Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
214.5 |
2 |
Antonin Hajek (Czechy) |
205.5 |
3 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
200.0 |
4 |
Tom Hilde (Norwegia) |
198.0 |
5 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
192.5 |
6 |
Borek Sedlak (Czechy) |
190.0 |
7 |
Martin Koch (Austria) |
189.0 |
|
Pavel Karelin (Rosja) |
189.0 |
9 |
Anders Bardal (Norwegia) |
188.5 |
10 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
187.5 |
11 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
184.0 |
|
Ilja Rosliakov (Rosja) |
184.0 |
13 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
183.0 |
14 |
Jan Matura (Czechy) |
181.0 |
15 |
Stefan Hula (Polska) |
177.5 |
16 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
174.5 |
17 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
173.5 |
18 |
Andreas Kofler (Austria) |
173.0 |
19 |
Kimmo Yliriesto (Finlandia) |
170.5 |
20 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
169.5 |
21 |
Lukas Hlava (Czechy) |
167.5 |
22 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
167.0 |
|
Christian Ulmer (Niemcy) |
167.0 |
24 |
Arthur Pauli (Austria) |
166.5 |
|
Olli Pekkala (Finlandia) |
166.5 |
26 |
Adam Małysz (Polska) |
166.0 |
27 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
165.0 |
28 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
163.5 |
|
Sebastian Colloredo (Włochy) |
163.5 |
30 |
Roman Koudelka (Czechy) |
161.0 |
|
Robert Mateja (Polska) |
161.0 |
32 |
Kamil Stoch (Polska) |
160.5 |
|
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
160.5 |
34 |
Andreas Aren (Szwecja) |
160.0 |
35 |
Roland Mueller (Austria) |
159.5 |
36 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
159.0 |
37 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
156.0 |
38 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
153.0 |
39 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
152.0 |
40 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
150.0 |
41 |
Erik Simon (Niemcy) |
149.0 |
42 |
Martin Cikl (Czechy) |
148.5 |
43 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
148.0 |
44 |
Janne Happonen (Finlandia) |
144.0 |
45 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
141.5 |
46 |
David Lazzaroni (Francja) |
140.0 |
47 |
Denis Kornilov (Rosja) |
138.5 |
48 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
127.5 |
49 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
126.0 |
50 |
Andrea Morassi (Włochy) |
103.5 |
51 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
DNS |
|
Johan Erikson (Szwecja) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 00:30 |
Eurosport w Player.pl | SKOKI NARCIARSKIE |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |