fan skoków85Klasyfikacja medalowa Niemców i Niemek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Richard Freitag 43 (10 22 11)
2.Andreas Wellinger 31 (10 16 5)
3.Martin Schmitt 31 (6 10 15)
3.Michael Uhrmann 31 (6 8 17)
5.Severin Freund 30 (9 14 7)
6.Andreas Wank 24 (5 10 9)
7.Michael Neumayer 23 (6 8 9)
8.Markus Eisenbichler 18 (6 10 2)
9.Stephan Leyhe 16 (4 10 2)
10.Sven Hannawald 15 (5 3 7)
11.Christoph Duffner 15 (4 4 7)
12.Karl Geiger 13 (3 7 3)
13.Dieter Thoma 11 (2 4 5)
14.Jens Weissflog 10 (2 4 4)
15.Hansjoerg Jaekle 9 (4 3 2)
16.Georg Spaeth 9 (2 3 4)
17.Carina Vogt 7 (5 0 2)
18.Alexander Herr 6 (3 0 3)
19.Maximilian Mechler 6 (1 2 3)
20.Stephan Hocke 6 (1 1 4)
21.Katharina Althaus 5 (4 1 0)
22.Marinus Kraus 5 (2 3 0)
23.Gerd Siegmund 5 (1 2 2)
24.Ulrike Graessler 5 (1 1 3)
25.Juliane Seyfarth 3 (3 0 0)
26.Svenja Wuerth 3 (2 0 1)
27.Pascal Bodmer 3 (1 2 0)
28.Ramona Straub 2 (2 0 0)
29.Ralf Gebstedt 2 (0 2 0)
30.Frank Loeffler 2 (0 0 2)
Joerg Ritzerfeld 2 (0 0 2)
32.David Siegel 1 (1 0 0)
Anna Rupprecht 1 (1 0 0)
34.Andreas Scherer 1 (0 1 0)
Pius Paschke 1 (0 1 0)
36.Heiko Hunger 1 (0 0 1)
Andre Kiesewetter 1 (0 0 1)
Tobias Bogner 1 (0 0 1)
Felix Schoft 1 (0 0 1)
Seyfarth awansowała z 27. miejsca na 25. miejsce wyprzedzając: Bodmera i Wuerth; Straub awansowała z 31. miejsca na 28. miejsce wyprzedzając: Rupprecht, Siegla, Ritzerfelda, Loefflera i Gebstedta; Vogt umocniła się na 17. miejscu; Althaus awansowała z 24. miejsca na 21. miejsce wyprzedzając: Graesslera, Siegmunda i Krausa.
(16.05.2019, 00:16)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Austriaków i Austriaczek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Thomas Morgenstern 54 (34 12 8)
2.Gregor Schlierenzauer 54 (31 14 9)
3.Wolfgang Loitzl 43 (21 10 12)
4.Andreas Kofler 36 (26 5 5)
5.Martin Koch 33 (19 9 5)
6.Andreas Widhoelzl 30 (11 9 10)
7.Michael Hayboeck 28 (5 10 13)
8.Stefan Kraft 26 (4 10 12)
9.Martin Hoellwarth 25 (11 6 8)
10.Stefan Horngacher 21 (6 6 9)
11.Andreas Goldberger 19 (5 6 8)
12.Manuel Fettner 16 (5 4 7)
13.Reinhard Schwarzenberger 9 (3 3 3)
14.Jacqueline Seifredsberger 8 (1 5 2)
15.Andreas Felder 7 (3 3 1)
16.Ernst Vettori 7 (3 2 2)
Heinz Kuttin 7 (3 2 2)
18.Thomas Diethart 6 (2 2 2)
19.Daniela Iraschko 6 (1 4 1)
20.Manuel Poppinger 6 (0 2 4)
21.Werner Rathmayr 4 (3 1 0)
22.Christian Moser 4 (1 2 1)
23.Daniel Huber 4 (0 3 1)
Chiara Hoelzl 4 (0 3 1)
25.Florian Liegl 3 (1 0 2)
26.Eva Pinkelnig 3 (0 2 1)
27.David Zauner 3 (0 1 2)
Clemens Aigner 3 (0 1 2)
29.Philipp Aschenwald 2 (1 1 0)
30.Markus Eggenhofer 2 (1 0 1)
31.Armin Kogler 2 (0 2 0)
32.Stefan Thurnbichler 2 (0 0 2)
33.Christian Nagiller 1 (1 0 0)
Arthur Pauli 1 (1 0 0)
Markus Schiffner 1 (1 0 0)
36.Hans Wallner 1 (0 1 0)
Hubert Neuper 1 (0 1 0)
Gunther Stranner 1 (0 1 0)
Jan Hoerl 1 (0 1 0)
40.Richard Schallert 1 (0 0 1)
Franz Neulaendtner 1 (0 0 1)
Florian Schabereiter 1 (0 0 1)
Lisa Eder 1 (0 0 1)
Pinkelnig awansowała z 31. miejsca na 26. miejsce wyprzedzając: Koglera, Eggenhofera, Aschenwalda, Aignera i Zaunera; Seifriedsberger awansowała z 17. miejsca na 14. miejsce wyprzedzając: Kuttina, Vettoriego i Feldera; Hoelzl awansowała z 25. miejsca na 24. miejsce wyprzedzając: Liegla, a zrównując się z Huberem; Iraschko awansowała z 20. miejsca na 19. miejsce wyprzedzając: Poppingera.
(16.05.2019, 00:10)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Norwegów, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Anders Bardal 36 (11 16 9)
2.Tom Hilde 32 (10 15 7)
3.Anders Jacobsen 30 (8 16 6)
4.Bjoern Einar Romoeren 28 (11 11 6)
5.Anders Fannemel 25 (12 4 9)
6.Johan Andre Forfang 22 (14 3 5)
7.Roar Ljoekelsoey 22 (9 8 5)
8.Daniel-Andre Tande 18 (13 4 1)
9.Andreas Stjernen 17 (9 4 4)
10.Rune Velta 16 (3 5 8)
11.Johan Remen Evensen 14 (1 9 4)
12.Robert Johansson 13 (10 1 2)
13.Keneth Gangnes 12 (5 3 4)
14.Tommy Ingebrigtsen 10 (6 2 2)
15.Sigurd Pettersen 6 (3 0 3)
16.Espen Bredesen 6 (1 2 3)
17.Lars Bystoel 6 (1 1 4)
18.Maren Lundby 5 (1 1 3)
19.Lasse Ottesen 5 (1 0 4)
20.Bjoern Myrbakken 3 (1 1 1)
21.Ole Gunnar Fidjestoel 3 (0 2 1)
22.Daniel Forfang 2 (2 0 0)
Vegard-Haukoe Sklett 2 (2 0 0)
24.Helge Brendryen 2 (1 1 0)
Henning Stensrud 2 (1 1 0)
26.Anette Sagen 2 (1 0 1)
27.Ole-Christian Eidhammer 2 (0 1 1)
Jon-Inge Kjoerum 2 (0 1 1)
29.Oyvind Berg 2 (0 0 2)
Philip Sjoeen 2 (0 0 2)
Marius Lindvik 2 (0 0 2)
Anna Odine Stroem 1 (0 0 2)
33.Johan Saetre 1 (1 0 0)
Ove Berg 1 (1 0 0)
Per Bergerud 1 (1 0 0)
Ole Bremseth 1 (1 0 0)
Olav Hansson 1 (1 0 0)
Olav Magne Doennem 1 (1 0 0)
Joahim Hauer 1 (1 0 0)
40.Hroar Stjernen 1 (0 1 0)
Vegard Opaas 1 (0 1 0)
Magne Johansen 1 (0 1 0)
Clas Brede Braaten 1 (0 1 0)
Sturle Holseter 1 (0 1 0)
Paal Hansen 1 (0 1 0)
Kim Rene Elverum Sorsell 1 (0 1 0)
Line Jahr 1 (0 1 0)
48.Erik Johnsen 1 (0 0 1)
Stein Henrik Tuff 1 (0 0 1)
Erik Halvorsen 1 (0 0 1)
Simen Berntsen 1 (0 0 1)
Haavard Lie 1 (0 0 1)
Halvor Egner Granerud 1 (0 0 1)
Robin Pedersen 1 (0 0 1)
Fredrik Bjerkeengen 1 (0 0 1)
Ingebjoerg Saglien Braaten (0 0 1)
Silje Opseth 1 (0 0 1)
Stroem awansowała z 47. miejsca na 29. miejsce wyprzedzając: Bjerkeengena, Pedersena, Graneruda, Lie, Berntsena, Halvorsena, Tuffa, Johnsena, Jahr, Sorsella, Hansena, Holsetera, Clase Brede Braatena, Johansena, Opaasa, Hroara Stjernena, Hauera, Doennema, Hanssona, Bremsetha, Bergeruda, Ove Berga i Saetre, a zrównała się z: Lindvikiem, Sjoeenem i Oyvindem Bergiem; Ingebjoerg Saglien Braaten po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 48. miejsce wspólnie z: Johnsenem, Tuffem, Halvorsenem, Berntsenem, Lie, Granerudem, Pedersenem i Bjerkeengenem; Silje Opseth po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 48. miejsce wspólnie z: Johnsenem, Tuffem, Halvorsenem, Berntsenem, Lie, Granerudem, Pedersenem, Bjerkeengenem i Ingebjoerga Saglien Braaten; Lundby awansowała z 19. miejsca na 18. miejsce wyprzedzając: Ottesena.
(16.05.2019, 00:02)
fan skoków85Najlepsze w poszczególnych grupach:
Grupa I:
1.Pinkelnig, 2.Stroem, 3.Ito, 4.Seyfarth, 5.Shypneva, 6.Runggaldier, 7.Rogelj, 8.Lemare, 9.Krepelkova, 10.Sankey i 12.Sderzhikova.
Grupa II:
1.Straub, 2.Seifriedsberger, 3.Pagnier, 4.Brecl, 5.Kustova, 6.Braaten, 7.Iwabuchi, 8.Gianmoena, 9.Ptackova, 10.Lussi i 11.Pekha.
Grupa III:
1.Opseth, 2.Hoelzl, 3.Kriznar, 4.Vogt, 5.Maruyama, 6.Iakovleva, 7.Avocat Gros, 8,Tomaselli, 9.Indrackova, 10.Shishkina i 11.Geraghty-Moats.
Grupa IV:
1.Lundby, 2.Althaus, 3.Iraschko, 4.Bogataj, 5.Tikhonova, 6.Takanashi, 7.Malsiner, 8.Morat, 9.Englund, 10.Pesatova i 11.Tukhtaeva.
(15.05.2019, 19:50)
fan skoków85Kolejka VIII:
1.Niemcy 898,9 pkt.
2.Austria 880,3 pkt.
3.Norwegia 876,9 pkt.
4.Słowenia 828,1 pkt.
5.Rosja 820,3 pkt.
6.Japonia 806,1 pkt.
7.Francja 718,1 pkt.
8.Włochy 690,5 pkt.
9.Czechy 326,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 291,6 pkt.
11.Kazachstan 207,8 pkt.
(15.05.2019, 19:30)
fan skoków85Kolejka VII:
1.Niemcy 790,4 pkt.
2.Austria 781,6 pkt.
3.Norwegia 769,8 pkt.
4.Słowenia 721,2 pkt.
5.Rosja 718,5 pkt.
6.Japonia 713,4 pkt.
7.Francja 637,5 pkt.
8.Włochy 588,7 pkt.
9.Czechy 326,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 291,6 pkt.
11.Kazachstan 207,8 pkt.
(15.05.2019, 19:26)
fan skoków85Kolejka VI:
1.Niemcy 698,5 pkt.
2.Austria 679,2 pkt.
3.Norwegia 666,5 pkt.
4.Słowenia 626,8 pkt.
5.Rosja 624,6 pkt.
6.Japonia 619,0 pkt.
7.Francja 558,7 pkt.
8.Włochy 531,1 pkt.
9.Czechy 326,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 291,6 pkt.
11.Kazachstan 207,8 pkt.
(15.05.2019, 19:21)
fan skoków85Kolejka V:
1.Niemcy 582,4 pkt.
2.Norwegia 575,5 pkt.
3.Austria 572,3 pkt.
4.Japonia 536,0 pkt.
5.Słowenia 530,7 pkt.
6.Rosja 530,6 pkt.
7.Francja 459,0 pkt.
7.Włochy 459,0 pkt.
9.Czechy 326,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 291,6 pkt.
11.Kazachstan 207,8 pkt.
(15.05.2019, 19:12)
fan skoków85Kolejka IV:
1.Niemcy 477,1 pkt.
2.Norwegia 466,9 pkt.
3.Austria 459,9 pkt.
4.Słowenia 431,3 pkt.
5.Rosja 420,8 pkt.
6.Japonia 418,6 pkt.
7.Francja 372,4 pkt.
8.Włochy 358,4 pkt.
9.Czechy 326,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 291,6 pkt.
11.Kazachstan 207,8 pkt.
(15.05.2019, 19:07)
fan skoków85Kolejka III:
1.Niemcy 347,2 pkt.
2.Norwegia 331,0 pkt.
3.Austria 329,3 pkt.
4.Słowenia 310,0 pkt.
5.Japonia 299,8 pkt.
6.Rosja 298,7 pkt.
7.Francja 272,7 pkt.
8.Włochy 249,0 pkt.
9.Czechy 239,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 195,0 pkt.
11.Kazachstan 175,4 pkt.
(15.05.2019, 19:00)
fan skoków85Kolejka II:
1.Niemcy 235,8 pkt.
2.Austria 215,1 pkt.
3.Norwegia 214,2 pkt.
4.Słowenia 200,5 pkt.
5.Rosja 193,8 pkt.
6.Japonia 191,4 pkt.
7.Francja 188,1 pkt.
8.Włochy 181,8 pkt.
9.Czechy 153,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 128,6 pkt.
11.Kazachstan 98,9 pkt.
(15.05.2019, 18:53)
fan skoków85Wyniki po poszczególnych kolejkach:
Kolejka I:
1.Austria 116,2 pkt.
2.Norwegia 114,5 pkt.
3.Niemcy 107,7 pkt.
4.Japonia 103,9 pkt.
5.Słowenia 99.1 pkt.
6.Włochy 98,9 pkt.
7.Rosja 95,9 pkt.
8.Francja 88,4 pkt.
9.Czechy 68,9 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 61,2 pkt.
11.Kazachstan 59,8 pkt.
(15.05.2019, 18:46)
Zenek AlkoholikTajner masz się co wstydzić!!!
(27.02.2019, 18:55)
japitolepieszy365
Jesteś w 30-stce . Gratki . 2 koła do rączki wpadną!
(27.02.2019, 01:27)
dddddddczy Polska będzie startować w drużynie mieszanej?
(26.02.2019, 22:13)
SweetCiekawe Igor Blachut i Marek Rudzinski pojechali tam, ale komentuja tylko konkursu meskie, ani biegow ani konkursu kobiet. dziwne. ciekawa co robia.
(26.02.2019, 21:49)
Skijumper 1000Znowu Niemce ja nie moge oglądałem tylko drugą grupę 1 serii widziałem 1 skok Straub która rozwaliła wszystkie.Martwi przewaga pierwszej trójki bo konkurs indywidualny raczej przewidywalny ;[.Norwegi pierwszy medal lepszy rydz niż nic a nasi nic nie mają.No ale poczekajmy na normalną.A i jeszcze komentarz EUROSPORTU słabiutki .
(26.02.2019, 21:30)
hejPaństwa którym w glowie tylko wojna nie wspierają dyscyplin sportowych takich jak skoki. Tam sie wspiera tylko siłowe biegowe i te które dają teamowe współdziałanie. Typowa tresura pod wojsko
(26.02.2019, 21:05)
ponton28Mistrzostwa w skokach w Anglii, tego jeszcze brakowało.
(26.02.2019, 20:51)
PawełNie inaczej kilka kolejak po 4 czterach zawodników jak teraz ale pomieszane kraje
(26.02.2019, 20:32)
PawełPowinno być czwórka pań a oni nie dali I gorszi od kazastanu,a by mogli pomieszać państwa I taki konkurs drużynowy by był np. Niemiec polak chińczyk I kazach. 2norweg słowak turek I koreańczyk. 3austriak japonia amerykanin kanadyjczyk 4rusak fin szwajczar I bułgar 5czech włoch francuz I ukraina I potem następna kolejka np 5grup razy 4 zawodników
(26.02.2019, 20:25)
SweetNie piszcie nic o prezesie zwiazku bo otrzymacie blokade.
(26.02.2019, 20:15)
SweetBardzo dobry konkurs. Mam zle informacje jednak co do jutra, Chinki jednak nie dotarly nie wiadomo dlaczego do Seefeld, dlatego tez dzisiaj ich nie bylo.
(26.02.2019, 20:15)
PawełAnie mówiłem że jest źle!
(26.02.2019, 20:10)
.Shishkina rocznik 2003. Reszta Rosjanek z Kaazachstanu rocznik 2001.
(26.02.2019, 19:27)
jana razie to Mistrzostwa niespodzianek, a patrząc na wyniki indywidualne dzisiejszego konkursu jutro może ich być ciąg dalszy
(26.02.2019, 19:16)
glutomierzco Japonki tak słabo, szczególnie słodka Sara Takanashi
(26.02.2019, 18:49)
Małyszomania Zastanawiam się kto prowadzi ta stronę, widzę że ktoś ma problemy z określaniem kierunku wiatru
(26.02.2019, 18:43)
AgarA Tonia wozileś mimo ,że jako skoczek był bardzo słaby .. Szkoda pisać ,bo człowiek bana dostanie
(26.02.2019, 18:36)
AgarA Polek brak ... Tajner ty dziadzie , dałbyś im szansę a nie kiszenie dwóch brakujących do kwartetu w domu ... Nie wiem Kil, Pałasz,Szwab ...
(26.02.2019, 18:34)
znawcaPonoć skoki to nasz narodowy sport?To tak jakby Austriacy nie wystawili alpejek,Kanadyjczycy hokeistek a Chińczycy tenisistek stołowych.Najważniejsze że Polo ma dobre samopoczucie a niestety wygląda zdrowo,zanosi się więc na kolejne kadencje tego pana.
(26.02.2019, 18:28)
WojtekBez sensu że nie było Polek, to jest jakiś absurd co wyczyniają nasi trenerzy, od kilku lat nie dają im szans startować w prawie żadnych ważnych zawodach. Mamy już dwie niezłe zawodniczki, które mają już punkty pś, jest też kilka innych, które nie są aż tak słabe żeby nie mogły wystartować. A na mś startują nawet egzotyczne jak na skoki kraje. Pewnie Polki nie weszłyby do drugiej serii, ale pewnie wyprzedziłyby Kazaszki, może nawet Amerykanki i Czeszki. Z pewnością lepsze to niż siedzenie w domu, powinny nabierać doświadczenia.
(26.02.2019, 18:23)
.Fanka.= beka z użytkowników=kazahno to niezły poziom mają w tym Kazachstanie, panie dostosowują się do panów
(26.02.2019, 17:49)
jaChinek nie ma w konkursie bo nie było ich na żadnym treningu prawdopodobnie nie ma ich w Austrii
(26.02.2019, 17:40)
WojtekDlaczego nie startują Chinki? Przecież mają 4 zawodniczki, startowały już zresztą w tym sezonie
(26.02.2019, 17:29)
PolonusŻeby nie było, że się uwziąłem. Iraschko tez ma takie jak Niemki.
(26.02.2019, 17:23)
PolonusNiemki jak Niemcy. Mają dwa razy obszerniejsze pantalony niż reszta.
(26.02.2019, 17:22)
Leć Adam lećCo to ma być?
(26.02.2019, 17:17)
Skoczek233,5Althaus nie skoczyła 108 metrów
(26.02.2019, 17:16)