Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Harri Olli (Finlandia) |
134.0 |
2 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
130.0 |
3 |
Martin Koch (Austria) |
128.0 |
4 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
127.5 |
5 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
127.0 |
|
Robert Kranjec (Słowenia) |
127.0 |
|
Maciej Kot (Polska) |
127.0 |
8 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
126.0 |
9 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
125.5 |
10 |
Adam Małysz (Polska) |
124.5 |
|
Janne Happonen (Finlandia) |
124.5 |
|
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
124.5 |
13 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
123.5 |
|
Jernej Damjan (Słowenia) |
123.5 |
|
Pavel Karelin (Rosja) |
123.5 |
|
Primoz Peterka (Słowenia) |
123.5 |
17 |
Denis Kornilov (Rosja) |
123.0 |
|
Stephan Hocke (Niemcy) |
123.0 |
|
Christian Ulmer (Niemcy) |
123.0 |
20 |
Yuta Watase (Japonia) |
122.5 |
21 |
Tom Hilde (Norwegia) |
122.0 |
|
Arthur Pauli (Austria) |
122.0 |
|
Jakub Janda (Czechy) |
122.0 |
24 |
Marcin Bachleda (Polska) |
121.5 |
25 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
121.0 |
|
Michael Uhrmann (Niemcy) |
121.0 |
|
Akira Higashi (Japonia) |
121.0 |
28 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
120.5 |
|
Sebastian Colloredo (Włochy) |
120.5 |
|
Shusaku Hosoyama (Japonia) |
120.5 |
|
Stefan Hula (Polska) |
120.5 |
32 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
120.0 |
|
Kamil Stoch (Polska) |
120.0 |
|
Jure Bogataj (Słowenia) |
120.0 |
|
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
120.0 |
|
Johan Erikson (Szwecja) |
120.0 |
|
Krzysztof Miętus (Polska) |
120.0 |
38 |
Roman Koudelka (Czechy) |
119.5 |
|
Jon Aaraas (Norwegia) |
119.5 |
|
Kevin Horlacher (Niemcy) |
119.5 |
41 |
Andreas Kofler (Austria) |
119.0 |
|
Michael Neumayer (Niemcy) |
119.0 |
|
David Lazzaroni (Francja) |
119.0 |
|
Ilja Rosliakov (Rosja) |
119.0 |
|
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
119.0 |
46 |
Anders Bardal (Norwegia) |
118.5 |
|
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
118.5 |
48 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
118.0 |
49 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
117.5 |
|
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
117.5 |
|
Sami Niemi (Finlandia) |
117.5 |
|
Martin Mesik (Słowacja) |
117.5 |
|
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
117.5 |
54 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
117.0 |
55 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
116.5 |
|
Borek Sedlak (Czechy) |
116.5 |
|
Gregory Baxter (Kanada) |
116.5 |
|
Łukasz Rutkowski (Polska) |
116.5 |
59 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
115.0 |
|
Andreas Aren (Szwecja) |
115.0 |
|
Stefan Read (Kanada) |
115.0 |
62 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
114.5 |
|
Dimitry Ipatov (Rosja) |
114.5 |
|
Syota Tanaka (Japonia) |
114.5 |
|
Anders Johnson (USA) |
114.5 |
66 |
Jan Matura (Czechy) |
114.0 |
|
Piotr Żyła (Polska) |
114.0 |
68 |
Martin Cikl (Czechy) |
112.5 |
|
Antonin Hajek (Czechy) |
112.5 |
|
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
112.5 |
71 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
112.0 |
72 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
109.5 |
73 |
Andrea Morassi (Włochy) |
108.5 |
74 |
Dawid Kubacki (Polska) |
107.5 |
75 |
Klemens Murańka (Polska) |
102.0 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |