fan skoków 886dobrze że wystawiamy najmocniejszy skład
(02.10.2019, 16:45)
radek67To wprawdzie strona o skokach, ale czasami pojawiają się też wątki o kombinacji, więc wrzucam też "godzinowy" kalendarz na najbliższą zimę w kombinacji
PŚ KOMBINACJA NORWESKA 2019/20
1. RUKA (FIN) (HS 142)
29.11 (PT.) HS 142 + 5KM (11:00/15:00)
30.11 (SOB.) HS 142 + 10KM (8:30/14:00)
1.12 (ND.) HS 142 + 10KM (9:10/14:00)
2.LILLEH AMMER (NOR)
7.12 (SOB.) DRUŻ - HS 98 + 4x5KM (10:00/14:30)
8.12 (ND.) HS 140 + 10KM (9:15/13:30)
3.RAMSAU AM DACHSTEIN (AUT)
21.12 (SOB.) HS 96 + 10KM (11:00/14:15)
22.12 (ND.) HS 96 + 10KM (11:00/15:45)
4.VAL DI FIEMME (ITA)
10.01 (PT.) HS 134 + 10KM (10:00/13:50)
11.01 (SOB.) HS 134 + 10KM (10:00/13:30)
12.01 (ND.) SPRINT DRUŻ - HS 134 + 2x7,5KM (9:30/14:00)
5.OBERST DORF (GER)
25.01 (SOB.) DRUŻ - HS 140 + 4x5KM (9:00/13:55)
26.01 (ND.) HS 140 + 10KM (10:45/14:10)
6.SEEFE LD (AUT)
31.01 (PT.) HS 109 + 5KM (14:00/16:00)
1.02 (SOB.) HS 109 + 10KM (13:00/15:00)
2.02 (ND.) HS 109 + 15KM (12:00/14:30)
7.OTEPA A (EST)
8.02 (SOB.) HS 100 + 10KM (9:00/12:45)
9.02 (ND.) HS 100 + 10KM (11:00/13:15)
8.TROND HEIM (NOR)
22.02 (SOB.) HS 138 + 10KM (10:30/16:15)
23.02 (ND.) HS 138 + 10KM (10:00/13:30)
9.LAHTI (FIN)
29.02 (SOB.) SPRINT DRUŻ HS 130 + 2x7,5KM (10:00/14:45)
1.03 (ND.) HS 130 + 10KM (9:00/15:45)
10.0SLO (NOR)
7.03 (SOB.) HS 134 + 10KM (10:00/14:20)
11.SCHO NACH (GER)
14.03 (SOB.) HS 106 + 10KM (11:30/14:30)
15.03 (ND.) HS 106 + 15KM (11:00/14:30)
(30.09.2019, 16:02)
radek67Mały off-topic, ale ważny. Na stronie FIS pojawiły się już godziny rozpoczęcia konkursów PŚ na całą zimę:
1.WISŁA (POL) (HS 134)
22.11 (PT.)
18:00 KWALIFIKACJE
23.11 (SOB.)
16:00 DRUŻYNOWY
24.11 (ND.)
11:30 INDYWIDUALNY
2.RUKA (FIN) (HS 142)
29.11 (PT.)
18:00 KWALIFIKACJE
30.11 (SOB.)
16:30 INDYWIDUALNY
1.12 (ND.)
16:30 INDYWIDUALNY
3.NIZHNY TAGIL (RUS) (HS 134)
6.12 (PT.)
15:30 KWALIFIKACJE
7.12 (SOB.)
15:30 INDYWIDUALNY
8.12 (ND.)
15:30 INDYWIDUALNY
4.KLINGE NTHAL (GER) (HS 140)
13.12 (PT.)
15:45 KWALIFIKACJE
14.12 (SOB.)
16:00 DRUŻYNOWY
15.12 (ND.)
16:00 INDYWIDUALNY
5.ENGELB ERG (SUI) (HS 140)
20.12 (PT.)
18:00 KWALIFIKACJE
21.12 (SOB.)
16:00 INDYWIDUALNY
22.12 (ND.)
15:00 INDYWIDUALNY
6.OBERST DORF (GER) (HS 137)
28.12 (SOB.)
16:30 KWALIFIKACJE
29.12 (ND.)
17:30 INDYWIDUALNY
7.GARMIS CH-PARTE NKIRCHEN (GER) (HS 142)
31.12 (WT.)
14:00 KWALIFIKACJE
1.01 (ŚR.)
14:00 INDYWIDUALNY
8.INNSBR UCK (AUT) (HS 128)
3.01 (PT.)
14:00 KWALIFIKACJE
4.01 (SOB.)
14:00 INDYWIDUALNY
9.BISCHO FSHOFEN (AUT) (HS 142)
5.01 (ND.)
16:30 KWALIFIKACJE
6.01 (PON.)
17:15 INDYWIDUALNY
10.VAL DI FIEMME (ITA) (HS 135)
10.01 (PT.)
18:00 KWALIFIKACJE
11.01 (SOB.)
16:00 INDYWIDUALNY
12.01 (ND.)
16:00 INDYWIDUALNY
11.TITIS EE-NEUST ADT (GER) (HS 142)
17.01 (PT.)
18:00 KWALIFIKACJE
18.01 (SOB.)
16:00 INDYWIDUALNY
19.01 (ND.)
15:15 INDYWIDUALNY
12.ZAKOP ANE (POL) (HS 140)
24.01 (PT.)
18:00 KWALIFIKACJE
25.01 (SOB.)
16:15 DRUŻYNOWY
26.01 (ND.)
16:00 INDYWIDUALNY
13.SAPPO RO (JPN) (HS 137)
31.01 (PT.)
8:30 KWALIFIKACJE
1.02 (SOB.)
8:30 INDYWIDUALNY
2.02 (ND.)
2:00 INDYWIDUALNY
14.WILLI NGEN (GER) (HS 145)
7.02 (PT.)
18:00 KWALIFIKACJE
8.02 (SOB.)
16:00 INDYWIDUALNY
9.02 (ND.)
16:00 INDYWIDUALNY
15.TAUPL ITZ/BAD MITTENDORF (AUT) (HS 235)
14.02 (PT.)
13:00 KWALIFIKACJE
15.02 (SOB.)
11:00 INDYWIDUALNY
16.02 (ND.)
11:00 INDYWIDUALNY
16.RASNO V (ROU) (HS 97)
20.02 (CZW.)
0:00 KWALIFIKACJE
21.02 (PT.)
13:00 INDYWIDUALNY
22.02 (SOB.)
13:00 INDYWIDUALNY
17.LAHTI (FIN)
28.02 (PT.)
18:00 KWALIFIKACJE
29.02 (SOB.)
16:00 DRUŻYNOWY
1.03 (ND.)
13:30 INDYWIDUALNY
18.OSLO (NOR) (HS 134)
6.03 (PT.)
19:30 KWALIFIKACJE
7.03 (SOB.)
15:15 DRUŻYNOWY
8.03 (ND.)
14:30 INDYWIDUALNY
19.LILLE HAMMER (NOR) (HS 140)
9.03 (PON.)
17:30 KWALIFIKACJE
10.03 (WT.)
15:45 INDYWIDUALNY
20.TROND HEIM (NOR) (HS 138)
11.03 (ŚR.)
17:30 KWALIFIKACJE
12.03 (CZW.)
17:00 INDYWIDUALNY
21.VIKER SUND (NOR) (HS 240)
13.03 (PT.)
18:00 KWALIFIKACJE
14.03 (SOB.)
16:30 DRUŻYNOWY
15.03 (ND.)
16:30 INDYWIDUALNY
**MŚ W LOTACH** PALNICA (SLO) (HS 240)
21.03 (SOB.)
14:45 INDYWIDUALNY
22.03 (ND.)
10:15 DRUŻYNOWY
Jedyna nieścisłość to czwartkowe kwalifikacje w Rasnovie (gdzie podano godz. 0:00), poza tym wszystko poprawnie ;)
Muszę przyznać, że zawody w Wiśle o 11:30 to dość nietypowa sytuacja, podobnie jak wcześniejsze niż zwykle godziny lotów narciarskich w Tauplitz/Bad Mittendorf. Dość wczesna, jak na to co było ostatnio, będzie także godzina konkursu w Lahti.
Szkoda, że znów niedzielne Sapporo u nas w nocy (dziwne, bo Japończycy spokojnie mogliby zacząć później niż o 10 czasu lokalnego)
(30.09.2019, 15:57)
PolonusNie, żeby mi to specjalnie przeszkadzało, ale czy nie ma już w redakcji takiej persony jak redaktor dyżurny, który weryfikuje treści na stronie?
Pamiętam skądinąd sytuacje kiedy moje uwagi spod kreski wylatywały z portalu niczym pociski z broni automatycznej. Teraz, jak widzę, żadna treść nie jest portalowi wredna.
Czy może ważniejsza jest ilość komentarzy, bez względu na to, co sobą reprezentują?
(30.09.2019, 12:26)
PolonusSkład nie mógł być inny.
Raz, że Murańka i Hula sobie na to zasłużyli wywalczając dodatkowy limit na zimę. Dwa, że Wąsek i Zniszczoł nie wykorzystali, a w zasadzie zaprzepaścili, szansę na dobry występ i jakieś punkty.
Jedyne możliwe rozwiązanie.
(30.09.2019, 11:19)
marmiNo i prawidłowy skład, mam nadzieję że Zniszczoł i Wąsek podszlifują formę do zimy, bo stać ich na to!
(29.09.2019, 23:34)