pawelno ciekawy skład Tonio slabo skacze Krystian chyba też Stryczula no to chyba nic nie pokaze noi pewnie Sobczyk tez sie nie wypromuje a w druzynie z 10 miejsce
(18.01.2007, 20:26)
ciekawy@ realista
czy zacząłeś już gwizdać bo obok mnie słychać gwizdy!!
(18.01.2007, 15:42)
benekzamaist uniwersiady to leci jakis glupi TENIS u fuuuuuuuu jak ja go nie lubię!!
(18.01.2007, 15:35)
ciekawy@ Bardzo optymistyczny realista
Cosik słabe rozeznanie
1.Austriacy :Fettner M.i NH,Kaltenbock,Druml,Liegl,
2.Rosja: Korniłow,Ipatow,fatkulin,Pleh kow,
3.Słowenia Iskra,Tadic,Frank,Bogatyj,
4.Chiny,
5.Korea,
6.Niemcy,
7.Kazachstan,8/9 Polska /Białoruś,
Ta klasyfikacj bardziej realistyczna?
(18.01.2007, 15:31)
hurrrraaaaaa!!!Justyna KOWALCZYK zdobyła złoto na Uniwersjadzie !!!
(18.01.2007, 13:15)
realistaO sądząc po liście startowej, to nasi nie powinni mieć wielkich problemów. Może znów podium drużynowe? A jeśli nie, to proponuje na PŚ wygwizdać Pochwalę, który odmówił startu na Uniwersjadzie!
(18.01.2007, 10:07)
Filip_Kraków23rd Winter Universiade TORINO2007 Pragelato (ITA)
Men Ski-Jumping Individual K95
Jury / Competition Management Judges Hill Data
FISU CTI GANZENHUBER Paul (FISU)
Technical Delegate (TD) AIGMUELLER Gert (AUT)
Chief of Competition PERTILE Sandro (ITA)
Assistant TD NYBELIUS Bengt (SWE)
A KOMOVEC Saso (SLO)
B TUCEK Jaroslav (CZE)
C KRAUTGARTNER Robert (AUT)
D KALININ Yuri (RUS)
E KOROBOV Nikolai (KAZ)
Hill Size (HS) 106 m
K-Point 95 m
Meter Value 2,0 Points/m
Start List 1st Round:
1 FUNATO Yuta JPN
2 PROKOPYUK Vitaliy UKR
3 KARINIEMI Raimo FIN
4 FRANK Nejc SLO
5 PINEL Florian FRA
6 MULIJUKOV Emil RUS
7 SOBCZYK Grzegorz POL
8 KUTAL Jiri CZE
9 DRUML Matija AUT
10 SUN Jianping CHN
11 HYUN Hyung Ku KOR
12 JIRASEK Stanislav CZE
13 FETTNER Nicolas AUT
14 BALAZS Andrei ROM
15 PLEKHOV Evgeni RUS
16 STYRCZULA Krzysztof POL
17 JOUTJARVI Antti FIN
18 BARDORFER Luka SLO
19 PROKOPYUK Nazariy UKR
20 SOBOLEV Ivan BLR
21 KIM Hyun-Ki KOR
22 CHEDAL Billy FRA
23 XING Chenhui CHN
24 ENDO Shuji JPN
25 KARAULOV Ivan KAZ
26 BOGATAJ Jure SLO
27 CHAADAEV Petr BLR
28 KOROLEV Alexey KAZ
29 FATCHULLIN Robert RUS
30 YANG Guang CHN
31 CHAPUIS Mickael FRA
32 KANG Chil Gu KOR
33 LEHTINEN Antti FIN
34 LASAROVICH Aleksander UKR
35 KALTENBOECK Bastian AUT
36 DLUGOPOLSKI Kristian POL
37 KAISER Stefan AUT
38 TIAN Zhandong CHN
39 KYNCL Tomas CZE
40 HOSOYAMA Shusaku JPN
41 CHIAPOLINO Stefano ITA
42 SLAVIK Tomas CZE
43 CHOI Yong-Jik KOR
44 LIEGL Florian AUT
45 IPATOV Dmitry RUS
46 MAITRE Damien FRA
47 TADIC Saso SLO
48 TAJNER Tomislaw POL
49 BOSHCHUK Volodymyr UKR
50 CHOI Heung-Chul KOR
51 SALMINEN Pekka FIN
52 FETTNER Manuel AUT
53 WANG Jianxun CHN
54 ANISIMOV Maksim BLR
55 KORNILOV Denis RUS
56 SHUMBARETS Vitaliy UKR
57 OSANAI Yoshihiko JPN
58 LI Yang CHN
59 ISKRA Branko SLO
60 TAHTAHUNOV Asan KAZ
(17.01.2007, 23:47)
adam5.Styrczula
12.Dlugopolsk i
29.Tajner
37.Sobcz yk
(17.01.2007, 16:23)
xxx@Canton
no to se kup ha ha
(17.01.2007, 15:04)
CantonNo jej . Obejrzał bym sobie , ale nie mam eurosportu 2 .
Jakby dali chociaż retransmisje na główny eurosport ... Ale niestety nie dadzą.
(17.01.2007, 13:50)
xxxhmm raczej nie obronią.
(17.01.2007, 12:55)