -473
20 Andraz Kern Słowenia 107 -476
  Stefan Becker Austria 107 -476
22 Marko Perse Słowenia 97 -486
23 Matthias Klippel Niemcy 80 -503
24 Stefano Chiapolino Włochy 78 -505
25 Stefan Rammerstorfer Austria 76 -507
26 Rudolf Blank Austria 68 -515
27 Gerald Wambacher Austria 61 -522
28 Vincent Descombes Sevoie Francja 58 -525
29 David Lazzaroni Francja 57 -526
30 Jure Bogataj Słowenia 56 -527
31 Alexander Pfeiffer Austria 54 -529
  Maxime Remy Francja 54 -529
33 Jan Tomazin Słowenia 49 -534
34 Martin Hirner Austria 42 -541
  Michael Nagiller Austria 42 -541
36 Jure Kumer Słowenia 40 -543
37 Branko Iskra Słowenia 39 -544
38 Primoz Zupan Słowenia 38 -545
39 Jurij Tepes Słowenia 34 -549
40 Roland Mueller Austria 33 -550
41 Billy Chedal Francja 32 -551
42 Marcel Krueger Niemcy 31 -552
43 Francois Braud Francja 28 -555
44 Markus Steirer Austria 27 -556
45 Severin Freund Niemcy 26 -557
46 Fabian Oberascher Niemcy 25 -558
47 Ziga Tomazin Słowenia 24 -559
48 Jakob Seifried Austria 23 -560
49 Sebastian Colloredo Włochy 16 -567
50 Manuel Fettner Austria 14 -569
  Yohann Morel Francja 14 -569
52 Simone Lepre Włochy 13 -570
  Veit Glaser Niemcy 13 -570
54 Remi Francais Szwajcaria 11 -572
  Florian Knaus Austria 11 -572
56 Manuel Schill Niemcy 9 -574
  Gasper Juvan Słowenia 9 -574
58 Marc Krauspenhaar Niemcy 7 -576
59 Patrick Bodmer Niemcy 6 -577
60 Stefan Rupp Niemcy 5 -578
  Alexander Seiwald Austria 5 -578
62 Mathieu Ottobon Francja 4 -579
  Thomas Engel Szwajcaria 4 -579
  Damien Maitre Francja 4 -579
65 Toni Guenther Niemcy 3 -580
66 Arrigo Della Mea Włochy 2 -581
  Heiri Kaelin Szwajcaria 2 -581
  Marco Beltrame Włochy 2 -581
69 Manuel Resch Austria 1 -582
  Luka Smagaj Słowenia 1 -582
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2540  
2 Słowenia Słowenia 2012 -528
3 Niemcy Niemcy 1432 -1108
4 Francja Francja 251 -2289
5 Szwajcaria Szwajcaria 177 -2363
6 Włochy Włochy 111 -2429

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2001/2002

Alpen Cup 2001/2002

Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
17:30
PŚ Lahti
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich