Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
98.5 |
|
Mario Innauer (Austria) |
98.5 |
3 |
Adam Małysz (Polska) |
98.0 |
4 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
97.0 |
5 |
Tami Kiuru (Finlandia) |
96.5 |
6 |
Denis Kornilov (Rosja) |
96.0 |
|
Kenshiro Ito (Japonia) |
96.0 |
8 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
95.5 |
|
Janne Happonen (Finlandia) |
95.5 |
10 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
94.5 |
11 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
94.0 |
12 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
93.5 |
|
Wolfgang Loitzl (Austria) |
93.5 |
|
Martin Schmitt (Niemcy) |
93.5 |
15 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
93.0 |
|
Matti Hautamäki (Finlandia) |
93.0 |
|
Harri Olli (Finlandia) |
93.0 |
18 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
92.5 |
|
Tobias Bogner (Niemcy) |
92.5 |
20 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
92.0 |
21 |
David Lazzaroni (Francja) |
91.5 |
|
Robert Mateja (Polska) |
91.5 |
23 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
91.0 |
|
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
91.0 |
25 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
90.5 |
26 |
Martin Koch (Austria) |
90.0 |
|
Petr Chaadaev (Białoruś) |
90.0 |
28 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
89.5 |
|
Ilja Rosliakov (Rosja) |
89.5 |
|
Piotr Żyła (Polska) |
89.5 |
31 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
89.0 |
32 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
88.5 |
|
Ildar Fatchullin (Rosja) |
88.5 |
34 |
Andreas Kofler (Austria) |
88.0 |
35 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
87.5 |
|
Kamil Stoch (Polska) |
87.5 |
37 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
87.0 |
38 |
Andrea Morassi (Włochy) |
86.5 |
|
Peter Zonta (Słowenia) |
86.5 |
|
Martin Mesik (Słowacja) |
86.5 |
41 |
Daiki Ito (Japonia) |
86.0 |
42 |
Ivan Karaulov (Kazachstan) |
85.5 |
43 |
Anders Bardal (Norwegia) |
85.0 |
44 |
Tom Hilde (Norwegia) |
84.5 |
|
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
84.5 |
|
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
84.5 |
47 |
Stefan Hula (Polska) |
84.0 |
|
Maksim Anisimov (Białoruś) |
84.0 |
49 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
83.5 |
|
Alexey Korolev (Kazachstan) |
83.5 |
51 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
83.0 |
|
Kevin Horlacher (Niemcy) |
83.0 |
|
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
83.0 |
54 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
82.0 |
|
Gregory Baxter (Kanada) |
82.0 |
|
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
82.0 |
57 |
Rok Benkovic (Słowenia) |
81.5 |
58 |
Graeme Gorham (Kanada) |
81.0 |
59 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
80.5 |
|
Stefan Read (Kanada) |
80.5 |
61 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
77.5 |
62 |
Jens Salumäe (Estonia) |
76.5 |
63 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
75.5 |
64 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
75.0 |
65 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
74.5 |
66 |
Mihai Damian (Rumunia) |
68.0 |
67 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
DNS |
|
Jakub Janda (Czechy) |
DNS |
|
Noriaki Kasai (Japonia) |
DNS |
|
Roman Koudelka (Czechy) |
DNS |
|
Antonin Hajek (Czechy) |
DNS |
|
Jan Matura (Czechy) |
DNS |
|
Michael Möllinger (Szwajcaria) |
DNS |
|
Takanobu Okabe (Japonia) |
DNS |
|
Clint Jones (USA) |
DNS |
|
Ondrej Vaculik (Czechy) |
DNS |
|
Trevor Morrice (Kanada) |
DNS |
|
Alan Alborn (USA) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |