Lista startowa | |
zawodnik | |
1 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
2 |
Erik Simon (Niemcy) |
3 |
Lukas Mueller (Austria) |
4 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
5 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
6 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
7 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
8 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
9 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
10 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
11 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
12 |
Stefan Hula (Polska) |
13 |
Pavel Karelin (Rosja) |
14 |
Felix Schoft (Niemcy) |
15 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
16 |
Andreas Kofler (Austria) |
17 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
18 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
19 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
20 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
21 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
22 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
23 |
Denis Kornilov (Rosja) |
24 |
Daiki Ito (Japonia) |
25 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
26 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
27 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
28 |
Tom Hilde (Norwegia) |
29 |
Jakub Janda (Czechy) |
30 |
Adam Małysz (Polska) |
31 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
32 |
Kalle Keituri (Finlandia) |
33 |
Johan Remen Evensen (Norwegia) |
34 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
35 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
36 |
Roman Koudelka (Czechy) |
37 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
38 |
Anders Bardal (Norwegia) |
39 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
40 |
Martin Koch (Austria) |
41 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
42 |
Ville Larinto (Finlandia) |
43 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
44 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
45 |
Harri Olli (Finlandia) |
46 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
47 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
48 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
49 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
50 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |