Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
107.0 |
111.0 |
263.9 |
2 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
110.0 |
108.5 |
263.8 |
3 |
Antonin Hajek (Czechy) |
113.0 |
105.0 |
262.9 |
4 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
107.0 |
109.0 |
259.8 |
5 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
110.5 |
106.0 |
257.7 |
6 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
109.0 |
105.5 |
256.1 |
7 |
Klemens Murańka (Polska) |
107.0 |
106.5 |
254.8 |
8 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
106.0 |
106.0 |
251.1 |
9 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
104.5 |
107.0 |
249.7 |
10 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
105.0 |
104.5 |
246.6 |
11 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
104.5 |
104.0 |
246.3 |
12 |
Jan Mazoch (Czechy) |
104.0 |
105.0 |
246.2 |
13 |
Lukas Hlava (Czechy) |
105.0 |
104.0 |
244.7 |
14 |
Andreas Wank (Niemcy) |
103.0 |
103.5 |
240.7 |
15 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
103.0 |
103.5 |
239.7 |
16 |
Christoph Haenel (Niemcy) |
102.5 |
103.0 |
236.9 |
17 |
Jure Sinkovec (Słowenia) |
101.5 |
102.5 |
235.2 |
18 |
Stefan Hula (Polska) |
102.0 |
103.0 |
235.0 |
19 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
102.0 |
102.0 |
234.7 |
20 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
102.0 |
101.5 |
234.3 |
21 |
Gorazd Robnik (Słowenia) |
102.0 |
101.0 |
233.4 |
22 |
Kimmo Yliriesto (Finlandia) |
101.0 |
101.5 |
233.0 |
23 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
102.0 |
101.0 |
232.9 |
24 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
104.5 |
99.0 |
232.8 |
25 |
Roman Trofimov (Rosja) |
105.0 |
98.5 |
231.3 |
26 |
Andreas Widhölzl (Austria) |
100.5 |
102.0 |
230.5 |
27 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
102.5 |
100.0 |
228.5 |
28 |
Daniel Lackner (Austria) |
104.0 |
97.5 |
227.2 |
29 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
101.0 |
99.0 |
225.5 |
30 |
Andreas Strolz (Austria) |
100.5 |
98.0 |
223.3 |
31 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
100.0 |
113.5 |
|
32 |
Ville Larinto (Finlandia) |
99.5 |
111.6 |
|
|
Remi Francais (Szwajcaria) |
99.5 |
111.6 |
|
|
Nikolas Fettner (Austria) |
99.5 |
111.6 |
|
35 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
99.5 |
111.1 |
|
36 |
Anze Damjan (Słowenia) |
98.5 |
109.8 |
|
|
Carl Nordin (Szwecja) |
98.5 |
109.8 |
|
38 |
Kai Kovaljeff (Finlandia) |
98.0 |
108.4 |
|
39 |
Lukas Kuban (Czechy) |
97.0 |
107.1 |
|
40 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
97.0 |
106.1 |
|
41 |
David Unterberger (Austria) |
97.0 |
105.6 |
|
|
Isak Grimholm (Szwecja) |
97.0 |
105.6 |
|
43 |
Jakob Grimholm (Szwecja) |
95.5 |
103.9 |
|
44 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
96.0 |
103.8 |
|
|
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
96.0 |
103.8 |
|
46 |
Primoz Roglic (Słowenia) |
96.0 |
103.3 |
|
47 |
Rok Mandl (Słowenia) |
95.0 |
102.0 |
|
48 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
93.5 |
99.3 |
|
49 |
Vladimir Zogravski (Bułgaria) |
94.0 |
99.2 |
|
50 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
94.0 |
98.7 |
|
51 |
Nejc Frank (Słowenia) |
93.5 |
97.8 |
|
52 |
Marco Beltrame (Włochy) |
93.0 |
97.4 |
|
53 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
95.0 |
96.0 |
|
54 |
Jernej Kosnjek (Słowenia) |
91.5 |
93.2 |
|
55 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
91.5 |
92.2 |
|
56 |
Saso Tadic (Słowenia) |
90.5 |
91.9 |
|
57 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
88.5 |
85.8 |
|
58 |
Simone Morassi (Włochy) |
86.0 |
82.8 |
|
59 |
Andraz Pograjc (Słowenia) |
85.5 |
81.4 |
|
60 |
Fredrik Balkasen (Szwecja) |
85.0 |
76.0 |
|
61 |
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
76.0 |
62.8 |
|
62 |
Denes Pungor (Węgry) |
69.0 |
44.7 |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kont. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |