Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Mistrzostwa ¦wiata 2019
23.02.2019 14:30 Innsbruck Austria HS-130 mężczyĽni ind.
24.02.2019 14:45 Innsbruck Austria HS-130 mężczyĽni druż.
26.02.2019 16:15 Seefeld Austria HS-109 kobiety druż.
27.02.2019 16:15 Seefeld Austria HS-109 kobiety ind.
01.03.2019 16:00 Seefeld Austria HS-109 mężczyĽni ind.
02.03.2019 16:00 Seefeld Austria HS-109 druż. mix
Tabela medalowa (indywidualnie)
zawodnik kraj Z S B =
1 Maren Lundby Norwegia 1     1
  Dawid Kubacki Polska 1     1
  Markus Eisenbichler Niemcy 1     1
4 Katharina Althaus Niemcy   1   1
  Kamil Stoch Polska   1   1
  Karl Geiger Niemcy   1   1
7 Daniela Iraschko-Stolz Austria     1 1
  Stefan Kraft Austria     1 1
  Killian Peier Szwajcaria     1 1
Tabela medalowa (drużynowo)
kraj Z S B =
1 Niemcy Niemcy 4 2   6
2 Polska Polska 1 1   2
3 Norwegia Norwegia 1   2 3
4 Austria Austria   3 2 5
5 Szwajcaria Szwajcaria     1 1
  Japonia Japonia     1 1
Wyniki konkursów
23.02.2019 Innsbruck Austria HS-130
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
24.02.2019 Innsbruck Austria HS-130
Zwycięzcy: Niemcy
26.02.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzcy: Niemcy
27.02.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
01.03.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
02.03.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzcy: Niemcy
« powrót do strony głównej
Mistrzostwa ¦wiata 2019

Mistrzostwa ¦wiata 2019

Kalendarium
Fajerwerki
Narodowe ¦więto Niepodległo¶ci
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Zupancic (1989)
Fredrik Bjerkeengen (1988)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich