Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia) |
96.5 |
98.0 |
251.5 |
2 |
Olli Muotka (Finlandia) |
97.0 |
94.0 |
241.5 |
3 |
Anssi Ylipulli (Finlandia) |
94.0 |
94.5 |
236.5 |
4 |
Ville Larinto (Finlandia) |
94.5 |
92.5 |
235.5 |
5 |
Joonas Ikonen (Finlandia) |
92.0 |
90.5 |
222.5 |
6 |
Mika Kauhanen (Finlandia) |
90.0 |
84.0 |
204.5 |
7 |
Olli Pekkala (Finlandia) |
88.5 |
86.0 |
204.0 |
8 |
Jens Salumäe (Estonia) |
83.0 |
83.5 |
190.0 |
9 |
Ossi-Pekka Valta (Finlandia) |
84.5 |
78.0 |
174.5 |
10 |
Kai Kovaljeff (Finlandia) |
79.5 |
79.0 |
166.5 |
11 |
Niko Petjala (Finlandia) |
79.0 |
76.5 |
160.0 |
12 |
Antti Maeaettae (Finlandia) |
79.5 |
74.0 |
153.0 |
13 |
Sami Heiskanen (Finlandia) |
78.0 |
71.5 |
146.0 |
14 |
Mika Kulmala (Finlandia) |
72.5 |
76.0 |
143.0 |
15 |
Mats Piho (Estonia) |
73.0 |
73.5 |
140.0 |
16 |
Kristjan Eljand (Estonia) |
70.0 |
69.5 |
125.0 |
17 |
Timo Leppaenen (Finlandia) |
70.5 |
68.5 |
123.5 |
18 |
Joachim Hauer (Norwegia) |
69.5 |
69.5 |
121.0 |
19 |
Niklas Eriksson (Szwecja) |
67.0 |
70.0 |
120.0 |
20 |
Sami Saapunki (Finlandia) |
72.5 |
64.0 |
118.0 |
21 |
Josh Hanson (USA) |
68.0 |
67.5 |
116.0 |
22 |
Kim Havukainen (Finlandia) |
69.5 |
65.5 |
114.5 |
23 |
Alexander Mitz (Szwecja) |
69.0 |
67.0 |
112.0 |
24 |
Jaan Juris (Estonia) |
67.0 |
65.5 |
110.5 |
25 |
Josef Larsson (Szwecja) |
65.0 |
67.5 |
109.0 |
26 |
Karl-August Tiirmaa (Estonia) |
67.0 |
65.5 |
103.5 |
27 |
Oskar Englund (Szwecja) |
68.0 |
61.5 |
101.5 |
28 |
Jan Fuhre (Norwegia) |
64.0 |
64.0 |
95.5 |
29 |
Rune Velta (Norwegia) |
66.5 |
59.5 |
86.0 |
30 |
Jesper Ruuth (Finlandia) |
78.5 |
DSQ |
81.0 |
31 |
Jussi Kaerkkaeinen (Finlandia) |
72.5 |
DSQ |
67.5 |
32 |
Jarkko Maeaettae (Finlandia) |
64.0 |
48.0 |
|
33 |
Aleksandr Hancharou (Białoruś) |
58.5 |
36.5 |
|
34 |
Kaarel Piho (Estonia) |
60.0 |
36.0 |
|
35 |
Siim-Tanel Sammelselg (Estonia) |
58.0 |
35.5 |
|
36 |
Sebastian Ekman (Szwecja) |
57.5 |
31.0 |
|
37 |
Juuso Kaisko (Finlandia) |
DSQ |
DSQ |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |